Opinie o "Sun-Power" w Grubbenvorst

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy "Sun-Power". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Sun-Power" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Sun-Power" w Grubbenvorst

truskawki

Rok temu, podczas przerwy wakacyjnej na studiach pojechałam pracować na truskawkach. Praca taka jaka się spodziewałam, jeździłam na takiej maszynie i zbierałam truskawki - nic nadzwyczajnego. Pensja fajna, zarobiłam na wakację, warunki w porządku, jak miałam problemy u siebie rodzinne to firma była wyrozumiała i dała mi urlop - generalnie polecam.

sonia

przyjechałam na truskawki , mieszkalam u hlopaka i bylo ok . coffe shopy blisko hehe

Udalo sie mieszkac z narzeczonom a kasa standardowa jak w calej holandi , bylo ok

pracowalem z kolega na magazynie platnosci zawsze na czas zakwaterowanie w porzadku. polecam nie zawsze taka uczciwa firma sie znajdzie

Czy po rozmowie w "Sun-Power" rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Valeo

Dobrze tam księgowe zarabiają za ścieme !!! Tak słyszałem :)

Aha 1999999

Nie polecam pracować przez tą agencję pracy. Podjęłam niedawno z firmą współpraca i po pierwszej wypłacie jestem załamana. Za 30 godzin dostałam 160 euro. Gdzie po wyłączeniu wszystkiego na podstawie Solaris stawka na rękę wynosi ok 5,56 euro. Żałuję że zdecydowałam się na pracę przez tą agencję.

Amanda

Witam czy pracuje ktos w tej firmie i ma wlasne zakwaterowanie I ubezpieczenie?bo czytajac te opinie to az razi w oczy? Czy na prawde jest to firma (usunięte przez administratora) ? Dziekuje za jakiekolwiek opinie

Queen

W tej firmie się płaci nawet za pranie, suszenie.. Jeżeli ktoś jest chory któryś raz z rzędu to będą was chcieli z tąd wywalić lub po 1 godx lub 2 godz przyjdzie ktoś do waszego pokoju i was wywali do pracy. No chyba, że ktoś obieca np. Pani ... (nie będę podawała imienia) bombonierke to wtedy wszystko macie załatwione. A jeszcze jedno jeżeli chcecie z tąd wyjechać to trzeba w ten sam dzień iść do pracy, bo wielkie problemu . Mówie wam firma do (usunięte przez administratora) Szkoda słów na tą firme. ????????

Tomasz
@Queen

Istnieje możliwość znalezienia na własną rękę zakwaterowania w przypadku, gdy zostaniemy zatrudnieni za pośrednictwem tej firmy? Są osoby, które chciałyby mieć określone warunki mieszkalne, więc proszę, abyś napisał, czy istnieje taka możliwość.

@Tomasz

Jest mozliwosc mieszkania prywatnie i pracowania przez Sun-Power. Wazne jest, aby omowic mozliowsci transportu przed rozpoczeciem pracy. Chyba, ze bedziesz dojezdzac we wlasnym zakresie, wtedy mozna te kweste pominac.

marcin
@Tomasz

jak chcesz mozesz pracowac w firmie i mieszkac w swoim prywanym mieszkaniu ale watpie ze firma pomoze Ci znalezc prywatne meiszkanie, ale probowac zapytac warto

Hanna

@Krzychu rozumiem, że Twój kolega miał inne doświadczenia z pracy w firmie. Rzeczywiście możliwe, że dużo zależy od lokalizacji. Jednak z tego co widzę na stronie firmy zakwaterowanie spełnia wszelkie normy mieszkalne i agencja posiada certyfikaty SNF i że jest nawet możliwość miejsca w pokoju jednoosobowym. Ktoś jeszcze może powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z Sun-Power?

NICK
@Hanna

mozliwosc miejsca w pokoju jednoosobowym, chyba dla pracownikow biura hahahahhahahahahahahhahaha

Sun-Power stara sie sprostac wymaganiom pracownikow i regularnie wprowadza pozytywne zmiany. Pokoje sa w standardzie dwuosobowe, aneks kuchenny i lazienka przystosowana jest dla czterech osob (dwie sypialnie).

To świetnie, że w Sun-Power ciągle coś zmienia się na lepsze. Możesz napisać coś więcej? Jakie zmiany ostatnio wprowadzili?

michal

pokoje sa spoko, schludne i czyste. Kiedys byly 4 osobowe ale to juz dawna przeszlosc. teraz kazdy pokoj jest 2 osobowy i mozna spokojnie meiszkac z kumplem czy dziewczyna

Hanna

Co powiecie o pracy w Sun-Power? Informowaliście wcześniej o problemach z terminowością wypłat, czy ta kwestia została wyjaśniona? Czy Polacy pracujący w firmie mogą liczyć na umowę o pracę? Czy to praca głównie zmianowa? Pracodawca zapewnia transport zagranicę lub zwraca koszty dojazdu? Występują jakieś problemy z kwaterunkiem?

@Hanna

- wyplaty sa cotygodniowe (pierwsze wynagrodzenie jest po drugim tygodniu, przelew wykonywany jest w kazdy piatek; w zaleznosci od banku pieniadze ksiegowane sa tego samego dnia na koncie badz po weekendzie - kazdy pracownik trzymuje umowe o prace przed rozpoczeciem pracy (umowa na mocy prawa holenderskiego) - praca w wiekszosci w systemie jednozmianowym (szklarnie/pola - 1 zmiana; produkcja/logistyka - 1 lub 2 zmiany) - transport do Holandii jest we wlasnym zakresie - zakwaterowanie oferuje biuro, pokoje sa w pelni wyposazone

jagoda
@Mate

to prawda, tez pracowalam i polecam!

iwona

Pracowalam w zeszlym roku przy pomidorkach z kolezanka i bardzo sobie chwale. Mogla wyplata byc nieco wyzsza ale ogolnie polecam!

Regularnie pracuje sezonowo w sun power od kilku lat i zawsze kasa na czas oraz nie ma problemu z urlopem w polsce. Mam nadzieje, ze w tym roku tez bede mogl pracowac tam

Czy w "Sun-Power" są szkolenia zewnętrzne?

Mate

Sun-Power organizuje szkolenia zewnetrzne dla pracownikow, na przykald kurs na wozki widlowe - reachtruck, heftruck, EPT czy kurs VCA (polskie BHP). Jezeli pracownik chce uczyc sie na przyklad jezyka holenderskiego czy angielskiego moze sam zapisac sie na kurs i po otrzymaniu dyplomu otrzymuje zwrot pieniedzy. Mozliwosci nie jest malo.

Ryszard

Trochę dziwne te opinie. Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc coś tu się nie zgadza.

Tomasz
@Ryszard

Firma "Sun-Power" pośredniczy w zatrudnieniu. Chyba że słyszałeś o tym, że osoby pracujące bezpośrednio w tej agencji pracy mają pozytywne doświadczenia? Sprecyzuj, proszę swój komentarz.

Bardzo małe pieniądze. Szkoda nawet 1 sekundy na to biuro !

gadu gadu

dostęp do pralki i suszarki (za niewielką opłatą) hahha nieżle sie pośmiałem za pranie płacic ale zdzierstwo

ew

jak to nikt, non stop ktoś nowy cytuje komentarze z tego forum, wiec raczej wszyscy czytają, a nie nikt :D

Tymon

Czy wiecie cos o potrzebach kadrowych? Warto się starać?

kaasencjaa

Witam chciałam wam opowiedzieć jak wyglądała moja współpraca z firmą sun- power. Ustalając (usunięte przez administratora) wszystkich szczegółów pracy, strasznie wszystko kolorowała opowiadała jaka stawka że 7-8 euro na rękę wychodzi bla bla... zaproponowała nam również auta służbowe i opowiedziała jak to fajnie jest , auta okazały się być tragedia ponieważ za wszystko odpowiadasz tzn. mycie raz w tygodniu oczywiście za ich kase ale musisz to robić , tankować i rozliczają cie za każdy km ponieważ jeździsz z nadajnikiem w aucie , najbardziej ryzykowne są mandaty za wykroczenia które są naprawde spore a po drodze do pracy dużo kontroli jest i zawsze jest ryzyko a jako kierowca ty ponosisz odpowiedzialność za to, każda rysa itd na aucie musisz ją zgłaszać zanim oddasz auto pod koniec bo inaczej ty za to płacisz. Po przyjeździe tam grupą 4 osobową wszystko nam pięknie dalej zachwalali że ile to u nich sie zarabia itd. mieszkania które dają naprawdę zadbane i fajne ale pralnie płatne oczywiście bo trzeba na wszystkim hajs wyciagać , duże kary dotyczące stanu pokoi i np zakazy prania po 22 a wcześniej nie dobijesz sie do wolnych pralek :/ Pierwszy dzień pracy wysyłają cie ja dostałam z jedną koleżanką prace na sadzeniu truskawek wiszących (jeździło sie takimi krzesełkami do tyłu i wbijało sadzonki na pewną głębokość , oczywiście bez jakiegokolwiek poinformowania po 12-15 minutach w zależności od nasłonecznienia szklarni włączały sie natryski które można wywnioskować napewno nie mogły być czystą wodą bez jakieś chemii a byłeś nimi i tak ochlapany bo nie dało sie wysiedzieć w kapokach przeciwdeszczowych cały czas bo było za gorąco, wracałeś z mokrymi butami po takiej pracy ) w tej pracy gwarantowane było tylko 38h tygodniowo bez możliwości nadgodzin więc mozna wyliczyć sobie że nie da sie zarobić kasy, gdy w tygodniu płacisz za mieszkanie i ubezpieczenie 100 euro a musisz też za coś żyć a stawka na rękę wyjdzie ci z 6.90 euro. Oczywiście po otrzymaniu takiego rachunku po zrezygnowaniu z współpracy z tą firmą dostajesz go w języku holenderskim (usunięte przez administratora)na jakąkolwiek pomoc z kim sie komunikować jak nie wzięli np. twojego numeru konta a na rachunku wisi kasa twoja,(usunięte przez administratora) Na rachunku oczywiście nie jest odciągnięty cały podatek od dochodów który wynosi około 18-19 % z mojej wiedzy po przeczytaniu jakie są stawki podatkowe w holandii dla osób na wiekówkach itd. na rachunku odprowadzone jest tylko jedynie 6% więc gdzie reszta (usunięte przez administratora)zapewniała że całość odprowadzają , po prostu wygląda to tak, że dostajesz przy rozliczeniu rocznym kwote różnicy tego podatku który musisz zwrócić , więc sobie policzcie ile to kasy na większa skale zarobków wychodzi... Mieszkanie w którym mieszkasz twoi sąsiedzi to nie są polacy jak cie agencja zapewnia że jest tam 40% polaków z 100 ludzi mieszkających tam , nie jedynymi polakami była moja grupa 4 osobowa na całość rumunów i cyganów , polacy chyba juz sie nauczyli że przez takie agencje to nie da sie zarobić nic i lepiej pracować w polsce a takie coś to jedynie możliwość wakacji i tyle bo pracując 38h tygodniowo serio nie masz co robić w wolnym czasie oprócz zwiedzania :/ (oczywiście kapoki które podarowała firma pracownikom były odpłatne o czym cie nie informowali 8euro za sztukę ) więcej wydatków niż zarobku. Jako osoba 19 letnia na wiekówce naprawdę nie polecam tej firmy bo podatek i tak każdego później dopadnie (usunięte przez administratora)

Gutek

Czy firma pracuje normalnie? Taka cisza??

Zostaw merytoryczną opinię o "Sun-Power" - Grubbenvorst

• Jak się pracuje w "Sun-Power"?

Zobacz opinie na temat firmy "Sun-Power" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Sun-Power"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 37 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Sun-Power"