Opinie o "Sun-Power" w Grubbenvorst

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy "Sun-Power". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Sun-Power" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Sun-Power" w Grubbenvorst

Anonymous

Na karmie dla ptakow zapierdziel ale stale godzinki

Anonymous

dojazd do pracy zapewniony, mieszkanie tez. jak mnie ktos pyta czy warto to mysle ze tak.

Anonymous

Po zwolnieniu albo jak sam zrezygnujesz masz czas 3 dni na opuszczenie domku !!!!

Anonymous

Pracowalam na borowce w horst,. Mila atmosfera, nie gonia, godziny byly, w sobote mozna bylo przychodzic. W przyszlym roku wroce, polecam borowke w horst!!!!!

Jolanta
@Anonymous

Brzmi nieźle! A na ile tam się wyjeżdża i jaką można mieć pensję?

Czy po rozmowie w "Sun-Power" rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Anonymous

Umowy podpisuje sie online na telefonie. Szybko, sprawnie nie trzeba przyjezdzac do biura jaj ktos miezka prywatnie

Anonymous

Warunki sa takie jaj na zdjeciach LUDZIE nie oczekujcie luksusow to nie wakacje!!!!! Jest notmalnie zwsze sieda dogadac o wszystko

luki 1984

witam ktos jedzie na ogorki do maasbree

Anonymous

Jak ktos nie chce sciemy to ja wam powiem – mala agencja i dobry kontakt z koorndynatorkom nigdy nie mialem zadnych problemow jak cos chcialem

Anonymous

Polecam domki w masbree nowiotkie probujcie tam sie dostac

Anonymous

Praocwalam i mieszkalam na campusie w tinray nie było zle, warunki i ludzie spoko, fajna recepcja wiec nie mowicie ze jakas (usunięte przez administratora) ja dobrze trafilam i moje kolezanki nadal pracuja

Paulina
@Anonymous

na jakim stanowisku byla ta praca? dlugo pracowalas ?

Anonymous

Zakwaterownaie nie drogie warunki takie se ale mieszkalo sie fajnie

Podpowiedzcie jak pracuje sie z nimi?

Queen

Dokładnie zgadzam się z tym co napisałeś. Taka prawda szkoda słów na tą firme!!

wacek
@Zainteresowany

ja pracuje przy pielegnacji drzewek i jestem zadowolony.

Dzon
@wacek

Jak przy drzewkach na polu

Dzon

Witam ktoś pracował na polu przy drzewkach z góry dziękuję

Anonymous

jestem aktualnie i jest w porzadku. kaska terminowo. ludzie tez ok.

Anonymous

Pracowalam na kwiatkach rozach w lotum i papryce w grubenworst bylo spoko dosyc duzo godzin

7 km rowerekiem potem daja elektryka.jak sie zepsuje to wymieniaja

Wojciech
@Anonymous

Ile dawali na godzinę? Można było dobrze zarobić? Powiesz co z zakwaterowaniem? Bo chce pojechać pierwszy raz i ważna jest dla mnie każda opinia.

Anonymous

Sun power mi bardzo odpowiadało, bo kasa byla dobra i na czas i praca ogarnieta. mozna zarobic i o to chodzi

Anonymous

fajnie się pracowało, ciężko zacząć ale jak juz człowiek ogarnie to jest elegancko, firma też spoko, wszystko to co na umowie

Zostaw merytoryczną opinię o "Sun-Power" - Grubbenvorst

• Jak się pracuje w "Sun-Power"?

Zobacz opinie na temat firmy "Sun-Power" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Sun-Power"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 37 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Sun-Power"