Energetyka Ursus Sp. z o.o.

Opinie o Energetyka Ursus Sp. z o.o.

orty

Po rozmowie nie odzywają się i nie informują czy się dostało pracę czy nie. Mimo prób dodzwonienia się ciągle słychać informacje " Pani Dyrektor na zwolnieniu, na urlopie, na spotykaniu.... to może my się odezwiemy" no i się nie odezwali. Nie traktują "profesjonalnie" tylko zbywają. Oferta jest średnio co 3 miesiące więc pewnie kogoś zatrudniają i po okresie próbnym nie przedłużają.

siyx

Nie polecam. Rozmowa kwalifikacyjna z szefem, jest wszystkim tym, czym nie powinna być. Pytania bardzo osobiste, pod płaszczykiem "może Pan/Pani nie odpowiadać". Brak pytań merytorycznych, bo szef oczywiście nie jest prawnikiem. Oferta pracy widnieje na portalu, od co najmniej pół roku i nikogo nie zatrudnili.

Zostaw opinię o Energetyka Ursus Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energetyka Ursus Sp. z o.o.