Opinie o Bricomarché w Sucha Beskidzka Adama Mickiewicza 36a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bricomarché. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bricomarché na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricomarché w Sucha Beskidzka Adama Mickiewicza 36a

KLIJENT Nowy wpis

po raz kolejny postanowilam isc z ciekawosci zobaczyc co sie dzieje na tym sklepie? Ile nowych twarzy i czy wreszcie OSOBy UDAJACE KIEROWNICTWO zostalo zwolnione ? Za traktowanie i znecanie wyrzywanie sie na pracownikach? I PROSZE NA WEJSCIU MOZNA ZOBACZYC WYSYP KAMER!!!!!!! Oj CZY TAM KRECI SIE FILM O PRACOWNIKACH ???? I klijetach???? CZYZBY KOMUS W GLOWIE SIE POPRZEWRACALO ?? Co WY ROBICIE Z TYMI BIEDNYMI LUDZMI NA SKLEPIE ???? I pytam gdzie na wejciu JEST INFORMACJA OBIEKT MONITOROWANY ??? Brak oczywiscie !!!!

Janusz Nowy wpis
@KLIJENT

Chyba Cię zwolnili z pracy ze tak się tym sklepem przejmujesz ????

Aleksandra

W tym sklepie same (usunięte przez administratora) na etykiecie jedna cena, a prszy kasie inna.Trszeba uważać

@Aleksandra

Może jednorazowa pomyłka? Zdarza się.

Bob Nowy wpis
@Jolanta

Pomyłki się zdarzają w tak dużych sklepach

SJ

W dniu dzisiejszym zamknięto drzwi do sklepu o godzinie 19.50. Mężczyzna stojący w drzwiach w firmowej koszulce beszczelnie na pytanie o powód zamknięcia stwierdził, że sklep jest już nieczynny a o 20.00 to zamykają kasy a nie sklep. Za obsługę klienta OCENA NIEDOSTATECZNA. Za kontakt z klientem ocena niedostateczna. Jutro postaram się dotrzeć do Pani kierowniczki. Zobaczymy co mi będzie miała do powiedzenia ☹️

hhhh Nowy wpis
@SJ

bo nie

Ktoś

Ten sklep to jedna wielka porażka. Jeśli chcesz o coś zapytać, czy też żeby coś doradzili to nic nie wiedzą tylko się po kątach chowają. Albo proszą następnego orła który też nic nie wiem. Albo się czeka bardzo długo żeby ktoś podszedł. Szybciej by śmierć przyszła niż pracawnik tej firmy. Jednym słowem firma powina mieć nazwę nie pełnosprawny

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bricomarché? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel handlowy
Hydro NRG Sp. z o.o.
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
Klient

Dziś byłam na zakupach I COZ ZOBACZYŁAM ! CO ZA KOMPROMITACJA !! BYL TO MĘŻCZYZNA "-kierownik" - chyba bo jak można tak pracownika zgnoic słownie i zachowanie tego mężczyzny to SKANDAL!! TE KAMERY TO PO CO TAM MAJA !! DO SZPIEGOWANIA PRACOWNIKÓW?? WŁAŚCICIEL TEGO MIEJSCA TO POWINNEN WZIASC SIĘ ZA KIEROWNICTWO !!! NIC DZIWNEGO ZE CO CHWILĘ KTOS NOWY !! TAM POWINNA ZAWITAC INSPEKCJA PRACY ZA ZNĘCANIE PSYCHICZNE NAD PRACOWNIKAMI !!! WSTYD I HANBA !! POSTARAM SIE ABY CALE MIASTO SIE DOWIEDZIALO JAKI TO PRACODAWCA

Ozo
@Klient

Wielu pracownicy którzy chwilę pracowali w Brico można spodkać w Mrówce Tochyba żle świadczy o kierownictwu z Brico skoro pracownicy uciekają do konkuręcji

Ed
@Ozo

Lepsza pensja to uciekają ,normalne.

Xyz

Nie rozumiem jak szef tej firmy moze jeszcze tam trzymać pania kierownik. Krzyczy po pracownikach przy klientach, nie szanuje innych, nie liczy sie totalnie z nikim. Mowi bardzo zle o klientach ktorzy skladaja reklamacje. Cóż za okropny czlowiek. Jak kierownicy beda tacy jak ona, to nikt tam pracowac nie bedzie

Agnieszka
@Xyz

Może szef nie wie o takim zachowaniu? Jak nikt nie zwróci uwagi tylko wypisuje w internecie to co się dziwić.

@Agnieszka

Wydaje mi się ze krytykują osoby,które zostały zwolnione z tej pracy i załatwiają jakieś swoje pretensje .

@Anna

Ale co taka krytyka niby wnosi?

Elżbieta

Aha czyli daje im to tylko ulgę? No bo zastanawiam się teraz czy opinie tu publikowane wgl wpływają jakkolwiek na ten market?

Samanta
@Xyz

Ciekawe czy ten kto dodał te opinie jest z siebie dumny,pewno tak????????

Bas

To zdecydowanie jeden z nigorszych sklepow w suchej. Nikt sie tam na niczym nie zna

Ed
@Bas

Za najniższą krajową????ktoś kto się zna nie pracuje.

Danuta

Jak jest się miłym dla pracowników..to też sa mili i pomocni..natomiast (usunięte przez administratora) nie popłaca ..a większość klientów tego sklepu to roszczeniowe osoby.

@Danuta

Zgadzam się w 100%.Klienci tego sklepu są okropni,wydaje im się ze ludzie którzy tam pracują powinni im usługiwać i po rękach całować .Cóż za Żenada

Lir

Kierownictwo do zwolnienia. Nie szanuja pracownikow.

Teresa
@Lir

Możesz podać jakieś przykłady sytuacji ? Bo opinie masz dość mocną, ale co z tego jak nie tłumaczysz skąd się to wzięło..

Xyz

Dodam ze negatywne opinie sa szybko usuwane z tego serwisu.. Ludzie.. ten sklep to porazka. Jesli ktos chciałby tam pracowac -odradzam!

Agnieszka
@Xyz

Nie zgodzę się z tym. Jeśli coś zostało usunięte to dlatego że naruszało regulamin tego miejsca :)

Był Klient

Chyba nigdy się tam nic nie zmieni lepiej omijać to szerokim łukiem ????

XxX
@Był Klient

Dzisiaj na dziale z panelami podłogowymi stał sprzedawca (młody chłopak) trzykrotnie prosiliśmy go o pomoc i podejście, niestety pan udawał, że nie słyszy... brawo więcej takich pracowników !!! A pani na kasie (wcześniej prowadziła kwiaciarnię w rynku) również pozostawi wiele do życzenia, pomijając już sam fakt, że rusza się jak mucha w smole...

Diablo

oni zawsze potrzebują pracowników ale to na krótko zwalniają bez podania przyczyny i powodu wiec trzeba to wziąć to pod uwagę jak długo mamy zamiar pracować

Vrlvet
@Diablo

Zgadza się!

Ozo
@Diablo

Pracownicy się ciągle zmieniają to fakt ale kierownictwo wciąż to samo

Prawda

Pracowników * przepraszam za błąd

Prawda

Kierownictwo od zawsze miało negatywny wpływ na przeciwników, strasznie, skarzenie szefowi ( ten też nie lepszy) Krzyczenie na nich Ogrom pracy, który nie jest w stanie jeden pracownik wykonać i do tego ciągłe pretensje Szkoda gadać.

opinia

sklep jak sklep

Monia

Witam. W ogłoszeniu o prace wyczytałam że obowiązują 2 zmiany. Czy to zmiany 6-14, 14-22 Czy może jest inny podział ?

Jolanta

Jakie obowiązki spoczywają na pracowniku Bricomarché? Czy zdarzają się sytuacje, w której pracownik musi wychodzić poza swoje? Czytałam różne opinie na forach różnych firm i czasami się to w nich zdarzało. Chciałabym więc się dowiedzieć czy pracując w tej firmie można tego uniknąć.

Martyna

Są delegacje?

Swięty
@Martyna

Mozesz pomarzyc

docker
@Martyna

Przyjmij sie do portu morskiego , przeładować 30 ton cementu za 8 godzin na osobę to lekka praca. W sumie papierkowa praca.

Jolanta

Czy w Bricomarché jest jakaś szansa na umowę na czas nieokreślony? Nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji.

Kierownictwo do bani najlepiej powinni odejść z honorem zostawić ten (usunięte przez administratora) Ale oni tego nie potrafią

Bart
@Marek

Ale samozwańczy kierownik nie ma wstydu i honoru .on niech wróci do rozwożenia lodów albo pizzy bo może tylko do tego się nadaje

Zostaw merytoryczną opinię o Bricomarché - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Bricomarché?

Zobacz opinie na temat firmy Bricomarché tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Bricomarché