Opinie o Multi Assist w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Multi Assist. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Multi Assist o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Assist w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Multi Assist zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Rekrutacja Nowy wpis

9 lutego zrobiłam tutaj wpis, że dobrze, że zrezygnowałam z rekrutacji. Mamy 2 kwietnia i znowu szukają na to stanowisko. Co to za firma krzak? Ogarnijcie się tam w centrali. Upadłość nie jest rzadka w tej branży.

xxx

Chciałabym się nie zgodzić z negatywnymi opiniami, ale niestety nie wzięły się one znikąd. Nie będę mówić o umowie czy pieniądzach, bo z tego co wiem to sytuacja jest dynamiczna- są osoby, które zaczynały od umowy zlecenie na pół roku, są takie, które zaczynały od 3 miesięcy, takie, które długo nie miały podwyżki, a i takie, którym się przyfarciło i na start miały taką samą kasę jak pracownik z jakimś już stażem. Warto zaznaczyć co pracodawca podaje w ogłoszeniu o pracę- znajomość MS Office- nie jest kompletnie potrzebna, ponieważ pracuje się wyłącznie na systemie dedykowanym pod tę konkretnie pracę, prywatna opieka medyczna- owszem można nabyć pakiet, ale pracownik płaci za niego sam, premie kwartalne- dawno i nieprawda. Premie jak szybko się pojawiły tak samo szybko zniknęły, a i tak była przeważnie jedna osoba, która regularnie dostawała premię, reszta była pomijana lub raz od wielkiego dzwonu rzucili premię również innym osobom. Pomimo tego, że w pracy "robisz swoje", kontakt z osobami z zewnątrz jest wyłącznie mailowy i telefoniczny, nie ma spotkań zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, niestety nie ma możliwości pracy zdalnej poza "wyjątkami". Menadżerka (usunięte przez administratora) nie potrafi zrozumieć, że mamy XXI wiek, że wygodniej ludziom pracuje się z domu, lubi mieć pełną kontrolę nad pracownikami. Pomimo ciągłych próśb ze strony pracowników o wprowadzenie pracy zdalnej, wiecznie utrzymywała, że jasne, nie ma nic przeciwko, ale koniec końców zablokowała zdalną, sprowadzając wszystkich do biura, do pracy w pomniejszonym o połowę pokoju z drugim zespołem siedzącym tuż na karku. Tak zwana "kierowniczka zespołu" (usunięte przez administratora)nie zrobi dla Ciebie nic. Jest bardzo stronnicza, dba tylko o swoje psiapsi w zespole, reszta zespołu to dla niej przykry obowiązek. Na odpowiedź z jej strony- mailową, na messengerze- dotyczącą pracy, wolnego, wyjścia do lekarza czy cokolwiek można czekać godzinami, przy dobrych wiatrach to i tydzień potrafiła nie odpisać przy cyklicznym przypominaniu o sprawie. Jej stanowisko jest kompletnie niepotrzebne, nie ma żadnej decyzyjności w podejmowaniu spraw dotyczących pracowników (zawsze każde pytanie, prośbę odbija do menadżerki), nie interesuje się swoim zespołem, nie spina go, wiele spraw, o które pytasz dotyczących urlopów, covida, przepisów- nie jest na bieżąco, nie ma zielonego pojęcia. Na pewno nie stanie po Twojej stronie jak trzeba, ale jest pierwsza do tak zwanego (usunięte przez administratora)Generalnie kierowniczka od podpisywania wniosków urlopowych. Kopia menadżerki zresztą. Absurd. W firmie jest od niedawna ocena pracownicza. Wymyślanie głupot i zajmowanie się głupotami. Naprawdę ten czas, w którym maglują każdego pracownika mogliby poświęcić na szkolenie dla kierowniczki i menadżerki jak zarządzać ludźmi. Nie mają o tym bladego pojęcia. Ludzie wzięci z ulicy, bez żadnego przeszkolenia, trzymający się swoich stołków latami. Ogólnie atmosfera pozostawia wiele do życzenia. Najlepiej siedzieć i się nie odzywać, bo jak się odezwiesz to zrobią zupełnie na odwrót do Twoich oczekiwań lub wykorzystają to w przyszłości przeciwko Tobie. Takie drobne rzeczy jak zbieranie kasy na prezent na urodziny czy na pożegnanie odchodzącego z firmy pracownika- to istnieje tylko w przyadku koleżanek kierowniczki. Żadna osoba spoza kręgu jej psiapsi w firmie nie otrzymała nic drobnego, ale na prezenty dla nich samych kasa była ściągana od wszystkich. Niby mała rzecz, a jak wiele o człowieku mówi. Potrafią obrobić (usunięte przez administratora) za wszystko- za to, że chcesz coś dla siebie wywalczyć, że masz inne zdanie, że o coś zapytałaś odnośnie pracy, że zrobiłaś tak, a nie inaczej, że się pomyliłaś itd. Osoby "wyjątki", które pracują zdalnie często nie są informowane o tym co się dzieje w biurze, o podwyżkach, zmianach. W tej firmie nie ma możliwości rozwoju, nie ma szans na przeskoczenie na wyższe stanowisko, nie ma szans na żadne szkolenia, bo pracodawca nie inwestuje w swoich pracowników. Coś bardziej na zasadzie- mam na Twoje miejsce wiele osób, nikt Ci nie każe tu pracować. Stanowiska menadżerskie (a jest zdecydowanie dużo więcej niż potrzeba) są wysiedzine od lat przez te same osoby. Co się dziwić, praca menadżera również nie wymaga w tej firmie jakichś większych umiejętności. Można pisać i pisać. Teamat rzeka.

nowy Nowy wpis

Ryba się psuje od głowy. Współpracownicy spoko, ale przełożeni wprowadzają miedzy nimi niezdrowa rywalizację. Premie nie istnieją. Pensja bliska najniższej krajowej. Menago i kierownicy z przypadku. Nie jest tak źle, ale jednak źle.

Firma Multi Assist poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Zuzanna Nowy wpis

Bardzo nieprofesjonalna rozmowa. Trwała 10 min. Brak informacji zwrotnej odnośnie zatrudnienia ze strony pracodawcy.

Rekrutacja

Kilka dni temu ktoś z firmy do mnie dzwonił by zaprosić na rozmowę. Niestety nie byłam w stanie z dnia na dzień wyjść z pracy. Gowork jak dobrze, że istniejesz. Niech szukają innego naiwnego do siebie.

zaqwsx

A czego tu nie rozumiesz? Dostała zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy z Multi, ale nie mogła wyjść z obecnej pracy, przeczytała komentarze na temat Multi na gowork i cieszy się, że nie dotarła na spotkanie rekrutacyjne. Przekaz jest tak jasny, że bardziej chyba nie może być.

Antoni

Bardzo słabo płatna praca, śmieciowa umowa, półroczny okres próbnym gdzie płaca śmieszne pieniądze, potem niewiele lepiej

Halina
@Antoni

A możesz doprecyzować wysokość tych stawek? mimo, że piszesz, że słabo płacą niestety to pojęcie względne... Jaka stawka jest gwarantowana?

N

Niestety wszystkie wcześniejsze negatywne opinie to cała prawda. Szczerze odradzam pracy w tej firmie. Strata waszego czasu, marne wynagrodzenie, brak poszanowania pracownika. W gorszej firmie nie zdarzyło mi się pracować.

Elżbieta
@N

Jakie jest to marne wynagrodzenie? Najniższa krajowa?

N
@Elżbieta

Tak,umowa zlecenie przez 3 miesiące, a potem loteria.

Elżbieta
@N

Jaka loteria? Nie wiadomo potem jaką umowę dostaniesz?

Iwona
@Elżbieta

Dokładnie tak

Łucja
@N

Czym przejawia się brak poszanowania pracownika? O tę umowę chodzi głownie czy coś jeszcze ?

Tozal

Katastrofa jedno wielkie nieporozumienie firma która niby ma przyspieszać załatwienie dokumentów nie jest w stanie dokładnie się określić kiedy co i jak jestem bardzo zawiedziony zwłaszcza placówką w Bydgoszczy nie polecam omijać szerokim łukiem

Halina
@Tozal

Czyli tak naprawdę placówka w Bydgoszczy Cię zawiodła? A miałeś styczność z tą z Warszawy?

Szkoda czasu, potencjalnych nowych pracowników mają głęboko w poważaniu. Wszystko ładnie pięknie na rozmowie a jak przychodzi do pracy to wychodzi jak jest

past

krakowskie biuro razem z "kierowniczką" W i "liderem" C to jakaś pomyłka... brak kompetencji, predyspozycji, brak szacunku do ludzi i pracowników. nie polecam nikomu tej pracy, atmosfera nie do zniesienia, a szkoda...

Gabriela
@past

Brak jakiegokolwiek szacunku na linii pracodawca - pracownika to bardzo duży problem i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. I od razu atmosfera między samymi współpracownikami staje się bardzo napięta. No a co z wynagrodzeniem w Multi Assist? Czy chociaż ono rekompensowało te inne braki?

Maria
@Gabriela

Wynagrodzenie na poziomie minimalnej krajowej, w dobie pandemii jeszcze obcięte o połowę raczej nie rekompensuje niczego..

Angela

Czy w firmie jest duża rotacja ?

ABC
@Angela

I to jaka..

Nie polecam pracy w tej firmie. Słabe warunki zatrudnienia - umowa zlecenie przez pół roku (2000 netto), brak zaplecza socjalnego, brak opieki medycznej, brak szansy na podwyżkę za staż pracy, nie decyzyjne kierownictwo ( a'la menadżerki trzymają się swojego stołka i się nie wychylają, mają gdzieś swój zespół), firmy nie stać nawet na ekipę sprzątającą, atmosfera beznadziejna - głośne obgadywanie i wyśmiewanie. Praca dla ludzi o mocnych nerwach i niskich wymaganiach.

Ytz

To prawda jednym słowem patologia menagerowie i kierownicy to tylko z nazwy pojęcia o zarządzaniem firmy nie mają a grube pieniądze zarabiają a tylko siedzą i pracę rozdzielają żeby oni nic robić nie musieli a tylko siedzieć i grać na swoich ipadach i telefonach a reszta się nie liczy a niby pomagać przyjeżdżają za co biorą kasę za każdy dzień zastępstwa a tak naprawdę zupełnie nic nie robią nie wiem czy prezes jest aż tak zaślepiony i nie widzi że ci ludzie tylko generują koszty tej firmy a nic do niej nie wnoszą ich się ceni a pracownika ma za nic da mu się najniższa krajowa i ma robić najlepiej od rana do wieczora a za nadgodziny i tak mu nikt nie zapłaci nawet głupiego dziękuję nie usłyszy nie mówiąc już że sknerstwo i bieda w tej firmie piszczy na nic kasy nie ma nawet na głupie święta nie mówiąc o obiecanych premiach na które też nigdy kasy nie było. Naprawdę brak słów tego nawet firma nie można nazwać tylko przedszkolem zatrudnia się ludzi bez żadnego doświadczenia i robi się ich kierownikami więc jak taka firma ma dobrze prosperować tam die nawet nie dba o dobro klienta bo po co małolatów się zatrudnia i gówniarstwo siedzi i pojęcia o niczym nie ma ale wielkie kierownictwo przyszło po to by odpocząć w robocie a nie pracować żenada jednym słowem. Więcej kasy by firma miała gdyby tych menager ów i kierowników nie mieli co niczego do tej firmy nie wnoszą a tylko koszty generują.

XYZ

Nie polecam.. Firma nie respektuje podstawowych przepisów prawa pracy. - Ciągłe problemy z urlopem czy nawet opieką na dziecko, - Nadgodziny musisz robić ale oczywiście nikt za nie nie zapłaci

pracuj za 2000 przez pół roku

cześć, jestem byłą pracownicą ww firmy. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Dlaczego? - 2000 zł netto na rękę przez pół roku - umowa zlecenie - po pół roku dostajesz umowę o pracę - 2300 zł netto - wieczne problemy z urlopem - żadnych dodatkowych benefitów, - cały czas słyszysz ze firma jest biedna, - wyzyskują ludzi, - pracy tyle, że nie można wyrobić, najlepiej siedź i rób nadgodziny, oczywiście bezpłatne. Słaba atmosfera, wyzysk pracownika, beznadziejna pensja, ogólnie o firmie ? Pół Januszostwa/pół a'la korpo.

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Assist - Warszawa

• Jak się pracuje w Multi Assist?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Assist tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi Assist?

Multi Assist