Opinie o J. J. Rusztowania Sp. z o. o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie J. J. Rusztowania Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w J. J. Rusztowania Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J. J. Rusztowania Sp. z o. o. w Poznań

BYŁY panie Konradzie

Byłem zatrudniony w firmie ponad rok. Dopóki był gość od projektów praca była, odkąd go nie ma cały czas są przestoje, i tylko panowie z Poznania i okolic lizania rowów mają prace . Generalnie ściema za ściemą, że projekty są tylko coś tam a człowiek siedzi w domu zamiast powiedzieć wprost jak jest. Po za tym gdyby było dobrze to nie odszedł by z firmy co czas pokazał chyba najważniejszy pracownik, z którym zabroniono się kontaktować co już samo świadczy o poziomie tych panów przez małe p. Jakaś kpina, pokazuję to czym są Ci panowie prowadzący firmę w teczce. Po za tym pieniądze były spoko, jak wszędzie teraz z tą różnicą, że ich nie zarobisz bo nigdzie Cię nie wyślą. Jeśli masz tu ofertę pracy, to nastaw się na typowe polskie ściemniactwo, odnośnie wynagrodzenia i projektów bo to co dostaniesz na początku będzie obowiązywać cały czas, a jak będą obiecywać projekty bez podania daty wyjazdu to już możesz szukać pracy chyba że nie masz rodziny do utrzymania. Nie polecam chyba że na chwilę.

Oluś
@2115

Może to jest zależne od stanowiska, czy te przestoje są dłuższe czy krótsze? Co do tych urlopów, to idzie się dogadać w sprawie terminów, czy trzeba już na początku roku podawać planowane dni wolne?

@była pracownica

Kochani pracowałam krótko-bo niestety tylko miesiąc, zwolniłam sie z powodów osobistych-niestety... Często żałuje że taką decyzje podjelam, bo jak to mówiła Gosia z kadr--praca marzeń:) rzeczywiście atmosfera wspaniała, kasa na start bardzo dobra, pełen profesjonalizm-jeśli chodzi o dokumenty kadrowe, wszystko załatwiane rzetelnie do wyjazdów, projekty -kazdy bardzo poważnie traktowany (Adam siedzi do nocy by było na tip top-profesjonalizm w każdym calu,) właśnie głowny dowodzący biurem Adam - świetny facet--wszystko tlumaczył od a do z, mega empatia i ogromna wiedza!!! Do podziwu!!! Szef również świetny, bardzo konkretny, bardzo życzliwy i empatyczny człowiek! Gosia- kochana koleżanka z pracy, pomocna z dużą wiedzą. Tomek-bardzo miły i uśmiechnięty kolega. Wszystkim bardzo polecam. Podejście do ludzi i pracowników najlepsze z jakim się spotkałam w życiu.

Była pracownica
@Żart

Żart to nie jest opinia pisana przez pracodawcę@Pracodawca!!!! Ja byłam bardzo zadowolona ze współpracy, świetnej atmosfery i współpracowników!!! Adam świetny facet i bardzo empatyczny!!! Nie wierzę w to co piszesz!!! Według mnie jesteś konkurencyjną firmą I tyle. I gdyby nie moja sytuacja prywatna to bym tam była do dziś!!! I bardzo możliwe że w przyszłości jeszcze złożę tam CV. bardzo nie ładnie oczerniać tak wspaniałych ludzi i firmę! Za takie cos Szef i Adam powinni wytoczyć Tobie proces. Dramat i tyle.

Jakie są mocne strony pracodawcy J. J. Rusztowania Sp. z o. o.?

Pr@cownik Nowy wpis

Takie że podczas rozliczenia rocznego będziesz musiał zapłacić kilka tysięcy złotych podatku do urzędu skarbowego.

Jak w J. J. Rusztowania Sp. z o. o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Masakra, jakie porównanie dałeś :P No dobra, skoro awansów nie ma, to jak zdobyć większa stawkę? Są jakieś podwyżki indywidualne? Czytam co tam firma pisze o sobie na stronie, i od razu rzuciło mi się w oczy, że oferują "przejrzystą ścieżkę rozwoju kariery opartą na partnerstwie i wspólnej pomocy". Czyli wcale tej ściezki kariery nie ma ustalanej na początku?

pracownik Nowy wpis

Jest możliwość awansowania, aczkolwiek, zwiększa się tylko ilość twoich obowiązków, a płaca zostaje z poprzedniego stanowiska

@była pracownica

Żart
@@była pracownica

Dawno nie miałem styczności z tak nieprawdziwą opinia napisana przez pracodawcę. Firma otworzyła nowy oddział zarejestrowany w Zielonej Górze bo nie płaci spadek jak powinna i przezucają nas z miejsca na miejsce. Adam robiący problemy jak człowiek chce się zwolnić, jest mega profesjonalistą siedzącym po jocsch będącym co 2 tygodnie na wolnym. Macie poczucie humoru w tych pseudo kadrach

Mońka
@Żart

I komu tu wierzyć, jedna opinia taka, druga taka... Jakie problemy się napotyka gdy chce się zwolnić? Jesteś w stanie podać jakieś przykłady? Bo tak ogólnie to można się tylko domyśleć. Czy jest jakiś okres wypowiedzenia, który trzeba jeszcze przepracować?

Żart
@Mońka

No cóż, moja próba zwolnienia się za porozumieniem stron wyglądała tak, że pomimo iż mówiłem, że mam trudna sytuację a pracodawca nie miał dla mnie pracy, nie chciał mi iść na rękę by podpisać porozumienie stron. Najgorsze było to że miałem gdzie indziej zapewniony wyjazd a i tak kazali mi czekać 2 tygodnie

Była pracownica

Misiek
@BYŁY panie Konradzie

Jak są przestoje to ludzie idą na urlopy? Miałeś wtedy płacone czy żadna kasa na przestoju nie wpadała? Długie były takie przerwy w pracy?

@Misiek

Wpadało to co miałeś na umowie, więc tu nie powiem nic po za tym, że nie rajcuje mnie siedzenie i czekanie za najniższą krajową. Przestoje od 2do 6 tygodni, i wszystko byłoby do przyjęcia gdyby praca po nich była dłuższa a nie tylko 2 lub 3 tygodnie. Generalnie nie to jest najgorsze, rozumiem problemy z kontraktami ,ale (usunięte przez administratora) zamiast mówić wprost jak jest to łganie, że za tydzień to może coś wpadnie, że projekty są a ludzie siedzą w domach i nie jestem odosobnionym przypadkiem. Tak jak napisałem powyżej, w momencie gdy firma ma pracę to nic sie nie dzieje płaci pieniądze, ale tu chodzi o samo podejście do człeka. Mnie nie rajcuje bycie na wezwanie bo ja chcem pracować, dlatego określam to firmą w teczce, bo kultury pracy tu nie ma żadnej.

White2115
@BYŁY panie Konradzie

Szanowny Panie, z tego co się orientuję, to zatrudnionych pracowników jest około 70 osób. Praktycznie wszyscy są na budowach. Prowadzone są dwa duże projekty, kolejne dwa na horyzoncie. Owszem wydaje mi się, że firma bierze również krótkie 3/4 tygodniowe projekty, po których jest chwilowy przestój, natomiast taka jest po prostu ta branża. Oczywiście są osoby, którym się ten system nie podoba, ale jest wolny rynek, jednak dużej grupie pracowników taki system pracy odpowiada. PS życzę powodzenia na dalszej ścieżce kariery.

@BYŁY panie Konradzie

Nie mogę się zgodzić. Właśnie od dłuższego czasu jest ciągłość kontraktów, ze spokojem można sobie zaplanować wakacje i urlopy z dużym wyprzedzeniem. Z biurem da się dogadać w każdej kwestii. Pisanie o przestojach pracując w tej branży jest nieporozumieniem po prostu. Wypłata jest na koncie zawsze przed 10 lub dziesiątego - tak jak jest w umowie.

Oluś
@2115

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie J. J. Rusztowania Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Lola

Cześć, sporo tu przydatnych informacji na temat zatrudnienia, ale nie mogę znaleźć żadnych komentarzy na temat pracy w biurze. Jest tu jakiś pracownik może? ;) Na stronie firmy znalazłam formularz rekrutacyjny, jest sens przesłać przez niego swoje cv? Czy zniknie w otchłani internetów? Polecacie w ogóle pracę w firmie? Czytam o przestojach, wiadomo, ze biura to nie dotyczy, ale może warto coś wiedzieć przed aplikowaniem?

Dawid

Ile? No trudno mi aż uwierzyć, że ktoś może 2 miesiące na pensję czekać. Z czego wynika to opóźnienie i czy jest ono czymś nowym, czy w przeszłości już się takie zdarzały? Ja szukam pracy i tak się trochę rozglądam.

Ciekawy

Witam. Jakie są zarobki i warunki w firmie? Mam infrmacje o o projektach w Niemczech i Szweji. Gdzie lepiej będzie jeśli chodzi o warunki i klimat w pracy? I czy firma ogarnięta w ogóle? Pozdrawiam

Nieistotny
@Ciekawy

Firma spoko, zarobki dobre warunki mieszkalne dobre również, wypłaty na czas a jak nie to informują...tylko zależy gdzie się trafi na projekt, słyszałem że w szwecji jest przej...ny prowadzący i klimat słaby do pracy. Ale firmę polecę choć krótko pracuję.

Honorata
@Nieistotny

Możesz zdradzić coś więcej o zarobkach? Jakieś widełki albo czy stawka jest stała, czy już od początku pracy można zarobić dobre pieniądze? Skoro pracujesz krótko to może jeszcze pamiętasz jak przebiegła rekrutacja? Wymagali czegoś konkretnego albo pytali o coś? :)

@Honorata

Pani Honorato, ja niewiem czy pani nie jest botem ale adpisze, zarobki są dobre biuro ogarnia wszystko, dokładnie adam, ale nie pchajcie się na szwecje do Pana przez duże P kierownika Ogurka bo wymyśli wam technikę pracy granicząca pod (usunięte przez administratora), tak poza tym firma perfekcyjna, ogarniają wszystko na telefon , nawet o północy

Iwona

W wątku piszecie, że zdarzały się problemy z wypłacaniem wynagrodzenia na czas. Czy to sytuacje sporadyczne, wiadomo od czego zależą? I czy problem nadal występuje?

Taki jeden

Czytam te niektóre z komentarzy i mam bekę. Najwięcej negatywów zapewne piszą Ci których zwolniono bo byli nieudacznikami. Ja zarabiam średnio między 10 a 14 tys (zależy od miesiąca) ubrania są okej, plus dopłaty do siłowni. Jak dla mnie to że mam wykonywać pracę nie stanowi problemu bo wiem za co biorę wypłatę. Mieszkania standardowo zależy raz lepsze raz gorsze ale nigdy nie trafiłem na ideał w żadnej firmie.

Julia
@Taki jeden

Wow to musze przyznać, że niezłe te zarobki. A długo już tam pracujesz? Na początku też miałes takie stawki?

Taki jeden
@Julia

ponad 1,5 roku. Tak od początku tak mam razem z ciagłością pracy

Sylwia
@Taki jeden

rozbieżność tych 4 tys wynika z ilości godzin, które wyrabiasz czy to jakieś premie są? Czyli godzinowo ile robisz tak właściwie?

Witam firma "krzak" co chwilę przestoje miesięczne.. biuro nie odbiera tel od pracowników.. jedna wielka nie wiadoma.. nie polecam

Pracujący

Jak nie potrafisz trzymać w ręce narzędzi to nie dziw się że nie masz pracy ????

JoJE

Haj się zgadza, praca lajtowa , ciuchy i narzedzia nowe administracja jak wszędzie. Generalnie wszystko na plus.

Morgan

Pracuje w tej firmie od 6 miesięcy i powiem tak to firama krzak wypłaty nie są na czas i jeździmy rozpadającymi się busi

elektryk
@Morgan

to chyba typie pracujemy w innych firmach albo liczysz ze wypłata ma być pierwszego

inny pracownik
@Morgan

Przestań pisać bzdury, gdyby to był "krzak" to dlaczego tyle czasu pracujesz :P Czytać nie chce się tych głupot

tomas
@Morgan

Jeśli tak ci źle to czemu sie trzymasz firmy

monter

cześć, rzadko wystawiam jakieś opinie a już tym bardziej pozytywne chodź ta będzie pośrednia(za to szczera) jeśli chodzi o samą firmę tzn pracę, warunki mieszkaniowe, sprzęt i pieniądze bo skłamał bym mówiąc że coś jest nie tak ale... zawsze jest jakieś ale. Osobiście jako pracownika wkurza mnie jeden aspekt tzn konkretnie chodzi mi o traktowanie pracowników względem jednego projektu, ja rozumiem że nie na każdym projekcie jest i może być tak samo ale jeśli cała firma oprócz projektu świętych krów podpisuje regulamin to nie kumam czemu inni mogę tego nie robić? może dla biura jest to obojętne ale z czasem za lepsze traktowanie innych pracowników pozostali zaczną rezygnować w monecie gdy dostaną podobne oferty pracy chodź na razie się nie zapowiada bo stawki uważam za wysokie. Pracuję krótko bo niecałe 3 miesiące i gdyby nie ten jeden mały akcent wszystko było by spoko. Jeśli ktoś z biura to czyta to polecam zrobić coś z Panem Ł. i jego przydupasami po lekko ich fantazja ponosi

Cześć wszystkim, jak wygląda sytuacja z zatrudnieniem na stanowisko elektryka??

@Zainteresowany

co masz na myśli? jeśli chodzi o zatrudnienia to raczej są cały czas

@Zainteresowany

Najlepiej zadzwonić i zapytać w kadrach jeśli jesteś elektrykiem. Ale są cały czas bo mają dużo pracy.

Praciwnik

Ja jestem mega zadowolony , pieniądze i praca rewelacja

pracuje

Ja pracuje od poczatku i nie zamierzam zmieniac bywaly problemy jak wszedzie ale nie ma sciemy ze strony j wiec ok . wyplaty normalnie nie ma problemow 2-3 lata temu byly klopoty ale teraz nie narzekam

Były
@pracuje

A jesteś zarejestrowany?

@Były

Co to za pytanie, każda osoba jest zarejestrowana . W tych czasach każda szanująca się firma nie pozwoli sobie na coś takiego by pracownik nie był zarejestrowany

Typo

Nie

Janusz

Nie i nie sądzę by cokolwiek na to miało wskazywać, całkowicie niesłuszne opinia.

Bronisław

Czy zgłaszałeś ten fakt gdzieś wyżej? Od Twojego wpisu minął miesiąc, może sprawa została już wyjaśniona? Daj znać jak to wszystko się zakończyło, jestem tego ciekaw!

ktoś

Jak długo pracowałeś w tej firmie i to jest tak cały czas? Jeśli można wiedzieć to na jakim projekcie?

Janusz

Gdyby tonęła w długach to nie pracowało by tam tyle osób i nie rozwijała by się

Janusz

Pracuję w firmie od ponad roku i nie mam zamiaru zmieniać. Gdy zaczynałem zostałem ubrany od dołu do góry ( pełne uposażenie w bardzo dobre jakości odzież i obuwie robocze BHP renomowanych marek takich jak np. Helly Hansen). Praca w grupach różnej kategorii wiekowej , wzajemnej współpracy. Osoby które chcą się nauczyć czegoś nowego mogą liczyć na pomoc liderów, którzy chętnie służą pomocą i poradą. Ci, którzy twierdzą, że nie da się pracować lub jest problem z prowadzącym lub pracą w grupie - to są najwidoczniej tzw. statyści ( być, nie pracować, zarobić ) lub takie osoby, które nie potrafią nic i nie potrafią współpracować. Możliwości awansu i rozwoju kariery zawodowej jak i szkolenia wspomagające doświadczenie dają świetne możliwości dla osób , które chcą osiągnąć coś więcej. Docenianie pracowników wraz z byciem otwartym na różne propozycje , powoduje chęć angażowania się w życie firmy. Zakwaterowanie dla pracowników, by mieli godne warunki jest ważne dla firmy jak i zarówno kwestia wynagrodzenia, dlatego też zarobki są godne i adekwatne dla stanowisk. Nie jedna osoba dopiero tutaj zaczęła żyć godnie i spokojnie. Samochody jak każde inne są w takim stanie jak je pracownicy używają, dlatego nie zgadzam się z opiniami innych osób, gdyż jeśli ktoś ma tzw. ciężką nogę to nie ma co mieć pretensji do stanu technicznego. Wypłaty na czas i w terminie ( zapisanym w umowie czy regulaminie). Kadra biurowa bardzo miła, wysłuchają i pomogą , gdy zachodzi potrzeba . Chętnie służą poradą czy pomocą. Co do kwestii zadłużenia jak czytałem wcześniej nie zgadam się z prostego powodu, gdyby tak było to firma by nie istniała już, a przede wszystkim nie pracowało by tyle osób. Śmiało polecam każdemu " kto chce pracować" , na pewno będzie zadowolony.

BUNTOWNIK

Witam serdecznie pracuje w tej firmie już dosyć długo i do dziś nie zamierzam zmieniać jeżeli chodzi o mieszkania jest estetycznie i godne warunki jeżeli chodzi o prace to jest jeszcze lepiej praca w dobrym systemie jak i w dobrych warunkach jeżeli chodzi o prowadzących to problemy sprawiają ludzie którym wiecznie nic nie pasuje wiecznie coś ich boli to są tagzwani statyści którzy szukają dziury w całym 2 sprawa jest taka iż najwięcej gadają ci co najmniej robią rowniez wystawiają negatywne opinie osoby które zostały wyrzucone za picie alkoholu i demolowanie mieszkań kończąc ten wątek opinia leci dla mnie mega pozytywna polecam prace wJ.J Rusztowania

Zostaw merytoryczną opinię o J. J. Rusztowania Sp. z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w J. J. Rusztowania Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy J. J. Rusztowania Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J. J. Rusztowania Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J. J. Rusztowania Sp. z o. o.
2.5/5 Na podstawie 73 ocen.

J. J. Rusztowania Sp. z o. o.