Opinie o Neuca w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca w Katowice

@Mk. każda wypowiedź, negatywna jak i pozytywna powinna być uargumentowana w sposób rzetelny i treściwy. Z Twojego wpisu tak naprawdę za wiele nie wynika. Będziemy wdzięczni, jeśli rozwiniesz swój komentarz do obiektywnego wpisu. Każda wypowiedź jest cenna, pod warunkiem, że będzie zgodna z zasadami regulaminu naszego forum.

apka
@Andrzej

To że gdy jesteś robotny i masz chęci oraz wrodzoną gospodarność to wycisną z ciebie każde soki a jedyną formą gratyfikacji będą nadgodziny. Tak! Nadgodziny to jedyna zachęta dla ludzi którzy chcą zarobić. Oczywiście fajnie się wychodzi z 7-8 wekendami ale jakim kosztem ? Bez nadgodzin to 1,7-2,2 na rękę.

Mk.

Jeżeli chcesz się urobić to polecam tą firme, A jeśli chcesz zarobić to omijaj tą firmę. Zależy wszystko od Ciebie czy szukasz pracy czy pieniędzy.

SamosiaZosia

Pewien kierownik, który udaje brygadzistę (nazwijmy go Adaś) powinien uważać na brygadzistę, który udaje kierownika (nazwijmy go fałszywy Daniel), bo ten brygadzista kopie pod nim dołki ... oj i to jakie ... :) Kopał też pod innym kierownikiem (nazwijmy go ML) i jak wszyscy widzimy - ML już nie ma :), jak tak dalej pójdzie, to Adaś również poleci. Tak to już niestety bywa, że jak współpracownik się do Ciebie uśmiecha, a za plecami wszystkim opowiada jak to sobie nie radzisz i jakim to frajerem jesteś, to ludzie zaczynają w to wierzyć. Przykre, ale prawdziwe. Na własne uszy słyszałam :) .

Już wiem dlaczego na jednego z kierowników mówią Adaś a nie Adam, ponieważ brak mu jaj ,facet nie ma własnego zdania sugeruje się podpierdalaczami których tam niestety nie brakuje. dorośnij pajacu już czas. Na Magdę mówili różne rzeczy ale była stanowcza i konkretna miała JAJA których tobie brakuje. A ci którzy tobie donoszą w nie długim czasie doniosą na ciebie i te piórka a nawet skrzydła które ci urosły po degradacji Magdy opadną i traktuj ludzi jednakowo a nie wybiórczo.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Joanna

W Katowicach kadra kierownicza niedouczone prostactwo nie mające pojęcia o kierowaniu i zarządzaniu ludźmi . Pisze o magazynie.

Kobieta z Baroku

To nawet panie do towarzystwa pracują po 11 godzin bez skanera i więcej zarabiają w nocy. Dlaczego dziewczyny nie uciekacie na ulice====więcej zarobicie

magazynier

Przeprowadzam się do Katowic i myślę, żeby złożyć papiery. ile płacą za godzinę, jak się ma papiery na wózki?

Kobieta z Baroku

monia

Kobiety na nocną zmianę pracują po 11 godzin automaty taśma , pojemniki .Doświadczenia na nich przeprowadzają . Weż buraku skaner w łape i zobacz kiedy padniesz na ryj.

RQ

Adam ile twoja matka musiała najeść się śniegu żeby urodzić takiego bałwana ,nie krzycz na pracowników bo żyłka ci pęknie prostaku.

RQ

Magda dostała drugą szanse od Boga i może nie potrzebnie bo to kawał francy

były

Nie polecam tam pracy. Najgorszym kierownikiem zmiany jest M.Lisowska która w sposób ordynarny żle traktuje pracowników.

Guma
@były

Może jest najgorszym kierownikiem, ale jak obciąga pałę - to dopiero rozkosz.

asdasd

Zatrudniają na śmieciówkach pod agencją, jak już jesteście nie potrzebni to wyrzucają za nie więcej niż 2 miesiące...

Były pracownik.

Nie polecam. Nie szanują pracowników.

admin

Czy twoim zdaniem neuca jest pracodawcą godnym polecenia? Dodaj opinię i wypowiedz się jak naprawdę wygląda kariera w tej firmie. Rynek pracy czeka na twój głos.

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca - Katowice

• Jak się pracuje w Neuca?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca?

Kandydaci do pracy w Neuca napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca