Opinie o PK Eko-Trans Odpady Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PK Eko-Trans Odpady Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PK Eko-Trans Odpady Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PK Eko-Trans Odpady Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Waldemar

Odradzam stanowczo tą firmę!!!! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie wypłacają pensji, nie wydają świadectwo pracy, okropna atmosfera w firmie. Właściciel Piotr K to wyzyskiwacz i (usunięte przez administratora) . Omijać szerokim łukiem tą beznadziejną firmę prowadzoną przez niezrównoważonego psychicznie człowieka !!

Czy PK Eko-Trans Odpady Sp. z o.o. sp.k. zatrudnia studentów?

Jeżeli to czytasz i chcesz się zatrudnić u tego człowieka przemyśl to dwa razy właściciel ma dwie firmy EKO TRANS i Pk Development. Pracowałem u tego człowieka 3 miesiące jako kierowca. Co miesiąc bałem się o swoją wypłatę. (zawsze coś mu nie pasowało i chciał zaniżyć umówione pieniądze )Auto to jeden wielki szrot brak ogrzewania opona każda inna bez bieżnika, kontenery to jest jeden wielki śmiech na sali dziurawe, drzwi się nie zamykają rolek nie ma. Paliwo na firmie raz jest raz go niema . Nie ma tam osoby która by pracowała dłużej niż 4 miesiące. Wszyscy uciekają . Tam jest jeden wielki (usunięte przez administratora)

Czy w PK Eko-Trans Odpady Sp. z o.o. sp.k. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Były pracownik Nowy wpis

Żart ? Oni mają problem z wypłaceniem podstawowej pensji. Nie ma mowy o żadnych dodatkach. Ogólnie stanowczo odradzam tą firmę!

Furiat

Nie polecam tej pseudo firmy eko trans Piotr Kopański . Niestety pracowałem tam jako kierowca, i jak chyba każdy po odejściu nie dostałem wynagrodzenia za ostatni miesiąc i urlop. Ogólnie zastanawiam się czemu jeszcze tą firmą nie zainteresowały się odpowiednie służby. Przecież tam idą takie wały

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PK Eko-Trans Odpady Sp. z o.o. sp.k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Zdzisiek

Jezeli mowimy o niestety wielu "prywaciarzach" na terenie Polski ktorzy funkcjonuja tak "po polsku" na etapie konca PRL i poczatku lat 90' czyli brod,syf,kilka przetraconych kluczy,narzedzi i maszyn aby sie kolka krecily to ta firma jest tego dobrym przykladem...

Czy w PK Eko-Trans Odpady Sp. z o.o. sp.k. zatrudniani są obcokrajowcy?

Michał k

Byli pracownicy toczą batalię sądową o wypłatę zaległego wynagrodzenia. Taka to jest firma a właściciel to zwyczajny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) - zero kultury!!! Non stop szukają pracowników. Każdy ucieka po 2-3 dniach pracy jak zorientuje się z kim ma odczynienia. Jeśli ktoś wytrzyma i popracuje dłużej zostaje (usunięte przez administratora) i nie dostaje wynagrodzenia.

Waldemar

Kamelia

Byłam tam na rekrutacji i życiu nie widziałam takiego miejsca pracy. Praca w ciemnym korytarzu, przy lampce, nawet gdy za oknem pełnia słońca. Śmierdzi od tych (usunięte przez administratora) i pełno tam much i pyłu. Właściciel nie informuje o wszystkich warunkach współpracy (o pracujących sobotach, których jest więcej niż uzgadnia- z relacji pracowników), o wielu rzeczach dowiadujesz się właśnie od nich. Dokumenty pracownicze na wierzchu, bez zabezpieczenia. Pytania typu czy ma Pani dzieci - po pierwsze panie właścicielu tej firmy: takich pytań nie zadaje się nikomu, choćby ze względu na szacunek do kogoś ! Skąd pan może wiedzieć co ta osoba przeszła w życiu? gdzie pana klasa? drogi zegarek czy wóz, nie świadczy o poziomie ! Nie wspominając o tym że takich pytań nie można zadawać podczas rekrutacji. Proszę nie mierzyć innych swoją miarą. Odradzam już same rozmowy o pracę w tym miejscu, szkoda kasy i paliwa.

Dysik

Miałam nieprzyjemność pracować dla tej firmy (usunięte przez administratora) Nie szanuje pracowników, nie zatrudnia na umowy, nie płaci za urlopy, wynagrodzenia są płatne jak Piotr .K ma humor w postaci zaliczek, jak sobie pobiegasz za szefunciem ucina kierowcom godziny, płaci grosze, obsługa biura jest Wrzeszczy, drze się, (usunięte przez administratora), nie wydaje świadectw pracy (usunięte przez administratora) Zus płaci od najniższego wynagrodzenia, reszta jak zasłużysz

Zostaw merytoryczną opinię o PK Eko-Trans Odpady Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w PK Eko-Trans Odpady Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy PK Eko-Trans Odpady Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

PK Eko-Trans Odpady Sp. z o.o. sp.k.
  • Płochocińska 23
    03-044 Warszawa

PK Eko-Trans Odpady Sp. z o.o. sp.k.