Z.P.H UNIMEX

Legnica

Opinie o Z.P.H UNIMEX

Mooo

Wiesz co, no faktycznie masz rację @kusek to prawda, że narzekać jest łatwo, ale nie o to przecież chodzi, sytuacja ma się coraz lepiej i co zrobić, fajnie jest

Papucha

Kierownik robercik zamiast usprawniać produkcję to daje po złości najgorszą robotę mszcząc się w ten sposób bo nikt go nie traktuje tam poważnie. Nie ma się co dziwić zero pojęcia o czymkolwiek czytaj zatrudniony po znajomości. spotkamy się jeszcze na pewno jak nie w Lcy to w Chojnowie.

...

ludzie spadajcie na strefe te same zarobki a a szkoda pisać idz i przeknaj się a dopiero oceniaj

DoPapuchy

(usunięte przez administratora) Sama praca w firmie Unimex jest po prostu beznadziejna i bez perspektyw. (usunięte przez administratora)za najniższą krajową a szyszki z góry zbijają fortunę i kupują sobie co raz to lepsze auta. Karma wraca..

Przemysław

Słowa kojarzące się z Z.P.H UNIMEX (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):kiepska praca w kiepskich warunkach Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .brak jakichkolwiek. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?tylko minimalna krajowa Najbardziej podobało mi się w Z.P.H UNIMEX:nic Najbardziej nie podobało mi się w Z.P.H UNIMEX:wszystko

Zostaw opinię o Z.P.H UNIMEX - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.H UNIMEX