Opinie o Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. w Warszawa

Kokok

Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w tej firmie lub pracował dłuższy czas i moze sie obiektywnie wypowiedzieć na prace tam ? Nie chodzi mi o proces rekrutacji a o sama prace jako handlowiec

martin
@Kokok

Idziesz na rozmowę lub byłeś? Ja właśnie puściłem cv i czekam na odp. Przewijają się głównie pozytywne opinie więc spróbuję.

Antośka

Byłam niedawno na rozmowie rekrutacyjnej.(usunięte przez administratora) Pan niewiele pytał, nie zapoznał się z moim CV, dużo mówił o firmię, kładąc nacisk na olbrzymie możliwości (nieprzeciętnie wysokie wynagrodzenie, zagraniczne podróże, stanowiska kierownicze). Według mnie była to 'marchewka', mocne podkoloryzowanie. Nie zdecydowałam się na dzień próbny.

aga

Daj znać, ja wiem, że całkiem sporo można zarobić, pracowałą w podobnej firmie moja koleżanka, spora kasa jest za podpisanie umowy nawet telefonicznej z klientem

Kamil

Dziś o 17.50 jestem umówiony na rozmowę jako przedstawiciel handlowy. Napiszę później o wrażeniach i warunkach:)

Przedstawiciel Handlowy

Na rekrutację składają się 3 etapy. Najpierw do osób, których CV wybrał manager, dzwoni jedna z Pań zajmujących się HR, zadaje kilka pytań, jeżeli wszystko jest ok - zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną. Następnie, często już następnego dnia odbywa się rozmowa rekrutacyjna. O decyzji managera informują Panie z HR, jeżeli jest pozytywna umawiają kandydata na dzień próbny, który przeprowadza jeden z trenerów. Trener po przeprowadzonym dniu próbnym zdaje relacje managerowi i wspólnie podejmują decyzję.

Samą rozmowę wspominam bardzo pozytywnie. Przed wejściem najadłem się wiele stresu, ponieważ firma traktuje kandydata bardzo profesjonalnie. Rozmowa bardzo luźna, sporo informacji o firmie oraz stanowisku, nakierowana na poznanie kandydata - rozmowa o doświadczeniu, motywacji do pracy w sprzedaży, celach na przyszłość. Najbardziej podobało mi się, że padało dużo konkretów - żadnych pytań typu - Jak widzisz siebie za 10 lat? :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Kamil

Gutek

No powiem wam, ze nie spodziewałem sie takiego entuzjazmu w żadnej pracy. Pierwszy dzien na szkoleniu i zostają mi wyświetlone na prezentacji przeróżne benefity płynące z pracy dla nich. Nastawienie na sukces, konkursy finansowe (5000 zł do wygrania!!!), IPhone, Dubaj, paintball, przejażdżki Ferrari, skutery wodne, fly spot - do wyboru do koloru! W teren jeździmy samochodami, niech was nie zmyli logo firmy, oni sprzedają tez dla firm. Maja mnóstwo produktów ktore udostępniają w miarę rozwoju i doświadczenia handlowca. Miłe zaskoczenie na polskim rynku pracy!

user

mają jeszcze w Poznaniu i Gdańsku

SW
@user

Nie polecam tej firmy.

modry

tak w Warszawie mieszczą się na Wilanowie, w Łodzi też mają swój oddział

polk

No właśnie też się dziwię skąd są takie informacje

qwerty1

może ktoś w końcu opisać to raz a konkretnie. czy pierwszy dzień próbny jest płatny? czemu to oni się tak podlizują i ciągle wydzwaniają i namawiają do pracy dla nich? jaka tam jest realna podstawa minimum i na jakiej umowie? ich menago twierdzi ze najlepsi handlowcy zarabiają u nich + 6k netto, wiec czemu tam ludzie nie wala drzwiami i oknami żeby pracować? na czym to wgl polega, czy to jest praca handlowca(który dostaje bazę klientów + wiadomo pozyskiwanie tez) czy akwizytora? czy to jest jakaś piramida finansowa, że dostajesz marną prowizję i robisz na kogoś kto jest wyżej?

Mario

Mówicie tu o firmie która sie mieści w Wilanowie?? Jak wyglada taka praca przedstawiciela ?? Dają samochód służbowy itd?? Czy latasz z buta ???

Carl
@Mario

Nie ma takiej możliwości żeby puścili Cię do klienta na własną rękę czy komunikacją miejską. Jak potrafisz sprzedawać samodzielnie i robisz już jakieś tam wyniki dostajesz samochód z flotą na wyłączność, dopóki jeszcze się szkolisz jeździsz do klientów z bardziej doświadczonym sprzedawcą. Najbardziej doceniam, że można polegać na trenerze, nie zostajesz skazany na siebie jak w korporacjach.

minio

@Olek to zależy. Wypłaty plasują się różnie, w końcu to sprzedaż ;) Jeden handlowiec drugiemu nie równy i kogo nie spytasz powie Ci co innego. Ja pierwszą wypłatę jaką wziąłem było 3600 zł z groszami netto więc do mnie to przemówiło (tym bardziej, że dopiero uczyłem się sprzedaży). Kolejny miesiąc podobnie, jak zostałem team leaderem spadłem z wyniku, ale wtedy bardzo mało skupiałem się na sprzedaży, a bardziej na wdrożeniu innych, ale odkąd mam swoją grupę sprzedażową zarobki podskoczyły :) To jest w tej firmie najlepsze, że stawiają na rozwój - jako handlowiec fajnie zarabiasz, ale firmie pcha Cię w górę żebyś zaczął budować coś swojego, a jak masz już pod sobą innych handlowców wtedy przestajesz martwić się o sprzedaż własną, bo grupa zaczyna przynosić Ci profity.

Eduardo

Byłem na dniu próbnym w Warszawie. Mimo pracy wcześniejszej w dużych korporacjach jestem bardzo miło zaskoczony pracą w Energii dla domu. Miła atmosfera, kompetentni ludzie i super ukierunkowane działanie na danie wartości klientowi. Oczywiście to nie praca dla każdego, ponieważ trzeba lubić ludzi i być pozytywnym mimo odrzucenia oferty. Polecam

jaaaaaa

Czyli konkretnie - to jest d2d tak ? Chodzenie po domach i namawianie ?

bartolini

świetne miejsce, fantastyczni ludzie, warto spróbować! uczą wygrywać w sprzedaży; zadziwia pozytywnie mnie fakt, że jest tak wiele konkursów i szkoleń

Robertoo

Ej, byłem na dniu próbnym w tej firmie i jutro ide na pierwszy dzien. Jest najlepsza atmosfera jakiej moznaby oczekiwac. Ludzie usmiechnieci, pelni energii, niesamowite. Faktycznie praca polega na sprzedazy uslug, ale bardzo mi sie podoba. Jestem ciekawy co bedzie dalej. pozdro.

omnom

wiecie w jakich miastach aktualnie trwają rekrutacje?

mort
@omnom

z tego co wiem w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Radomiu, ktoś już podawał wcześniej do nich adres e-mail

bongo
@omnom

warszawa, wrocław, poznań, łódź i radom

tolek

Byłem na dniu próbnym i muszę przyznać, że fantastyczni ludzie, fantastyczny klimat! Większość opinii tutaj zawartych mija się z prawdą. Wszystko świetnie zostało mi przedstawione, a kadra jest nastawiona na sprzedaż i wyniki. Ciekawe co będzie dalej. Jedynym minusem jest fakt, że nie wszyscy klienci chcą korzystać z obniżenia rachunków no i trzeba mieć mocną psychikę, aby radzić sobie z odrzuceniami. Warto tu być dla tego klimatu i tych ludzi, a przy tym sporo można się nauczyć!

tolka
@tolek

byłam na dniu próbnym i również szczerze polecam - szczególnie osobom młodym, które chcą się rozwijać i jednocześnie czerpać przyjemność z pracy. kilka osób wspominało już o niesamowitym klimacie w firmie, gronie ludzi młodych oraz o niespotykanie pozytywnym nastawieniu wśród pracowników - wszystko się zgadza, jak dla mnie to coś niewiarygodnego :) zarażają uśmiechem :)

kjhbvgbnm

rekrutacja@energiadladomu.org byli ostatnio na targach pracy u mnie na uczelni, to ten byl podany - tylko musisz w temacie napisac do jakiego miasta aplikujesz

xmen

Posiadacie może maila do firmy, na którego można wysłać swoje CV?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.

Polska Energia Dla Domu Sp. z o.o.