Opinie o Voss Fluid Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Voss Fluid Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Voss Fluid Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voss Fluid Polska Sp. z o.o. w Legnickie Pole

Nadal istnieje tu etat pracownika działu montażu? Pytam. bo znalazłem ofertę, ale sprzed 3 lat i w sumie byłbym zainteresowany pracą. Jak na dzień dzisiejszy wygląda pensja dla doświadczonego pracownika, często można starać się o podwyżkę? Czy premie można zdobyć każdego miesiąca, jakie to mniej więcej są kwoty?

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Voss Fluid Polska Sp. z o.o. da się zarobić 3400 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji?

G Nowy wpis

Jeśli będziesz ciągnąć nadgodziny to da się

Balon

Kompromitacja firmy z tymi zyskami. Wstyd bez skrupułów składam wypowiedzenie. A śmietanka niech się bawi i spija to co białe i smaczne…..

Danuta Nowy wpis
@Balon

Jaka kompromitacja? O czym mowa? Czemu składasz wypowiedzenie?

Alex

O co chodzi z tymi kierownikami zmiany P2P? Ciagle ich poszukują. Taki ciężki kawałek chleba? Czy warunki finansowe nieadekwatne?

Weronika
@Alex

A może firma się rozwija, dlatego szukają nowych? A co do zarobków to wyczytałam tutaj, że kiedyś panowie dostawali więcej niż panie, ale nie wiem ile w tym prawdy. Co o tym sądzisz?

P2P
@Alex

był awans i jakiś urlop bezpłatny wiec musieli zatrudnić nowego, firma jest Ok nie ma się co zastanawiać

Daria
@Alex

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o????

Maria
@Daria

I że co, pod każdym wpisem tutaj można do tego nawiązać? ;p Z racji tego, że pisali to dość dawno to czy jego zatrudnienie aktualnie jest już stabilne? Pracuje normalnie?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Voss Fluid Polska Sp. z o.o. na stanowisko Technik działu gięcia rur? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Zadowolony

Świetna firma! Dawno nie pracowałem w firmie z tak dobra atmosfera. HR mega, kadra zarządzająca odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach. praca nie jest lękka ale jest sprawiedliwie wynagradzana kierownicy Łukasz i (usunięte przez administratora)ega chłopaki żadnych problemów. Polecam każdemu, szacunek w pakiecie. Pozdro

Zadowolony
@Zadowolony

i Dawid bo admin usunął, kadry nie usuwaj lpozytywnych opinii. Minus brak kantyny ale żarcie ze smarta tez Ok.

Jacek
@Zadowolony

Jeśli to, co piszesz ma odzwierciedlenie w rzeczywistości to pozazdrościć. Jednak z natury jestem dość sceptyczny i ostrożny, zarówno do nagonki na pracodawcę, jak i hurra optymistycznych wpisów. A w zeszłym roku zgłaszano tu niezadowolenie z powodu częstych nadgodzin i pracy w weekendy, często było to zapowiadane w firmie na ostatnią chwilę. Jak to obecnie wygląda, zwiększono zatrudnienie, tak by na jednego zatrudnionego przepadała racjonalna ilość obowiązków? Ciesze się jednak, że jest w firmie szacunek do pracownika. Napiszesz ile wynosi stawka?

Zadowolony 2
@Jacek

Ale nadgodziny nie są przymusowe płaca za nie normalnie. Już tutaj była akcja ze był protest zagrożenia zwolnieniami a po kilku tygodniach prosili o powrót i teraz pracują normalnie. Także wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Nadgodziny płatne, także wypłaty dla produkcji jedne z lepszych jak w firmach obok

Maria
@Zadowolony 2

A po tym wspomnianym proteście to poważnie nic kompletnie się nie zmieniło?

AD

Notoryczne nadgodziny, które stanowią juz niemal integralną część czasu pracy. Ciekawe co na to KP, bo nadgodziny to uzasadniona nagła potrzeba Pracodawcy, tylko, jeśli "nagła potrzeba" staje się normą, to powinno się zwiększyć zatrudnienie, bo w tym momencie rozmija się z przestrzeganiem przepisów. Płace na tle konkurencji bez szału, skoro pracownicy odchodzą i chwalą sobie nowych Pracodawców

Mirosław
@AD

Hmmm, a jak często się zdarzają te nadgodziny? Ile ich wpada w ciągu miesiąca?

AD
@Mirosław

Praca w niedziele, soboty - informują praktycznie często z dnia na dzien, najwyzej zdarzy się, że tydzień przed, tak więc planowanie weekendu z rodziną można między bajki włożyć.

Krystyna
@AD

Ale to chyba się można nie zgodzić, co innego zostanie w pracy trochę dłużej, a co innego dodatkowy dzień. Skoro to dodatkowa praca w weekendy, to chyba też i dodatkowo płacą?

Adaś
@AD

nie ściemniaj ziomek nadgodziny zawsze ustalane czwartek Max piątek chyba ze dojczland zarządał wysyłke to wiadomo pytają wtedy wszystkich na ostaynia chwile. ;)

Byly

Masz np na myśli JB??

Dział logistyki

Dobry socjal/benefity/płaca. Miły, kulturalny i uprzejmy prezes z klasą. Świetny HR. Kierownik produkcji i kierowniczka działu jakości - super. Ludzie ogółem w większości bezkonfliktowi i pozytywnie nastawieni do pracy. Dział logistyki w którym pracowałem przez rok (jeszcze przed zwolnieniem ówczesnego kierownika) pozostawię bez komentarza.

@Dział logistyki

Jestem pracownikiem od samego początku istnienia firmy i co do pani kierowniczki działu kontroli jakości zgodzę się że jest ok to do Pana kierownika jest inaczej , kierownik obstaje za panami którzy pracują na produkcji dostają większe podwyżki i różnica w zarobkach między panami a paniami wynosi 1000 zł. Tak właśnie jest panie się nie liczą a zawsze mówił że to panie są filarem tej firmy czego wzarobkach nie widać również panie nie mają szans na jaki kolwiek awans bo to tylko panowie gdzie na Voss Automotiw nie ma takiego problemu.Co do ludzi to jak wszędzie raz są konflikty raz nie .Jeżeli miałabym polecić firmę to owszem ale tylko panom bo zarobki mają b.dobre .

@Pani K

Co niektórym Paniom by się należało te 1000 więcej ale na pewno nie tym obolałym co migają się przed cięższa robotą... I byle nie na ver...

Pani S
@Pani K

Panie zawsze były, są i będą filarem firmy. Może warto porozmawiać z kapitanem tego statku odnośnie pieniędzy?

@Pani S

To są puste słowa bo widać kto dla Kapitana tego statku jest filarem ( różnica w płacy podstawowej jest zbyt duża) a panie nie mogą zarabiać więcej jak na automotiwie.

@Nowy

Zgadzam się z tą opinią lecz nie w całości gdyby panowie mieli lepsze podejście do pań pracujących na wspomnianym dziale i rozłożyli zlecenia jednakowo dla każdej pani tam pracującej a nie dawali po 30 zleceń jednej nie było by problemu.To jest dział jak każdy inny tylko trzeba być człowiekiem bo panom często się zdarza mówić że panie idą tam za karę i dostaną nauczkę bo coś powiedziała na temat panów . Panowie pod tym względem nie są lepsi też mają swoje za uszami. Wracając do tego działu to co niektórzy panowie powinni posadzić tam panią która jest chyba pod ochroą i pracuje przeważnie najednym dziale schw.

Pani G
@Pani K

Lepszego kierownika produkcji myślę że nie znajdziesz nigdzie indziej,ma swoje wady wiadomo ale jako całokształt myślę że jest dobry. Cytując klasyka,wszędzie dobrze..

Broński
@Dział logistyki

A co masz do działu logistyki? Rozwiń...

@Dział logistyki

Proszę rozwiń temat benefitów w Voss Fluid- jakie? Mam nadzieję, że wciąż korzystasz z Gowork i powiesz też, czy kierownictwo często nagradza dobrych pracowników dodatkami do pensji? Bądź awansami, podwyżkami?

Rozczarowany..

Witam, nasza firma nie jest zła tylko zarządzający nią nie bardzo radzą sobie z ogarnięciem całości. Nikt nie weryfikuje tego co panowie zrobili podczas swojej zmiany, inaczej jest z paniami które muszą rozliczyć się z każdej minuty. Tematem na czasie są podwyżki, które są według pań niesprawiedliwie przyznawane... Dlaczego nikt się nie przyjrzy temu co tak naprawdę należy do faktycznych obowiązków pań...? Te tony, które panowie przerzucają przecież przechodzą przez ręce pań!! Chcę wierzyć, że nowi koordynatorzy przyjrzą się obiektywnie i docenią tych kogo należy...

Rozgoryczony
@Rozczarowany..

I tu się mylisz, Panowie są rozliczani za priorytety,ilość zleceń, ilość sztuk na automatach dko, za czas przezbrojenia automatów itd. Z tymi tonami przechodzącymi przez ręce Pań to proszę się nie ośmieszać to po pierwsze , po drugie nikt nie mówi że praca jest łatwa bo nie jest i każdy to wie , ale to nie chłopaki mieli wpływ na podwyżki i różnice między nimi ale większość Pań tego nie rozumie i wytyka co chłopaki robia a czego nie robią. Zawsze możecie się z nimi zamienić :)

oczarowana
@Rozgoryczony

prawda jest taka, że chłopacy mają dużo luzu i nikt nawet nie ruszy się żeby zrobić coś samemu. Zero organizacji czasu pracy, tylko fajki co 5minut. W tym czasie musimy dźwigać skrzynki i wyrabiać normy które są przesadzone

Rozgoryczony
@oczarowana

Chyba nie chce Pani aby wytykać komuś co robi a czego nie, jest mnóstwo przykładów również o Paniach,podam tylko jeden odnośnie tej normy - nieraz Panie wyrabiaja się godzinę albo dwie wcześniej, przytoczyć inne przykłady czy popatrzycie sami na siebie? Z mojej strony jest to ostatnia wiadomość gdyż nie mam zamiaru wytykać komuś co robi a czego nie robi. od jakiegoś czasu w firmie powszechne jest zagladanie do czyjegos portfela oraz patrzenie na wszystkich w koło tylko nie na siebie.

cyrk
@Rozgoryczony

Panowie mechanicy też nie lepsi jak coś się powie to zaraz obraźeni. Naprawią coś podziała chwile i opowiadają smutne historie jakie to oni życie ciężkie mają bo dom na kredyt wzieli i mało zarabiają.

Szok
@Rozgoryczony

To co tu czytam jest po prostu żenujące. Czy ktokolwiek z Was pomyślał o tym, że np. kierownik może to czytać? (usunięte przez administratora)dalej we własne gniazdo to z pewnością w firmie będzie lepiej. Idiots, idiots everywhere...

Dwaraki
@cyrk

Ten co narzekał już się zwolnił...

@Rozczarowany..

Powiesz mi coś więcej na temat możliwości zarobkowych w Voss Fluid? Zastanawiam się, czy wynagrodzenia w firmie są konkurencyjne na rynku i na jakiej zasadzie przyznawane są prowizje (powiedz coś więcej na ten temat jeśli znajdziesz chwilę).

Zwinny69

(usunięte przez administratora) atmosfera, bez sztywniaków w garniakach. Niestety brak kantyny, niby jest SmartLunch ale jest zawodny i siedzisz jak szpak w (usunięte przez administratora)głodny. Na szczęście są automaty z kanapkami i napojami. Pani (usunięte przez administratora) z HR baaaaardzzzzoo fajna (usunięte przez administratora) Kierownik zarąbisty, można porozmawiać i zawsze pomocny. Taki za swoimi ludźmi. W czasie COVIDu wszyscy (usunięte przez administratora) a on w zarabisty sposób uspokajał i wspierał. Niestety nie ma (usunięte przez administratora) się i kombinacji dla kumatych ???? Fajne buty robocze maja i koszulki przewiewne, (usunięte przez administratora) nie jakieś tam badziewie z chińskiego BHP. Pozdro

@Zwinny69

Co do kierownika to wiesz jak mówią że trzeba z kimś beczkę soli zjeść żeby kogoś poznać. Także nie podniecaj się nim tak bardzo bo się zawiedziesz i to bardzo. Najbardziej dwulicowa i fałszywa osoba jaką znam

Zwinny69
@Prawda

Znam go od zeszłego roku i to starczy! Znając wpis to jeden z tych cwaniaczków którym podziękował za współpracę XD tyle co pamietam, to dwulicowości to raczej twoja specjalności! Poznał się na ludziach i podziękował. Montaż i nie tylko jest wdzięczny. XD nikt teraz nie obgaduje, nie płacze xd i nie oczernia! XD

@Zwinny69

Zwinny niby nowo przyjęty ale pracuję już rok.(usunięte przez administratora)

@Zwinny69

Ty król lew wziął byś się za robotę bo na donoszeniu daleko nie zajedziesz. A tak w ogóle to może przyznasz się czytelnikom za co wylecialeś z poprzedniej pracy

Zza okna widać słońce
@Zwinny69

Dobrze, że tego wałacha ex kierownika ze śląska pogonili.

@Zwinny69

Hej, w dalszym ciągu pracujesz w Voss Fluid? Dzięki za wpis, bardzo szczery i pomocny. Myślisz, że jest szansa na pracę w obecnej sytuacji? Wiesz coś o nadchodzących rekrutacjach?

Katarzyna

Jakie warunki w dziale księgowości w Voss Fluid? Zależy mi na pracy w zgranym zespole, z ludźmi na których można liczyć:) Macie jakieś aktualne informacje z pierwszej ręki?

Witam kiedy będzie rekrutacja na produkcję?

GUMA

Kiedy będą podwyżki dla brygadzistów?

Genezjusz

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka :) Życie bardzo szybko weryfikuję zło wyrządzone innym i jak szybko potrafi wrócić karma do takich osób. Liczę, że ta lekcja nauczy wiele w życiu i nastąpi refkekscja oraz zmiana myślenia jak i nastawienia. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :)

Lordi

I bardzo dobrze. Należało mu sie. Tak bardzo konfliktowego a zarazem fałszywego czlowieka jeszcze nie poznalem. Ciekawe co teraz poczną jego byli przyboczni...? oni wcale nie lepsi...

Radosna

Cisza i spokój zrobiła się po zwolnieniu ludzi z logistyki teraz można porozmawiać ze wszystkimi ludźmi i na każdy temat Pan który siał najwięcej zamentu i plotek myślał że jest nie dotknięcia ale w końcu ktoś się postawił Panu który od początku przyjeżdżał do pracy jak jakiś górny postawiony pracownik czyli się spóźniał teraz atmosfera jest naprawdę o wiele lepsza aż chce się do pracy przychodzić nie ma plotek szeptania że jeden z drugim się źle odżywia nie pozdrawiam zwolnionych Panów fuuu

Radosny
@Radosna

Znów wyczuwam pana grubego kierownika. Następna nowa ksywa

Sosnowiec

Co do firmy to może i fajna ale nie logistyka. Ostatnio kierownik zwolnił całą zmianę twierdząc że to przez covid ale prawda jest taka że zostawił sobie samych pracowników co mu donosili. Szkoda. A jak coś powiesz nie tak i usłyszy cię jeden z tych co donoszą spodziewaj się wizyty u grubego kierownika który straszy cię zieloną łączką. Jak kolega odezwał się przy pani najwyższej z HR na temat spodkań które zrobił z kolegami bez wiedzy HR to wszystkiego się wyparł. Oby jak najmniej takich dwulicowych ludzi na świecie. Ale ludzie z Sosnowca tak mają. Szkoda naprawdę fajna firma ale jedna osoba (gruby kierownik z Sosnowca) zepsuł dla mnie wizerunek tej firmy

PaniB.
@Sosnowiec

Pracuje ponad 4 lata i najwyższy czas żeby nie które osobniki zostali wyrzuceni! Byli chamscy i fałszywi! Spali na starej hali a jak Wojtek zwrócił uwagę to obgadywanko! Masakra! Nikt nie tęskni a wręcz przeciwnie! Mobing na koleżankach z pracy było bez przerwy. Kłótliwi i zarozumiali i do tego hamskie wpisy na FB!!!!!!! Nie wspomnę o wiecznym spóźnianiu i nie róbstwie! My się cieszmy bo jest spokój i cisza! Nie pozdrawiam! Fe!

Pan b
@PaniB.

Pozdrawiam Pana grubego kierownika który nie potrafi dobrze wysłowić się po polsku. Nie wiedziałem że nowa ksywa to oaniB

Jacubek

Atmosfera elegancka na produkcji jak i na logistyce wszystko zależy jak jesteś nastawiony do ludzi i pracy jak pozytywnie to będziesz miał dobrze ????

Zwolniona

Cześć, jak aktualna sytuacja ? Ruszyła już produkcja czy dalej ucięty % ? p2p ruszył ? Będą jakieś przyjęcia na montaż albo p2p ? Dajcie znać. Dzięki

Czy w Voss Fluid Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Jeżeli chodzi o terazniejszą sytuację to nie. Ludzie boją się o pracę. Przed pandemią tak, atmosfera była luźna,co nie znaczy że w voss fluid się leży i bierze pieniądze - są małe wyjątki.

hej

witam jak z zarobkami na wózku widłowym?

Zostaw merytoryczną opinię o Voss Fluid Polska Sp. z o.o. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Voss Fluid Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Voss Fluid Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voss Fluid Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Voss Fluid Polska Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 101
    59-241 Legnickie Pole

Voss Fluid Polska Sp. z o.o.