Posłaniec

Opinie o Posłaniec

w odpowiedzi na powyższe: Pani Elżbieta już dawno nie pracuje...wpis z 28.06.2017 niema żadnego porycia w rzeczywistości oskarżenie, że kurierzy to recydywiści jest co najmniej nie na miejscu. kurierzy pracują na podstawie umów i pracują z Nami bardzo długo...liczone w latach

były kurier

Witam zastanawiam się dlaczego ta firma dalej funkcjonuje ???? w biurze utrzymywane sa osoby , które biora kase za nic np. Elka - matka właścicielki , która oprócz tego , że zajmuje się plotami i paleniem fajów jeden za drugim to jest nie potrzebna bo nawet cięzko dostac pieniadze na paliwo dla kuriera - nbie ważne czy kurier zrobi 100 czy 200 km dostaje na dzień 50 zł , nikt nie ma umowy o prace z kurierów a skład to przeważnie recedywa. Na 10 kurierów 2 jest ok. szczerze nie polecam firmy jako pracodawcow

olo

piszesz bzdury odnośnie wynagrodzenia jak i godzin pracy.

ewa

@ireneusz9876 to dobrze że jest umowa o pracę. A 2500 to netto czy brutto?

Michał

Warto iść tam do pracy jako kurier direct? Jaka kasa?

Kacper
@Michał 09.02.2016 12:57
Warto iść tam do pracy jako kurier direct? Jaka kasa?

Firma i zarobki zapowiadaly sie obiecujaco. W rzeczywistosci po pierwszym miesiacu pracy a dokladnie 3 tyg dostalem 1000 zl. Po drugim pelnym i ostatnim miesiacu 1300 zl nie odjeto mi jeszcze za paliwo poza praca wiec mysle 1000 zl po raz kolejny . praca od 8 do 18 jeszcze sie nie zdarzylo 20-21 to realny czas zakonczenia pracy cale dnie za psie pieniądze NIKT WAM TYLE NIE DA CO POSLANIEC MOZE OBIECAC. DRAMAT NIE POLECAM !!!!!

KLIENT

tragedia

Jeleń Kiełbasa

Witam, Chciałem nadać śmieci do pobliskiego kontera, czy mogę liczyć na to, że przyjedziemy do mnie kurier który zajmie się tą sprawą? Czy taka usługa jest darmowa? pozdrawiam. http://www.wykop.pl/link/2835449/firma-kurierska-poslaniec-podrzuca-smieci-do-prywatnego-kontenera/#comment-32001943

DB

Daniel Parówa jeszcze tam pracuje?

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Posłaniec? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o Posłaniec - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Posłaniec