Opinie o Modern Solutions Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Modern Solutions Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Modern Solutions Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modern Solutions Sp. z o.o. w Legnica

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Swen Nowy wpis

Nie polecam firmy , szefowie nie mają bladego pojęcia o prowadzeniu firmy a przede wszystkim o zarządzaniu ludźmi 90% pracowników już odeszło i od 2 miesięcy czekają na zaległe wypłaty !

sfrustrowny Nowy wpis

Generalnie NIE POLECAM, firma umiera, praktycznie wszyscy pracownicy odeszli, firma zalega pracownikom z wypłatami(więcej mówić chyba nie trzeba). Do pewnego momentu było bardzo przyjemnie, ale Panowie prezesowie chyba poczuli się bogami i stwierdzili że wziąć więcej budów niż ma się mocy przerobowej jest świetnym pomysłem. Pan prezes bez zielonego pojęcia o robocie, czasem jak zadał pytanie, lub wpadł na jakiś genialny pomysł to "ręce opadały". Wrócę jeszcze do zalegania z wypłatami, kasy nie mają już drugi miesiąc, Pan Prezes na stwierdzenie od pracowników że nie mają za co żyć i wypadało by zrobić wypłaty, odpowiada że on nie ma drukarni i też nie ma za co żyć, ale dom który stawia jakoś dziwnie w dalszym ciągu się buduje. Ponoć mają w planach firmę uratować i dalej ją prowadzić, jeżeli jakimś cudem im się to uda to STANOWCZO ODRADZAM się z niej zatrudniać, gdyż w momencie problemów finansowych firmy pracownik jest kulą u nogi którą się zbywa notorycznymi kłamstwami i matactwami.

Jak wygląda oferta u nich w firmie Modern Solutions Sp. z o.o. w mieście Legnica? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Modern Solutions Sp. z o.o. - Legnica

Modern Solutions Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kawaleryjska 1
    59-220 Legnica
  • NIP: 6912515990 REGON: 364630153 KRS: 0000621315

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Modern Solutions Sp. z o.o.