jj rusztowania

Poznań

jj rusztowania

Opinie o jj rusztowania

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w jj rusztowania? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Greg
@Administrator 17.05.2018 09:25

Bardziej powinny być pisane opinie o firmie Sidecom . Niby na papierku inny wlasciciel ale to Czysta fikcja

Minęło sporo czasu od ostatniej opinii dotyczącej pracy w jj rusztowania. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienie w przedsiębiorstwie?

Szaszka
@Administrator 06.04.2018 12:04

Hmmm.Jak wyglada sytuacjia .Np. ostatnio kilkudniowy strajk na Opolu .Pracownicy domagali sie wyplaty reszty wynagrodzen z stycznia i lutego teraz juz pewnie marca. Umowy o prace ktore nie sa zglaszane do zus lub nie wyplacanie pensji pracownikom z ukrainy

Karol

Wiem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Nie rozumiem kto pisze na tym forum takie bzdury?

DK
@Karol 18.02.2018 22:03

To jest prawda a nie bzdury,popieram przedmówców,(usunięte przez administratora)to kłamca i oszust, nigdy nie ma pieniędzy na nic a to świadczy o niegospodarności i brakiem umiejętności prowadzenia firmy.

Kret spoglądający z dupy

JJ krętacz ściemniacz, kłamca do potęgi,słodko obiecuje lecz słowa nie dotrzymuje hihi,ogólnie porażka,wiecznie na nic nie ma kasy,jego żałosne tłumaczenia "ważnymi spotkaniami"powodują brak czasu na odpisanie smsa lub oddzwonienie jeśli upominasz się o swoją kasę,oczywiście nie wspomnę o zatrudnianiu ukraińców na czarnucha,a potem JJ zostawia ich bez wypłat,totalny bajzel ,miejmy nadzieję że długo już to nie potrwa.

Pozdro

Fajny chłop 15zł/h mialem, ale nie zarejestrowałnie jak i innych...

Były
@pracuje 22.09.2016 02:11

A jesteś zarejestrowany?

Aneta

Nie dostałam odpowiedzi na zadane pytanie dotyczące jj rusztowań. Pisaliście w sumie o jednym minusie, czyli niewypłacalności, ale nie wiadomo w sumie, jak często taka sytuacja ma miejsce i czy ma miejsce w ogóle aktualnie. Ktoś jest lepiej poinformowany?

Arek
@Aneta 02.11.2017 14:02

Sytuacja trwa cały czas.ogromne opóźnienia.ukraincy zjeżdżają bez wypłat.umowe dostajesz do podpisu ale co z tego jak nigdzie nie jest zgłoszona.co jeszcze chcesz wiedziec

Aneta

@Koszalinmógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach w jj rusztowania? Chętnie dowiemy się więcej o warunkach zatrudnienia. Rozumiem, że w firmie jest problem z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia. Jak często ten problem występuje? Co sprawia, że radzisz innym omijanie tej firmy?

Koszalin

Potwierdzam żenada nie Firma, trzeba się prosić o swoje pieniądze, omijać szeroki łukiem

trum

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby wypłata była adekwatna do powierzanych zadań, a socjale jakie? Dzięki

Tomasz

A jaki rodzaj umowy proponuja? Czy te 2 tys. sa na etat czy bez zusu? Kto oficjalnie reprezentuje firme w sprawie umow?

do zenko

zostało to zgłoszone do zusu i pipu a i sprawa chyba będzie w sądzie pracy

Magik
@do zenko 17.09.2016 09:36

Tak potwierdzam takich pracodawców trzeba tepic

były

Jacek J. podpisuje z ludźmi umowy ale nie rejestruje ich. i robisz na czarno bez ubezpieczenia i pitu.

ktos

Jaka rekrutacja? Chodzi ci o ogłoszenia na olx?

podajcie strone

podajcie stronę

oni mają stronę

oni mają stronę????

ktos

Wszystkie sprawy zalatwiasz z panem JJ

ktos

zeby uniknac odpowiedzialnosci od 2010 roku firma ma 3 nazwe i 3ci zarzad lipa a nie firma

Krs

Pan J J został wykreślony jako prezes wiec kto jest właścicielem J J Rusztowania?

a co robiłeś w firmie?

a co robiłeś w firmie?

były

obiecuje i nie dotrzymuje słowa nie płaci wszystko z problemami

byly

ludzie zglaszajcie sprawe do PIPU, kilka spraw juz sie toczy, ZLODZIEJ !!!

piotr d.

sprawdizcie krs!

Piotr d.

On niech księ pilnuje bo: każdy kto podpisał z nim umowę to niech sprawdzi bo ona jest nieważna! Do tego obiecuje złote góry a nie paci!

Zostaw opinię o jj rusztowania - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jj rusztowania