Opinie o Voss Fluid Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

counter
5 4 46 5 1
Sosnowiec

Co do firmy to może i fajna ale nie logistyka. Ostatnio kierownik zwolnił całą zmianę twierdząc że to przez covid ale prawda jest taka że zostawił sobie samych pracowników co mu donosili. Szkoda. A jak coś powiesz nie tak i usłyszy cię jeden z tych co donoszą spodziewaj się wizyty u grubego kierownika który straszy cię zieloną łączką. Jak kolega odezwał się przy pani najwyższej z HR na temat spodkań które zrobił z kolegami bez wiedzy HR to wszystkiego się wyparł. Oby jak najmniej takich dwulicowych ludzi na świecie. Ale ludzie z Sosnowca tak mają. Szkoda naprawdę fajna firma ale jedna osoba (gruby kierownik z Sosnowca) zepsuł dla mnie wizerunek tej firmy

Tak18Nie7
Genezjusz

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka :) Życie bardzo szybko weryfikuję zło wyrządzone innym i jak szybko potrafi wrócić karma do takich osób. Liczę, że ta lekcja nauczy wiele w życiu i nastąpi refkekscja oraz zmiana myślenia jak i nastawienia. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :)

Tak19Nie3
Dział logistyki

Dobry socjal/benefity/płaca. Miły, kulturalny i uprzejmy prezes z klasą. Świetny HR. Kierownik produkcji i kierowniczka działu jakości - super. Ludzie ogółem w większości bezkonfliktowi i pozytywnie nastawieni do pracy. Dział logistyki w którym pracowałem przez rok (jeszcze przed zwolnieniem ówczesnego kierownika) pozostawię bez komentarza.

Tak4Nie
Zwinny69

(usunięte przez administratora) atmosfera, bez sztywniaków w garniakach. Niestety brak kantyny, niby jest SmartLunch ale jest zawodny i siedzisz jak szpak w (usunięte przez administratora)głodny. Na szczęście są automaty z kanapkami i napojami. Pani (usunięte przez administratora) z HR baaaaardzzzzoo fajna (usunięte przez administratora) Kierownik zarąbisty, można porozmawiać i zawsze pomocny. Taki za swoimi ludźmi. W czasie COVIDu wszyscy (usunięte przez administratora) a on w zarabisty sposób uspokajał i wspierał. Niestety nie ma (usunięte przez administratora) się i kombinacji dla kumatych ???? Fajne buty robocze maja i koszulki przewiewne, (usunięte przez administratora) nie jakieś tam badziewie z chińskiego BHP. Pozdro

Tak3Nie15
Dział logistyki

Tak4Nie
@Dział logistyki

Jestem pracownikiem od samego początku istnienia firmy i co do pani kierowniczki działu kontroli jakości zgodzę się że jest ok to do Pana kierownika jest inaczej , kierownik obstaje za panami którzy pracują na produkcji dostają większe podwyżki i różnica w zarobkach między panami a paniami wynosi 1000 zł. Tak właśnie jest panie się nie liczą a zawsze mówił że to panie są filarem tej firmy czego wzarobkach nie widać również panie nie mają szans na jaki kolwiek awans bo to tylko panowie gdzie na Voss Automotiw nie ma takiego problemu.Co do ludzi to jak wszędzie raz są konflikty raz nie .Jeżeli miałabym polecić firmę to owszem ale tylko panom bo zarobki mają b.dobre .

Nowy
@Pani K

Co niektórym Paniom by się należało te 1000 więcej ale na pewno nie tym obolałym co migają się przed cięższa robotą... I byle nie na ver...

Pani S
@Pani K

Panie zawsze były, są i będą filarem firmy. Może warto porozmawiać z kapitanem tego statku odnośnie pieniędzy?

Rekomendacja
@Pani S

To są puste słowa bo widać kto dla Kapitana tego statku jest filarem ( różnica w płacy podstawowej jest zbyt duża) a panie nie mogą zarabiać więcej jak na automotiwie.

Problem
@Nowy

Zgadzam się z tą opinią lecz nie w całości gdyby panowie mieli lepsze podejście do pań pracujących na wspomnianym dziale i rozłożyli zlecenia jednakowo dla każdej pani tam pracującej a nie dawali po 30 zleceń jednej nie było by problemu.To jest dział jak każdy inny tylko trzeba być człowiekiem bo panom często się zdarza mówić że panie idą tam za karę i dostaną nauczkę bo coś powiedziała na temat panów . Panowie pod tym względem nie są lepsi też mają swoje za uszami. Wracając do tego działu to co niektórzy panowie powinni posadzić tam panią która jest chyba pod ochroą i pracuje przeważnie najednym dziale schw.

Pani G
@Pani K

Lepszego kierownika produkcji myślę że nie znajdziesz nigdzie indziej,ma swoje wady wiadomo ale jako całokształt myślę że jest dobry. Cytując klasyka,wszędzie dobrze..

TakNie3
Broński Nowy wpis
@Dział logistyki

A co masz do działu logistyki? Rozwiń...

TakNie1
Rozczarowany..

Witam, nasza firma nie jest zła tylko zarządzający nią nie bardzo radzą sobie z ogarnięciem całości. Nikt nie weryfikuje tego co panowie zrobili podczas swojej zmiany, inaczej jest z paniami które muszą rozliczyć się z każdej minuty. Tematem na czasie są podwyżki, które są według pań niesprawiedliwie przyznawane... Dlaczego nikt się nie przyjrzy temu co tak naprawdę należy do faktycznych obowiązków pań...? Te tony, które panowie przerzucają przecież przechodzą przez ręce pań!! Chcę wierzyć, że nowi koordynatorzy przyjrzą się obiektywnie i docenią tych kogo należy...

TakNie4
Rozgoryczony
@Rozczarowany..

I tu się mylisz, Panowie są rozliczani za priorytety,ilość zleceń, ilość sztuk na automatach dko, za czas przezbrojenia automatów itd. Z tymi tonami przechodzącymi przez ręce Pań to proszę się nie ośmieszać to po pierwsze , po drugie nikt nie mówi że praca jest łatwa bo nie jest i każdy to wie , ale to nie chłopaki mieli wpływ na podwyżki i różnice między nimi ale większość Pań tego nie rozumie i wytyka co chłopaki robia a czego nie robią. Zawsze możecie się z nimi zamienić :)

oczarowana
@Rozgoryczony

prawda jest taka, że chłopacy mają dużo luzu i nikt nawet nie ruszy się żeby zrobić coś samemu. Zero organizacji czasu pracy, tylko fajki co 5minut. W tym czasie musimy dźwigać skrzynki i wyrabiać normy które są przesadzone

Rozgoryczony Nowy wpis
@oczarowana

Chyba nie chce Pani aby wytykać komuś co robi a czego nie, jest mnóstwo przykładów również o Paniach,podam tylko jeden odnośnie tej normy - nieraz Panie wyrabiaja się godzinę albo dwie wcześniej, przytoczyć inne przykłady czy popatrzycie sami na siebie? Z mojej strony jest to ostatnia wiadomość gdyż nie mam zamiaru wytykać komuś co robi a czego nie robi. od jakiegoś czasu w firmie powszechne jest zagladanie do czyjegos portfela oraz patrzenie na wszystkich w koło tylko nie na siebie.

cyrk Nowy wpis
@Rozgoryczony

Panowie mechanicy też nie lepsi jak coś się powie to zaraz obraźeni. Naprawią coś podziała chwile i opowiadają smutne historie jakie to oni życie ciężkie mają bo dom na kredyt wzieli i mało zarabiają.

Szok Nowy wpis
@Rozgoryczony

To co tu czytam jest po prostu żenujące. Czy ktokolwiek z Was pomyślał o tym, że np. kierownik może to czytać? (usunięte przez administratora)dalej we własne gniazdo to z pewnością w firmie będzie lepiej. Idiots, idiots everywhere...

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Witam kiedy będzie rekrutacja na produkcję?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czy Voss Fluid Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

GUMA
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Kiedy będą podwyżki dla brygadzistów?

Tak4Nie8
Genezjusz

Tak19Nie3
Lordi

I bardzo dobrze. Należało mu sie. Tak bardzo konfliktowego a zarazem fałszywego czlowieka jeszcze nie poznalem. Ciekawe co teraz poczną jego byli przyboczni...? oni wcale nie lepsi...

Tak17Nie
Radosna

Cisza i spokój zrobiła się po zwolnieniu ludzi z logistyki teraz można porozmawiać ze wszystkimi ludźmi i na każdy temat Pan który siał najwięcej zamentu i plotek myślał że jest nie dotknięcia ale w końcu ktoś się postawił Panu który od początku przyjeżdżał do pracy jak jakiś górny postawiony pracownik czyli się spóźniał teraz atmosfera jest naprawdę o wiele lepsza aż chce się do pracy przychodzić nie ma plotek szeptania że jeden z drugim się źle odżywia nie pozdrawiam zwolnionych Panów fuuu

Tak2Nie20
Radosny
@Radosna

Znów wyczuwam pana grubego kierownika. Następna nowa ksywa

Tak12Nie2

Tak3Nie15
@Zwinny69

Co do kierownika to wiesz jak mówią że trzeba z kimś beczkę soli zjeść żeby kogoś poznać. Także nie podniecaj się nim tak bardzo bo się zawiedziesz i to bardzo. Najbardziej dwulicowa i fałszywa osoba jaką znam

Tak4Nie1
@Prawda

Znam go od zeszłego roku i to starczy! Znając wpis to jeden z tych cwaniaczków którym podziękował za współpracę XD tyle co pamietam, to dwulicowości to raczej twoja specjalności! Poznał się na ludziach i podziękował. Montaż i nie tylko jest wdzięczny. XD nikt teraz nie obgaduje, nie płacze xd i nie oczernia! XD

Tak1Nie15
@Zwinny69

Zwinny niby nowo przyjęty ale pracuję już rok.(usunięte przez administratora)

Tak10Nie1
@Zwinny69

Ty król lew wziął byś się za robotę bo na donoszeniu daleko nie zajedziesz. A tak w ogóle to może przyznasz się czytelnikom za co wylecialeś z poprzedniej pracy

Tak10Nie
Sosnowiec

Tak18Nie7
PaniB.
@Sosnowiec

Pracuje ponad 4 lata i najwyższy czas żeby nie które osobniki zostali wyrzuceni! Byli chamscy i fałszywi! Spali na starej hali a jak Wojtek zwrócił uwagę to obgadywanko! Masakra! Nikt nie tęskni a wręcz przeciwnie! Mobing na koleżankach z pracy było bez przerwy. Kłótliwi i zarozumiali i do tego hamskie wpisy na FB!!!!!!! Nie wspomnę o wiecznym spóźnianiu i nie róbstwie! My się cieszmy bo jest spokój i cisza! Nie pozdrawiam! Fe!

Tak4Nie15
Pan b
@PaniB.

Pozdrawiam Pana grubego kierownika który nie potrafi dobrze wysłowić się po polsku. Nie wiedziałem że nowa ksywa to oaniB

Tak13Nie
Jacubek

Atmosfera elegancka na produkcji jak i na logistyce wszystko zależy jak jesteś nastawiony do ludzi i pracy jak pozytywnie to będziesz miał dobrze ????

Tak4Nie12
Zwolniona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 128 dni.

Cześć, jak aktualna sytuacja ? Ruszyła już produkcja czy dalej ucięty % ? p2p ruszył ? Będą jakieś przyjęcia na montaż albo p2p ? Dajcie znać. Dzięki

TakNie

Czy w Voss Fluid Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

@Pytanie

Jeżeli chodzi o terazniejszą sytuację to nie. Ludzie boją się o pracę. Przed pandemią tak, atmosfera była luźna,co nie znaczy że w voss fluid się leży i bierze pieniądze - są małe wyjątki.

Tak1Nie2
hej

witam jak z zarobkami na wózku widłowym?

TakNie1
Kuba

Trzeba samemu być pozytywnie nastawionym do innych . Firma jest dobra ,więc warto utrzymać tu pracę.

Tak1Nie

Jak się pracuje z ludźmi z Voss Fluid Polska Sp. z o.o.?

Normalnie , pozdrawiam

Tak2Nie
Grzegorz
@Pytanie

Atmosfera spox, na wózek trzeba miec doświadczenie, UDT robią jak się sprawdzisz, wysokiego składowania bez uprawnień i doświadczenia bez szans, Kiero luzak ale wymagający i wszystko widzi, dba o pracownika i uczciwy. Zarobki spoko ale mogło by być więcej... premie nie ucina. Jak trzymasz się zasad i robisz swoje totalny luzik. HR arogancki i nie miły. Reszta ok.

Tak3Nie5
@Grzegorz

Ile pracujesz? Mówiąc że HR arogancji, bardzo pozytywni ludzie tam pracują wystarczy z nimi normalnie rozmawiać

Tak11Nie
Baton

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Ludzie szanują się, są otwarci i pomocni. Oczywiście trzeba się przykładać do swojej pracy i wykonywać wszystkie zadania w terminie. Jednak jeśli dajesz od siebie dużo, firma również to docenia. Zdecydowanie polecam firmę.

Tak4Nie2
GONG
@Baton

Nie za słodko.....

Maja
@Baton

Dziękuję za opinię, czy aby podjąć pracę w biurze Voss Fluid Polska konieczna jest znajomość języka niemieckiego? Jak wygląda rozmowa wstępna weryfikująca znajomość języka?Dzięki.

@Maja

Dobrze jest znać język niemiecki ale po angielsku też się dogadasz ze wszystkimi

Michał

A na operatora wózka trzeba mieć szkolenia ukończone czy szkolą?

witam

a jak z zarobkami na start dla operatora wózka widłowego?

wojownik z shaolin

Spoko firma ze spoko ludźmi i spoko prezesem. Kładą duży nacisk, aby była dobra atmosfera w pracy. Oby taka została.

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Voss Fluid Polska Sp. z o.o. - Legnickie Pole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad