Sanpol

Skawina

Opinie o Sanpol

Aneta

Obecnie firma Sanpol poszukuje osoby na stanowisko Handlowca. @kamekczy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie w tym charakterze?

staszek

no i jest u nich oferta pracy jako Przedstawiciel Handlowy - Branża instalacyjno-grzewcza/sanitarna, ktoś coś o tym wie?

kamek

mag , spodziewaj się jednego. Że w razie natłoku pracy i wz-tek do zrobienia brygadzista Pabian i kierownik Zieba ( brat prezesa nawiasem mówiąc ) zrobią wszystko by uprzykrzyć Ci pracę. a atmosfera przez nich stwarzana woła o pomstę do nieba

Szukasz pracy?

karmna

no mnie to włąsnie też interesują warunki roboty w Sanpolu, bo chciałbym jak najszybciej zrezygnować z mojej obecnej i coś znaleźć, bo to się robi nie do wytrzymania już.. ;/ Tylko no też nie chciałbym startować gdzieś do kota w worku, więc no może chociaż powiecie ile tutaj na miesiąc dają za ile przepracowanych godzn co?

Machin

Firma SANPOL opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Firma SANPOL Sp.z o.o. oddział w Piasecznie Wiodąca, prężnie rozwijająca się firma z branży łazienek/instalacji/... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5743822?keywords=&region=

gregor

Bolek zapomnij o awansie

miz
@gregor 17.06.2014 20:59
Bolek zapomnij o awansie

Koleś jeśli nie jesteś z rodziny to nie masz szans - lepiej nie startuj

bolesław

Może ktoś napisze jak aktualnie pracuje się w sanpol, czy idzie sie dogadac z przełożonymi, z czasem awansować?

oczko

Firma SANPOL, to najgorsza firma w jakiej było mi dane pracować. To ich hasło "budujemy profesjonalny zespół...", to kpina!!! Zdecydowanie nie polecam!!! Traktuja ludzi jak woły robocze, które w każdej chwili moga bez żadnego powodu zwolnić. Pieniadze też marne. Szkoda nerwów i zdrowia. Oszczegam przed podjęciem pracy w tej firmie!!!

zorientowany

Sanpol to profesjonalna polska firma , działająca w branży instalacyjnej , grzewczej i łazienkowej i jest jedną z największych firm w Polsce w tej branży. Opisywana firma w Skawinie nie nazywa się Sanpol oraz z Sanpol nie ma nic wspólnego, nazywa się Vivasanit. Wcześniej rzeczywiście korzystała z nazwy Sanpol, stąd tyle nieporozumień.Sanpol uruchomił w sierpniu 2013 oddział w Krakowie. Misja firmy Sanpol brzmi - budujemy profesjonalny zespół , zapewniający trwałość i bezpieczeństwo inwestycji naszych klientów.

TAAAAA

Podobno kierownika łape (zjawa) chcieli dać na magazyn to sie zwolnił:) Niemoge go sobie wyobrazić na stanowisku magazyniera. Tam trzeba zapier.... a nie pół godziny zastanawiać się co jest napisane na fakturze.

Seba

W Sanpolu jak w wojsku,nie przezyjesz na wlasnej skuze to sie nie dowiesz jak tam jest.Pozdro dla starej,zgranej ekipy z malego magazynu gdzie pracowalem i dla reszty wyjadaczy z duzego magazynu,kierowcow,pracownikow ekspozycji.Sie dzialo,sie krecilo :).Bylo minelo i nie wroci wiecej.

(usunięte przez administratora)Można traktować pracę w tej firmie jedynie jako przystanek do znalezienia innej a i to tylko w ostateczności. Omijać jak się da.

Vivasanit to nie Sanpol proszę tego nie mylić Sanpol jest OK

Ta firma to Vivasanit, z Sanpol od dawna nie ma nic wspólnego.

xxx

Nie polecam nikomu. Ludzie spoko :-) (czekaj że xD ) a poza tym straszna "LIPA". Marne wynagrodzenie, warunki pracy hmm bez komentarza, brak profesjonalnego sprzętu do pracy (zielony potwór xD)

Panie Logistyki (Kuras) wojne rozpoczeta trzeba zakonczyc Nie obrazajac nikogo , nie maja urazy do nikogo pamietaj Pan ze z samochodami marki reno Mascot nie bedziesz Pan wozil towar .Ostrzezenie co do jakosci transportu udziela Panu (usunięte przez administratora)

wojtek

dzięki za życzliwość(usunięte przez administratora)

Ocena tego "miejsca pracy" jest awykonalna ,jest to Skawinski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .Straciłem tam prawie 3 lata . (usunięte przez administratora).Mam tylko nadzieje że kiedys bedzie musial sam pracowac w swojej firmie . ZDECYDOWANIE nie polecam , szkoda nerwów ,czasu . (usunięte przez administratora)

Paweł

Popieram poprzedni komentarz.Jestw 100% prawdziwy !!!Przezyłem tam prawdziwa gechenną.Człowiek szedł do pracy cały roztrzęsiony w obawie jak minie czas pracy.Nie polecam pod każdym wzgledem !!!

Zostaw opinię o Sanpol - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanpol