Opinie o Obi w Dąbrowa Górnicza Jana III Sobieskiego 6a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Obi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Obi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obi w Dąbrowa Górnicza Jana III Sobieskiego 6a

Agnieszka

Pan Daniel z działu farb - pełen profesjonalizm i rzetelność. Otrzymałam fachową pomoc oraz rzeczowe odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Dziękuje.

Marzena
@Agnieszka

Super. A w czym konkretnie Ci pomógł? Możesz zdradzić?

Izabela

Ostatnie opinie należą z tego co widzę do zadowolonych klientów. Obsługa oceniona na 5. Czy tak samo pracownicy postrzegają swoją pracę tutaj? Bo coś cicho tu. Może ktoś napisać jak aktualnie się tu pracuje?

@Izabela

Pracuję się na tyle dobrze, że atmosfera panującą wśród nas pracowników przenosi się na naszych Klientów:)

@Luki

A to spoko. ;) A integrujecie się jakoś po pracy między sobą czy nie jesteście aż tak zżyci?

@Izabela

Jako pracownicy jesteśmy zżyci a i przyjaźnie po za marketem się zdarzają. Ogólnie ja oceniam bardzo pozytywnie działania firmy w kontekście integracji ????

@Luki

A można się czegoś więcej dowiedzieć na temat zarobków tutaj? Macie jakieś premie czy coś?

@Izabela

Zarobki na poziomie sporo wyższym niż najniższa krajowa,premie miesięczne,kwartalne opieka medyczna i dobry socjal

@Luki

Sporo wyższym? A to teraz mnie zaskoczyłeś. ;) A czego trzeba, żeby móc się tutaj dostać?

@Luki

Co wchodzi w skład tego socjalu? :D

Ela

Bardzo dziękuję za profesjonalna obsługe przez panią Monikę z działu FARB ????????

Pani Monika zwroty i transport

Jestem bardzo zadowolony i serdecznie dziękuję za pomoc profesjonalizm i wspaniałe podejście do klienta. Mam nadzieje że firma doceni Pani prace i zaangażowanie. Pozdrawiam serdecznie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Obi? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
PAN ZBYSZEK PANELE

WSPANIAŁY FACHOWIEC. OD KILKU LAT ZAWSZE TRAFNIE DORADZA. SZUKAM GO W SKLEPIE BO WIEM ŻE JEGO WIEDZA POZWALA MI NA TRAFNE ZAKUPY. OSTATNIO DORADZIŁ MI W ZAKUP[IE PANELI. W MOJEJ OPIMII ZASŁUGUJE NA UZNANIE W FIRMIE. PANIE ZBYSZKU SERDECZNIE POZDRAWIAM

Dorota

Chciała bym serdecznie podziękować Panu Danielowi z działu farb za bardzo miłą obsługę i trafne doradztwo.

Mieczysław

Dziękuję Panu Januszowi z działu budowlanego za miłą, fachową poradę oraz pomoc.

Gregor

Serdecznie dziękuję Panu Danielowi z działu farb za pomoc, bardzo zaangażowany, umie doradzić właściwy produkt, wykazuje się dużą wiedzą na temat oferowanych artykułów.

Agnieszka

Super obsługa. Dzial żaluzje, rolety . Dziękuję Panu Danielowi za pomoc.

Wróciłam do Was po resztę rzeczy i wyszłam jak zwykle zadowolona. W pięć minut kupiłam roletę, karnisz i lampę. Pani Ewelino, nie idzie Panią przechwalić, bardzo dziękuję. Wszystko super! Obi masz przesympatycznych pracowników, babki w urzędach mogą się od Was uczyć ???? jeszcze do Was wrócę, tylko pomyślę co znowu w domu wymienić ????

JUSTYNA

Super obsługa. Dzial farb. Dziękujemy Panu Danielowi

Maria

Robiąc zakupy w Dąbrowie Górniczej Pan Tomek z działu sanitarnego wykazał się wielkim profesjonalizmem i dużą wiedzą. Jest bardzo miły i pomocny i umie dobrze doradzić gdy chodzi o dany sprzęt sanitarny .Ja jako klientka wyszłam zadowolona i przekonana , że dobrze zrobiłam kupując dane artykuły. Dziękuję Panie Tomku i życzę dalszej bardzo dobrej pracy ,trzymać tak dalej. Z chęcią wrócę na dalsze zakupy i obsługi przez Pana Tomka. Z poważaniem klientka Maria z woj. małopolskiego.

Bez Pani Kasi z działu farb nie udałby się mój remont. Świetnie zaznajoniona z tematem doradziła, które najlepiej kupić i co jeszcze potrzebuję do malowania. Profesjonalistka! Zaskoczyła mnie wiedzą, której nie miał nawet malarz. Dziękuję Pani Kasi i Panu Krzysztofowi również. Pozdrawiam serdecznie.

@Monika

Ale który malarz nie miał tej wiedzy? Chodzi o fachowca, który potem u Ciebie malował? I w ogóle to co doradziła i jak uzasadniała?

Gosia

Dziękuję Panu Danielowi za pomoc przy doborze farb????Bardzo miła obsługa ????

Klientka Beata

Dziękuję bardzo za pomoc Panu Danielowi z działu farby. Panie Danielu bez Pana te zakupy trwały by wieczność . Pana siła spokoju i wiedzą zasługują na wyróżnienie

Emilia
@Klientka Beata

Oj farby to trudny temat więc fajnie, że udało się Pani wybrać! :) Trafiła Pani widocznie na kompetentnego pracownika, aż ciekawi mnie czy mają tam jakieś szkolenia z obsługi klienta? Może ktoś coś wie?

Aleksandra

Serdeczne podziękowania dla personelu OBI w Dąbrowie Górniczej. Robię tu zakupy nie od dziś. Ponieważ sama remontuję swoje mieszkanie. Za każdym razem spotykam się z miłą obsługą profesjonalnym podejściem do klienta. Zawsze jestem zadowolona. Choć nie ukrywam bywam upierdliwym i namolnym klientem. Ponieważ sama remontuję swoje mieszkanie. W dniu 3.02.2022 bardzo miła pani na dziale farb , szczegółowo i wyczerpująco instruowała mnie jak poradzić sobie z malowaniem mebli i jakiej farby i narzędzi do tego użyć. Pomogła dobrać odpowiednie produkty i narzędzia. Kolejnym razem też tak było. Znów na dziale farb od kolejnych pracowników OBI otrzymałam miłą i profesjonalną pomoc w zakresie doboru farb i narzędzi do malowania sufitów i ścian. Otrzymałam fachowy instruktarz dotyczący technik malarskich różnymi rodzajami farb i pomoc w zakupie odpowiedniego produktu i narzędzi. Jakiego pytania bym nie zadała i jakiego problemu bym nie poruszyła - otrzymałam wyczerpujące informacje. Remont będę robić sama - więc bardzo doceniam taką otwartość i chęć pomocy doradczej. Tak samo było z doborem rolet do okien jak i innych drobnych technicznych dodatków. Personel zaangażowany i otwarty na pomoc. Spotkałam się z miłą i profesjonalna pomocą. Dziękuję serdecznie personelowi OBI mającemu dyżur szczególnie na stanowisku farb i dodatków (popołudniu w dniu 3 i 4 luty 2022 roku). Pani Kasiu dziękuję. Koledze również. Wszystkim pracownikom OBI dziękuję. Pozdrawiam. Do zobaczenia . Zawsze zadowolona klientka...... Aleksandra.

@Aleksandra

Wiesz co, serio bardzo miło z Twojej strony, że to tutaj tak piszesz. Założę się, że wszyscy tutaj wymienieni pracownicy będą bardzo mile zaskoczeni dzięki Tobie. ;) Jest tu ktoś może, kto został w tym komentarzu wymieniony? Czujecie satysfakcję z tak pozytywnych opinii?

Bardzo pozytywnie oceniam pracowników Marketu za duże zaangażowanie ,doradztwo ,znajomość artykułów i profesjonalizm w szczególności Pani Olga, Pozdrawiam Kasia

Zaorany klient

Wysokie standardy obsługi klientów w Obi DG. Do menagera dyżurnego i sklepu: Oczywiście całe opisane zdarzenie przy kasie we wcześniejszej wiadomości miało oczywiście miejsce dziś tj. w sobotę 30 października o 11. Przepraszam za podana blednie date 29 października. To ze zdenerwowania bo jeszcze mnie telepie na samo wspomnienie jak mnie w Obi potraktowano. Pozdrawiam i czekam na merytoryczna odpowiedz osoby odpowiedzialnej za kasy i obsługę klienta. Pozdrawiam i zycze odrobine empatii Pani kasjerce.

Zaorany klient

Wysokie standardy w Obi DG. Jest około 11. Stoję w kolejce jako drugi fo kasy nr1 ( najbliższa przy POK a tu po kilku minutach Pani kasjerka jak gdyby nigdy nic wyciąga pudło z kasy zamyka je na kluczyk i oznajmia mi ze kasa będzie chwilowo nieczynna! Pytam czy to jakieś żarty? Co się takiego wydarzyło ze musi tak nagle, ni z tego, ni z owego zamknąć kasę bez żadnego uprzedzenia? A ona ze”proszę przejść do POKu tam pana skasują” ??? Ja na to ze to jakieś kpiny z klientów i z procedur sklepu i dlaczego mi tego wcześniej nie powiedziała jak wykładałem towar( byłem bez wózka i miałem kilka dużych zniczy i ciężkie opakowanie Cekolu) a Pani bierze pod pachę kasetkę i sobie wychodzi z kasy! Zostawiła mnie jak(usunięte przez administratora) przy pustej kasie i potraktowała mnie jak powietrze. Nadmieniam ze przed moim wyłożonym na taśmę towarem ani w pobliżu nie było żadnej wywieszki typu:”Kasa zamknięta lub Zamykamy kasę proszę nie wykładać towaru i przejść do innej, czynnej kasy”. Wyszedłem z waszego sklepu czym prędzej i obiecałem sobie ze nieprędko wrócę do takiego przybytku gdzie maja delikatnie mówiąc wywalone na klientów! Jeżeli nie dajecie wiary moirmu opisowi proszę o sprawdzenie monitoringu tej kasy z dnia 29 października! Wzorcowe zamknięcie kasy o 11 i zgodne z najwyższymi śląskimi standardami obsługi klienta! Z poważaniem

Baran Justyna

Dziekuje slicznie Pani Justynie Fraj za przepiekny projet lazienki ????????????jestesmy zachwyceni tym projektem. Za wspaniala obsluge, bardzo mila I cierpliwa Pani. Na tyle pytan Co mielismy zawsze odpowiedz Pani znalazla I oczywiscie z wielka cierpliwoscia. Naprawde z gory jeszcze raz Pani dziekujemy. Pozdrawiamy z Belgi. I oczywiscie do nastepnego spotkania projektu teraz kuchni. ????????????????Jak rowniez chcialam podziekowac Pania z odzialu faktur na poczatku jak sie wchodzi do Obi naprawde przemila obsluga. ????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Obi - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Obi?

Zobacz opinie na temat firmy Obi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Obi