Opinie o Sanpol w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sanpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sanpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanpol w Poznań

Obecnie szukają Magazynierów do Magazynu na terenie Segro tulipan Park Nadarzyn https://www.olx.pl/oferta/zatrudnimy-magazynierow-z-doswiadczeniem-CID4-IDrdCTd.html

Weronika

@Jony Bravo przypominam, że na forum nie można nikogo obrażać, co mówi regulamin forum. Przed wystawieniem opinii zachęcam zapoznać się z nim. Każda wasza opinia i informacja jest pomocna dla tych co chcą się zatrudnić w firmie.

Weronika

@lipiec, czy zgłaszałeś taką sytuację przełożonym?

lipiec

W Bydgoszczy jest tak że na stronie widnieje wynagrodzenie w wysokości 1850zł następnie podczas rozmowy proponuje 1550 bo mówią że więcej nie może dać . Natomiast na samym końcu okazuje się że człowiek robi za 7.50 żenada. Pracownicy naduzywają alkoholu na nocnej zmianie zupelnie nie polecam..

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sanpol? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Walk

Mi się wydaje, że w piasecznie jest właśnie całkiem nieźle, generalnie nie ma najmniejszych powodów, aby sądzić, że jest tam dość źle, kasa jest normalna i wydaje mi się, że spokojnie do osiągnięcia..

koń trojański.

Chcesz poczuć co to praca, zatrudnij się ! Zawsze możesz podziękować i poprawić sobie warunki .

Oferty Pracy

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej SANPOL SP. Z O.O. 2014-12-24 Żródło: Gowork.pl Piaseczno (mazowieckie) Firma SANPOL Sp.z o.o. oddział w Piasecznie Wiodąca, prężnie rozwijająca się firma z branży łazienek/instalacji/systemów grzewczych poszukuje do pracy osoby na stanowisko:                         Specjalista ds. sprzedaży hurtowej Od kandydatów oczekujemy: kreatywności i konsekwencji oraz terminowość w realizacji zał

dd
@Oferty Pracy

Akurat zdarzają się umowy śmieciowe, więc nie za bardzo jesteś zorientowany

ellllo

Cześć, wszystkich którzy szukają aktualnie pracy polecam nowe ogłoszenie firmy Sanpol Sp.z o.o., moim zdaniem warto się zainteresować. Firma SANPOL Sp.z o.o. oddział w Piasecznie Wiodąca, prężnie rozwijająca się firma z branży łazienek/instalacji/... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5743822?keywords=&region=

MIK

Sanpol to firma typowo rodzinna obcym lepiej się nie zatrudniać bo i tak wywalą, nepotyzm, wszędzie w każdym dziale. Szukali oszczędności ale jubilatkę wysmarowali że głowa boli, ale tylko dla rodzin. Są bez skrupułów, mimo że procowałem z nim sporo czasu a i tak zwolnili szukając oszczędności. Są bardzo drogą hurtownią.

jeden z wielu,,,

jako osoba współtworząca przez wiele lat rozwój firmy patrząc na to zjawisko jakim jest Sanpol obecnie mam tylko jedną refleksję - cieszę się że już w tym nie uczestniczę

goodjob

Firma wymaga zaangażowania jak każdy pracodawca. Ma na koncie kilka karier od magazyniera do dyrektora. Ponad to daje umowę o pracę, a nie jakiś śmiciówki. Jeżeli chce Ci sie pracować polecam. Leserom radzę odpuścić, w Sanpolu nie przejdzie.

goodjob

Arek Ch

Powiem wam co jest z firma Sanpol.To przykrywka zarządu,pralnia pieniedzy.Rodzina na rodzinie siedzi na (usunięte przez administratora) i nic nie robia,(usunięte przez administratora)Żygać sie chcę a pracowac trzeba.Zielona Góra zeszła na psy.

Zadowolony

Jak zwykle zdania są podzielone. Firma z polskim kapitałem dbająca o swoich pracowników w perspektywie dłuższego czasu. Zawsze znajdą się tacy co im się nie podoba to i owo. Ogólnie bardzo pozytywnie, zarobki na średnim standardowym poziomie w zależności o zajmowanego stanowiska oraz regionu zatrudnienia.

kartezjusz

A powiedz po jakich studiach są ci chłopaki z magazynu, hę? Pewnie sami "humaniści"

ExSanpol warehouseWorker ForkLift and Gantry Opera
@kartezjusz

A co za różnica po jakich studiach? To co, po zawodówce jesteś lepiej przygotowany do pracy biurowej niż po studiach humanistycznych? Tu chodzi o nepotyzm - firma zatrudnia znajomych i rodzinę niezależnie od wykształcenia czy przebiegu pracy, a ludziom często ambitnym i pracowitym nie daje szansy rozwoju...bo są obcy! Nie powielaj głupich schematów przyjętych w naszym kraju, rozsiewanym przez zakłamane media i polityków. Żaden młody człowiek nie jest niczemu winny bo chciało mu się uczyć i skończył akurat takie a nie inne studia albo chciał rozwijać swoje zainteresowania. To winna naszego państwa i najlepszy przykład na jakim etapie zacofania jest nasz kraj, że rynek pracy nie potrafi wchłonąć wykształconych ludzi. W USA ponad połowa absolwentów po studiach, ale bez układów, podejmuje pracę fizyczną jako pierwszą w życiu. Zazwyczaj w dużych korporacjach. Ale niemal wszyscy z nich nie dalej jak po 5 latach siedzą już w biurach pną się do góry rok po roku. Jedni szybciej drudzy wolniej, ale dlatego że firma daje im możliwość rozwoju. W Polsce nie ma nic... ...Tylko afery taśmowe, afery stadionowe, potajemne układy, łapówki, zarozumiali urzędnicy, firmy windykacyjne wysyłające pogróżki za kilka złotych niezapłaconych odsetek, biura pośrednictwa pracy (jedna z największych patologii naszych czasów), umowy cywilne (współczesna forma niewolnictwa) bez prawa do urlopu i choroby itd. Za to mamy 20 lat emisji "klan`u" w TVP i "m jak miłość" po to by ogłupiać społeczeństwo, a poza tym anty-Kaczyński i wielce kontrowersyjny TVN i (usunięte przez administratora) fajne i rozwijające programy dla młodzieży na MTV

Bebe

Rekrutacja w ogóle "nie przebiega", od kilku lat przyjmowani sa tylko członkowie kilku rodzin i ich znajomi. Sytuacja jest kuriozalna, bo w biurach w Centrali pracuje np osoba po zawodówce a w magazynie chłopaki po studiach. Nie ma szans na awans bez znajomości, po prostu beton! Zarobki słabe.

Od 2-3 lat zwalniani są z Sanpolu ludzie pracujący tam prawie od początku. Dzieje się tak odkąd wgryzł się tam \"dyrektorzyna\" [usunięte przez moderatora] Firma spadła na psy!

Eugen P./Robert P./ Marek P./Tobiasz M .etc

frustracja - 2012-08-09 22:33:44 100 % prawdy - Sanpol sp. z o.o. w Poznaniu, ul. Pokrzywno 8 - CWANIACTWO - FRAJERSTWO - KUMOTERSTWO - NEPOTYZM100 % prawdy - Sanpol sp. z o.o. w Poznaniu, ul. Pokrzywno 8 - CWANIACTWO - FRAJERSTWO - KUMOTERSTWO - NEPOTYZM

frustracja

Towem

[usunięte przez moderatora] Do tego firma jest zakładem pracy chronionej i otrzymuje kupę kasy na każdego "niepełnosprawnego". Oczywiście gdyby nie orzeczenia to nawet w najmniejszym stopniu nikt by nie podejrzewał, że ktokolwiek tam jest niepełnosprawny!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sanpol - Poznań

• Jak się pracuje w Sanpol?

Zobacz opinie na temat firmy Sanpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanpol?

Sanpol