Opinie o "Sun-Power" w Grubbenvorst

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy "Sun-Power". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Sun-Power" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Sun-Power" w Grubbenvorst

Szymon

Firma była świetna. Bardzo profesjonalny przychodzi do pracy

Kamila
@Szymon

Buro samo sobie komentarze pisze hit ????

Kamila

Najgorsza firma w jakiej byłam !!!! Niskie płace z biurem nie można się dogadać, ale i tak już donos poszedł do inspekcji holenderskiej co się w firmie wyprawia. O umowę się trzeba prosić szegolnie panią księżniczkę Kasie R kt z wielka łaska z tobą zamieni pare słów. Lokacja dramat i tragedia szczególnie hotel Tinray i domki w Melderslo. Odradzam stanowczo !!!!!! Uciekać

Wiki

Mam pytanie jeśli chodzi o transport do samej pracy ze swojego miejsca zamieszania? Jak to wygląda? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

@Wiki

Pod koniec ubieglego roku zostaly wprowadzone rowery elektryczne! Poza tym Sun-Power ma ata sluzbowe i zwykle rowery, wszystkie srodki transportu sa darmowe a kierowcy sluzbowych aut dostaja 3 euro dziennie. Sa tez firmy, ktore znajduja sie tak blisko miejsca zamieszkania, ze wystarczy sie przejsc 5min.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie "Sun-Power"?

Daniel

Czsy pracy sa rozne, w zaleznosci od firmy, wk otrej sie pracuje. W wiekszosci rozpoczyna sie rano

Czy po rozmowie w "Sun-Power" rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Kacper

To są samochody służbowe ?

@Kacper

Sa auta sluzbowe i rowery, od tego roku wprowadzaja nawet rowery elektryczne. Transport jest darmowy, kierowy dostaja 3 euro dodatkowo

Krystian

Jak jest z tym darmowym transportem?

@Krystian

transport za darmo i rowerem i samochodem sluzbowym. Transpaort dla osob korzystajacych z lokacji biura zagwarantowany, dla prywatnych do omowienia, ale w wiekszoci sie udaje. Dodatek 3 euro dziennie dla kierowcow, od przyszlego roku tez rowery elektryczne

Na jakie benefity można liczyć w "Sun-Power"?

- zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, umeblowanym - darmowy transport - dodatek dla kierowcow - tygodniowe wynagrodzenie - lata funkcyjne - bonusy w niektorych miejsachc pracy, np. w szkalrni przy pomidorach napisz na job@sun-power.nl i dopytaj o szczegoly

Michal

Firma, która pomoże Ci spełnić Twoje marzenia Na początku wahałem się, czy tu być, ale spotkałem ludzi, którzy mnie zainspirowali. Pensje są świetne i nie stresujące. Lubię swoją pracę. Tak, czasami może to być trochę stresujące, ale tylko poprawi twoją pracę i zmusi cię do zrobienia więcej!

Antonina

I am with my friend when we apply to this company and both of us has no regret.The best company ever

Marcel

Ta agencja jest wysoce zalecana wszystkim poszukującym pracy.

Wiktoria

Dziękuję, że dałeś mi pracę, która mi odpowiadała. Podoba mi się tutaj, a moi towarzysze są przyjaźni. Naprawdę myślę, że zostanę tu na długo. Dziękujemy za wsparcie i pomoc w całym procesie i do tej pory. Życzę sukcesów w pomaganiu większej liczbie osób takich jak ja.

Kacper

Życzę wszystkiego najlepszego dla agencji! Są bardzo pomocni i starają się nam pomóc w jak największym stopniu. Dziękuję wszystkim pracownikom!

Oliwia

W zeszłym roku, dla którego pracuję, jest to najlepsza firma. Kierownictwo było tak miłe, że są bardzo otwarci dla każdego pracownika

Wojciech

Uwielbiam tę firmę. Jestem bardzo szczęśliwy i komfortowy. Bardzo doceniany w pracy

Maria

I am surprised by how they helped us during this pandemic. They give free vitamins to us, they gave us protection, they gave us goods and sanitizers and they always check up on us. Even my other companions who needs to work during this time received personal protective equipment. I never expect that they would do such thing! We are really grateful to them!

Mikołaj

This agency is so different from my former agency. People are professional and responsive. When I got some questions that they don't know, they say they will get back to me and they really do. One thing I like most here is that paychecks are always on time.

Hanna

Pamiętam, kiedy mój pierwszy tydzień tutaj, tak, jestem nowy, więc muszę się starać, aby się uczyć. Uwielbiam tych, którzy czują, że tak łatwo mi to nadrobić, ponieważ pomagają i prowadzą mnie

Aleksander

Praca jak wszedzie, ale kasa zawsze na czas

mialam

mialam problemy z pokojem ale po zgloszeniu do kordynatora mnie przeniesli pieniazki zawsze na czas fajna firma

Janek

Jest fajnie, idealna firma na pierwszy raz w pracy za granica

Zostaw merytoryczną opinię o "Sun-Power" - Grubbenvorst

• Jak się pracuje w "Sun-Power"?

Zobacz opinie na temat firmy "Sun-Power" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Sun-Power"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 37 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Sun-Power"