Opinie o Neuca w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca w Katowice

Zibi

@Tommy a to firma robi delegacje?

Tommy

Ktoś może się wypowiedzieć o pracy w IT? Jakie srednie zarobki, ile wyjazdów, jedno dniowe czy kilku dniowe?

Waldek

Może zamiast narzekać warto zabrać się za uczciwą prace bo firmę mamy dobrą i szkoda by ja stracić.

Katowice jak tam wygląda sytuacja na magazynie w Katowicach, dalej ten(usunięte przez administratora) kierownik(usunięte przez administratora)nie śpi po nocach tylko obserwuje na kamerach wszystkich i dzięki niemu praca w tym magazynie wygląda jak wygląda i nikt tam nie chce pracować?

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
pytanie

czy pracownik wsparcia faktur to tak naprawde pakowacz na magazynie ?

sadsa
@pytanie

Nie idź do neuki, chyba że głodujesz z tydzień

gregor

Nie dziwcie się, że Neuka nielicząc się z opinią kierowników w Katowicach stawia na pracowników z zagranicy. Przepisy w naszym kraju sprawiają, że pracownik z Ukrainy, Kazachstanu, Etiopii jest tańszy od Polaka nawet gdy trzy razy gorzej pracuje. Prezesi firmy dobrze o tym wiedzą. Nie krytykujcie już Ukraińców za to, że umią walczyć o swoje. Przypominam, że potrafili zorganizować protest i wyjść wcześniej z pracy. Polacy którzy krytykowali cudzoziemców zostali zdegradowani i nikt ich nie poparł. Natomiast część nas zapewne licząc na awanse, zaczęła Ukraińcom lizać .... tj. podwozić ich do domu, wysłuchiwać ich skarg na polaków, awansować bez kompetencji itd. Dlatego miejmy żal do siebie!!

Krzysiek

Wysłałem maila do urzędu sanitarno-epidemiologicznego o tym co się dzieje w magazynie w Katowicach, szczególnie o tym co jest na nockach. Mam nadzieję że kontrola już wkrótce

Janusz

Praca biurowa nie polecam brak możliwości rozwoju, kasa mega mała a ciągle dokładanie obowiązków. Kierownictwo liże (usunięte przez administratora) burakowi.

Agnieszka
@Janusz

A jak tam w Neuca z tymi elastycznymi godzinami pracy? Jak one w praktyce wyglądają? Można dostosować sobie grafik?

Konrad

A ja myślę, że własne braki umiejętności lub chęci do pracy chcecie przerzucić na firmę. Dobrze się pracuje bo firma jest jak najbardziej ok, polecam!!

jola

Za tak złą atmosferę w tej firmie odpowiada ten buc z Katowic

Monia

ten pajac z Katowic co nie może spać po nocach , tylko obserwuje ludzi na kamerach i radio mu przeszkadza mam nadzieje że udławi się ością w święta ,ewentualnie mu żyłka pęknie.

Patrycja
@Monia

Chodzi o Pana M?

Krzysiek

W magazynie neuca Katowice to już zostali najwytrwalsi pracownicy, mam nadzieję że do końca roku zwolnią się stamtąd wszyscy i zostanie sama Ukraina tak jak sobie firma życzy. Oczywiście Ukraina jest nietykalna, gdy stoją po regałach i pierdzielą o (usunięte przez administratora) marynie to nikt im uwagi nie zwróci, natomiast gdy Polaczek stanie porozmawiać chwilę i ktoś to zauważy to kierownictwo potrafi poruszyć niebo a ziemie żeby ukarać pracownika

Juri
@Krzysiek

Bo my mamy honor

Adrian
@Krzysiek

Jakie są przyczyny faworyzowania pracowników z Ukrainy? Mógłbyś wyjaśnić to dokładnie?

Q

Firma daje odbiórki za przepracowane weekendy wolą ukraincom lub kazachom zapłacić A weekend trzeba iść bo tak grafik jest ustalony . I te śmieszne podwyżki 50 zl raz na 5 lat masakra i śmieszne słowa kierownika przy podpisywaniu aneksu kiedys tych pieniędzy nie miałeś haha śmiech . Dobrze że Polacy się zwalniają z tej firmy nie polecam tej firmy wszystko stawiają na Ukrainę zero szacunku do Polaków .

Anka

Istnieje możliwość awansu w tej firmie ?

Gaw
@Anka

Tak tylko musisz szpakowi sklepać nita w biurze

Joanna

W tej firmie należałoby zwolnić tego pseudo kierownika który chciałby coś zrobić , ale nie wie jak. Nie wie dlaczego ludzie się zwalniają . Chodzi o tego z Katowic.

Marian

No, no, w tym miesiącu okaże się kto ile otrzyma podwyżki. Podobno ma być tak jak w zeszłym roku czyli od 50 zł do 150 zł brutto, jestem zdania że do końca sierpnia w firmie zostanie garska polaczków, a do końca roku zostaną tylko osoby którę mają umowę na stałe.

Filip

Narzekaliście wcześniej na zarobki w firmie. Czy w tym temacie są jakieś zmiany na korzyść pracowników.

Maciek
@Filip

Jak wygląda kwestia zarobków w oddziale Neuca w Katowicach Podstawa+premia+nocki.Firma daje benefity urlopowe,świąteczne?

Wiga

Czesc. Zostalem dzis zaproszony na rozmowe w Katowiach na stanowisko regionalnego ph, powiedzcie jak z realizacja planow? Na jaka podstawe mozna liczyc?

@Y, zapewne chciałeś podzielić się swoją opinią na temat pracy w neuca, ale bardzo proszę o rzeczowe i kulturalne wypowiedzi. Jeśli mógłbyś napisać, co sądzisz o pracy w tej firmie - byłoby super! Jak obecnie oceniacie pracodawcę, jakim jest neuca z Katowic? Napiszcie, jakie warunki oferuje ten pracodawca!

@apka, rzeczywiście praca w każdy weekend nie jest zachęcająca. Piszesz, że jedyne docenienie to nadgodziny, a nie ma możliwości żadnego awansu? W wielu ofertach pracy Neuci to gwarantują, więc czy w tym wypadku jest inaczej?

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca - Katowice

• Jak się pracuje w Neuca?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca?

Kandydaci do pracy w Neuca napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca