Opinie o J. J. Rusztowania Sp. z o. o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie J. J. Rusztowania Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w J. J. Rusztowania Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J. J. Rusztowania Sp. z o. o. w Poznań

taki jeden

Szczerze mówiąc to w żadnej innej firmie tego typu nie zarabiałem tyle pieniędzy. samochody to padaka , mieszkania całkiem ok z biurem da się dogadać a w szczególności z Adamem, reszta jak w każdej tego typu firmie ale generalnie jestem zadowolony przynajmniej póki co nie mam zamiaru zmieniac.

@elektryk czyli ty sobie chwalisz prace w firmie tak?

elektryk
@Marek

na projekcie na którym jestem praca jest lekka, mieszkania są okej, pieniądze bardzo dobre.

elektryk

czesc , nie chce mi sie wylewac zali na temat tego co jest dobre a co zle ale powiem tak jak na firme tego rodzaju jest okej a prawda jest taka ze ci co narzekaja (usunięte przez administratora) robia

Chyba powinno być osobne forum dla rusztowań i elektryki bo osobiście powiem tak robię od jakiegoś czasu jako elektryk i oprócz małych problemów z prowadzącym jakiś czas temu to generalnie wszystko jest ok

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie J. J. Rusztowania Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
łoś super ktoś

Witam, pragnę podzielić się opinią o firmie ponieważ pracuje w niej od maja ubiegłego roku jako elektryk i sam byłem nastawiony mega sceptycznie. Nie wiem jak było wcześniej ale wiem że oprócz elektryki są również rusztowaniowcy. Jeśli chodzi o elektrykę to wypłaty pomimo tego że miały być 10 tego danego miesiąca są w okolicach 15 i raz zdarzyła się sytuacja gdzie wynagrodzenie wpłynęło po 20 ale po za tym wszystko jest ok jeśli chodzi o wynagrodzenia. Widać że firma względnie się rozwija dlatego może jest lekki chaos jeśli chodzi o organizację ale na pewno nie oszczędzają pieniędzy na narzędzia itp. nawet słyszałem że dopłacają do jakiś karnetów na siłownie chłopakom. Generalnie powiem tak firma jak firma wcześniej może nie była wypłacalna ale stanęła na nogi i ostatnio mocno się rozwija tylko musza popracować jeszcze trochę nad brakiem w kadrach .Póki co nie mam zamiaru zmieniać bo płacą dobrze przynajmniej w porównaniu do poprzedniej

Elżbieta
@łoś super ktoś

Dziękuję Ci, że podzieliłeś się opinią odnośnie pracy w J. J. Rusztowania i wszystko dokładnie opisałeś jak to wygląda. Fajnie, że firma się rozwija i z tego względu można liczyć na jakieś benefity. Co do braków w kadrach - czy można starać się o przyjęcie do pracy? Nie wiesz czy prowadzą jakąś rekrutację aktualnie?

Barbara

Zastanawiałam się ostatnio, jak przedstawia się aktualna sytuacja w J. J. Rusztowania. Nic ostatnio nie piszecie na temat tego pracodawcy, a jestem bardzo ciekawa, dlaczego. Tak czy inaczej - może mój wpis skłoni Was do ponownej aktywności. Szukałam w sieci ofert pracy od nich, lecz bezskutecznie. Może Wy wicie coś o planowanej tam rekrutacji?

A to robiłem

Oczywiście że wszystko przyjmą, to nowe to inne odczucia z pracy ;)

J.J.RUSZTOWANIA нихрена не платит деньги, очень многим должен ещё за март месяц...

Karol

Wiem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Nie rozumiem kto pisze na tym forum takie bzdury?

Aneta

Nie dostałam odpowiedzi na zadane pytanie dotyczące jj rusztowań. Pisaliście w sumie o jednym minusie, czyli niewypłacalności, ale nie wiadomo w sumie, jak często taka sytuacja ma miejsce i czy ma miejsce w ogóle aktualnie. Ktoś jest lepiej poinformowany?

Aneta

@Koszalinmógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach w jj rusztowania? Chętnie dowiemy się więcej o warunkach zatrudnienia. Rozumiem, że w firmie jest problem z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia. Jak często ten problem występuje? Co sprawia, że radzisz innym omijanie tej firmy?

trum

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby wypłata była adekwatna do powierzanych zadań, a socjale jakie? Dzięki

Tomasz

A jaki rodzaj umowy proponuja? Czy te 2 tys. sa na etat czy bez zusu? Kto oficjalnie reprezentuje firme w sprawie umow?

ktos

Jaka rekrutacja? Chodzi ci o ogłoszenia na olx?

podajcie strone

podajcie stronę

oni mają stronę

oni mają stronę????

ktos

Wszystkie sprawy zalatwiasz z panem JJ

Krs

Pan J J został wykreślony jako prezes wiec kto jest właścicielem J J Rusztowania?

a co robiłeś w firmie?

a co robiłeś w firmie?

były

obiecuje i nie dotrzymuje słowa nie płaci wszystko z problemami

Zostaw merytoryczną opinię o J. J. Rusztowania Sp. z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w J. J. Rusztowania Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy J. J. Rusztowania Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J. J. Rusztowania Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J. J. Rusztowania Sp. z o. o.
2.5/5 Na podstawie 73 ocen.

J. J. Rusztowania Sp. z o. o.