Sergio

Ludzie ta firma to porażka. Chodzą słuchy że będą chcieli otworzyć nowa firmę, uważajcie. Ta tonie w długach. Ja nadal czekam za swoją pensja od pół roku. Pisma, zażalenia nic nie dają.

Morgan

Pracuje w tej firmie od 6 miesięcy i powiem tak to firama krzak wypłaty nie są na czas i jeździmy rozpadającymi się busi

monter Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

cześć, rzadko wystawiam jakieś opinie a już tym bardziej pozytywne chodź ta będzie pośrednia(za to szczera) jeśli chodzi o samą firmę tzn pracę, warunki mieszkaniowe, sprzęt i pieniądze bo skłamał bym mówiąc że coś jest nie tak ale... zawsze jest jakieś ale. Osobiście jako pracownika wkurza mnie jeden aspekt tzn konkretnie chodzi mi o traktowanie pracowników względem jednego projektu, ja rozumiem że nie na każdym projekcie jest i może być tak samo ale jeśli cała firma oprócz projektu świętych krów podpisuje regulamin to nie kumam czemu inni mogę tego nie robić? może dla biura jest to obojętne ale z czasem za lepsze traktowanie innych pracowników pozostali zaczną rezygnować w monecie gdy dostaną podobne oferty pracy chodź na razie się nie zapowiada bo stawki uważam za wysokie. Pracuję krótko bo niecałe 3 miesiące i gdyby nie ten jeden mały akcent wszystko było by spoko. Jeśli ktoś z biura to czyta to polecam zrobić coś z Panem Ł. i jego przydupasami po lekko ich fantazja ponosi

Zainteresowany
Kandydat

Cześć wszystkim, jak wygląda sytuacja z zatrudnieniem na stanowisko elektryka??

Nick
@Zainteresowany

co masz na myśli? jeśli chodzi o zatrudnienia to raczej są cały czas

Pracownik Nowy wpis
@Zainteresowany

Najlepiej zadzwonić i zapytać w kadrach jeśli jesteś elektrykiem. Ale są cały czas bo mają dużo pracy.

Morgan

@Morgan

to chyba typie pracujemy w innych firmach albo liczysz ze wypłata ma być pierwszego

inny pracownik Nowy wpis
@Morgan

Przestań pisać bzdury, gdyby to był "krzak" to dlaczego tyle czasu pracujesz :P Czytać nie chce się tych głupot

Praciwnik Nowy wpis

Ja jestem mega zadowolony , pieniądze i praca rewelacja

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

pracuje

Ja pracuje od poczatku i nie zamierzam zmieniac bywaly problemy jak wszedzie ale nie ma sciemy ze strony j wiec ok . wyplaty normalnie nie ma problemow 2-3 lata temu byly klopoty ale teraz nie narzekam

Były
@pracuje

A jesteś zarejestrowany?

były74
@Były

a tam w ogóle on kogoś rejestruje? na słowo honoru chyba, pytam gdzie porządek w kadrach, księgowości? nikt się tym nie interesuję???

@Były

Co to za pytanie, każda osoba jest zarejestrowana . W tych czasach każda szanująca się firma nie pozwoli sobie na coś takiego by pracownik nie był zarejestrowany

Paweł

To prawda ze firma tonie w długach?

Typo
@Paweł

Nie

@Paweł

Nie i nie sądzę by cokolwiek na to miało wskazywać, całkowicie niesłuszne opinia.

Sergio

Bronisław
@Sergio

Czy zgłaszałeś ten fakt gdzieś wyżej? Od Twojego wpisu minął miesiąc, może sprawa została już wyjaśniona? Daj znać jak to wszystko się zakończyło, jestem tego ciekaw!

ktoś
@Sergio

Jak długo pracowałeś w tej firmie i to jest tak cały czas? Jeśli można wiedzieć to na jakim projekcie?

@Sergio

Gdyby tonęła w długach to nie pracowało by tam tyle osób i nie rozwijała by się

Janusz

Pracuję w firmie od ponad roku i nie mam zamiaru zmieniać. Gdy zaczynałem zostałem ubrany od dołu do góry ( pełne uposażenie w bardzo dobre jakości odzież i obuwie robocze BHP renomowanych marek takich jak np. Helly Hansen). Praca w grupach różnej kategorii wiekowej , wzajemnej współpracy. Osoby które chcą się nauczyć czegoś nowego mogą liczyć na pomoc liderów, którzy chętnie służą pomocą i poradą. Ci, którzy twierdzą, że nie da się pracować lub jest problem z prowadzącym lub pracą w grupie - to są najwidoczniej tzw. statyści ( być, nie pracować, zarobić ) lub takie osoby, które nie potrafią nic i nie potrafią współpracować. Możliwości awansu i rozwoju kariery zawodowej jak i szkolenia wspomagające doświadczenie dają świetne możliwości dla osób , które chcą osiągnąć coś więcej. Docenianie pracowników wraz z byciem otwartym na różne propozycje , powoduje chęć angażowania się w życie firmy. Zakwaterowanie dla pracowników, by mieli godne warunki jest ważne dla firmy jak i zarówno kwestia wynagrodzenia, dlatego też zarobki są godne i adekwatne dla stanowisk. Nie jedna osoba dopiero tutaj zaczęła żyć godnie i spokojnie. Samochody jak każde inne są w takim stanie jak je pracownicy używają, dlatego nie zgadzam się z opiniami innych osób, gdyż jeśli ktoś ma tzw. ciężką nogę to nie ma co mieć pretensji do stanu technicznego. Wypłaty na czas i w terminie ( zapisanym w umowie czy regulaminie). Kadra biurowa bardzo miła, wysłuchają i pomogą , gdy zachodzi potrzeba . Chętnie służą poradą czy pomocą. Co do kwestii zadłużenia jak czytałem wcześniej nie zgadam się z prostego powodu, gdyby tak było to firma by nie istniała już, a przede wszystkim nie pracowało by tyle osób. Śmiało polecam każdemu " kto chce pracować" , na pewno będzie zadowolony.

BUNTOWNIK

Witam serdecznie pracuje w tej firmie już dosyć długo i do dziś nie zamierzam zmieniać jeżeli chodzi o mieszkania jest estetycznie i godne warunki jeżeli chodzi o prace to jest jeszcze lepiej praca w dobrym systemie jak i w dobrych warunkach jeżeli chodzi o prowadzących to problemy sprawiają ludzie którym wiecznie nic nie pasuje wiecznie coś ich boli to są tagzwani statyści którzy szukają dziury w całym 2 sprawa jest taka iż najwięcej gadają ci co najmniej robią rowniez wystawiają negatywne opinie osoby które zostały wyrzucone za picie alkoholu i demolowanie mieszkań kończąc ten wątek opinia leci dla mnie mega pozytywna polecam prace wJ.J Rusztowania

taki jeden

Szczerze mówiąc to w żadnej innej firmie tego typu nie zarabiałem tyle pieniędzy. samochody to padaka , mieszkania całkiem ok z biurem da się dogadać a w szczególności z Adamem, reszta jak w każdej tego typu firmie ale generalnie jestem zadowolony przynajmniej póki co nie mam zamiaru zmieniac.

Marek

@elektryk czyli ty sobie chwalisz prace w firmie tak?

@Marek

na projekcie na którym jestem praca jest lekka, mieszkania są okej, pieniądze bardzo dobre.

elektryk

czesc , nie chce mi sie wylewac zali na temat tego co jest dobre a co zle ale powiem tak jak na firme tego rodzaju jest okej a prawda jest taka ze ci co narzekaja (usunięte przez administratora) robia

Nick

Chyba powinno być osobne forum dla rusztowań i elektryki bo osobiście powiem tak robię od jakiegoś czasu jako elektryk i oprócz małych problemów z prowadzącym jakiś czas temu to generalnie wszystko jest ok

łoś super ktoś

Witam, pragnę podzielić się opinią o firmie ponieważ pracuje w niej od maja ubiegłego roku jako elektryk i sam byłem nastawiony mega sceptycznie. Nie wiem jak było wcześniej ale wiem że oprócz elektryki są również rusztowaniowcy. Jeśli chodzi o elektrykę to wypłaty pomimo tego że miały być 10 tego danego miesiąca są w okolicach 15 i raz zdarzyła się sytuacja gdzie wynagrodzenie wpłynęło po 20 ale po za tym wszystko jest ok jeśli chodzi o wynagrodzenia. Widać że firma względnie się rozwija dlatego może jest lekki chaos jeśli chodzi o organizację ale na pewno nie oszczędzają pieniędzy na narzędzia itp. nawet słyszałem że dopłacają do jakiś karnetów na siłownie chłopakom. Generalnie powiem tak firma jak firma wcześniej może nie była wypłacalna ale stanęła na nogi i ostatnio mocno się rozwija tylko musza popracować jeszcze trochę nad brakiem w kadrach .Póki co nie mam zamiaru zmieniać bo płacą dobrze przynajmniej w porównaniu do poprzedniej

Elżbieta
@łoś super ktoś

Dziękuję Ci, że podzieliłeś się opinią odnośnie pracy w J. J. Rusztowania i wszystko dokładnie opisałeś jak to wygląda. Fajnie, że firma się rozwija i z tego względu można liczyć na jakieś benefity. Co do braków w kadrach - czy można starać się o przyjęcie do pracy? Nie wiesz czy prowadzą jakąś rekrutację aktualnie?

Barbara

Zastanawiałam się ostatnio, jak przedstawia się aktualna sytuacja w J. J. Rusztowania. Nic ostatnio nie piszecie na temat tego pracodawcy, a jestem bardzo ciekawa, dlaczego. Tak czy inaczej - może mój wpis skłoni Was do ponownej aktywności. Szukałam w sieci ofert pracy od nich, lecz bezskutecznie. Może Wy wicie coś o planowanej tam rekrutacji?

Alp
@Barbara

Jak najdalej od tej firmy!!! (usunięte przez administratora) Płaci kiedy chce o ile płaci. Brak wypłat, brak składek ZUS. Nikt z tym nic nie robi, czuje się bezkarny. Co chwile się przenosi biuro, stąd jest nieuchwytny. Jeżeli ktoś jest dla niego niewygodny lub już niepotrzebny, nie odbiera telefonu.

SeeUsoon

Witam. Szukamy bezpośredniego kontaktu z Panem (usunięte przez administratora). Informacji na temat miejscu jego pobytu,miejscu w którym można znaleźć jego rusztowania (bo chcemy je wynająć) . Ogólnie szukamy Pana (usunięte przez administratora)od jakiegoś czasu. Biuro nie istnieje, adres z faktur (które na początku częściowo opłacił) jest fikcyjny. Nie ma biura. Po przypadkowym dodzwonieniu się do niego ,blokuje kolejno nowe numery. Może ktoś z zawiedzionych i oszukanych pracowników chciałby wskazać dom, mieszkanie Pana (usunięte przez administratora)? Wynagrodzimy w pieniądzach okazane dobro i ❤️ . Podaje nr kontaktowy: (usunięte przez administratora)

A to robiłem

Oczywiście że wszystko przyjmą, to nowe to inne odczucia z pracy ;)

zawiedziony

(usunięte przez administratora)Wszystkie negatywne opinie,to niestety prawda. Chłopki pojechali do Szwecji i 17 z nich nie otrzymało pieniędzy!! Nie warto z nim współpracować. Rozmawiałem z nim, ponieważ już wcześniej słyszałem, że kasy nie wypłacał, to zapewniał, że w Szwecji to co innego, wszystko na cza, że tam płaci inna firma. Fakt inna firma płaci, ale potem nagle przestaje.

Franek Dolas
@zawiedziony

Sama prawda. Jadą ludzie i za chwilę wracają. Kilkudziesięciu Ukraińców nie widziało i nie zobaczy złotówki. Ba śmieszne tłumaczenia. Bo u nas w Poznaniu na to się czeka na tamto się czeka. (usunięte przez administratora)i lawirant. Az dziwne że do dziś tak udaje mu się. Ludzie wiecznie na czarno . Dokumenty sfałszowane. Można epopeje narodowa o nim napisac

anonymous

J.J.RUSZTOWANIA нихрена не платит деньги, очень многим должен ещё за март месяц...

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat najświeższej atmosfery w firmie jj rusztowania?

Zostaw merytoryczną opinię o J. J. Rusztowania Sp. z o. o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

J. J. Rusztowania Sp. z o. o.
2.4/5 Na podstawie 73 ocen.
J. J. Rusztowania Sp. z o. o.