Opinie o Posłaniec w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Posłaniec. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Posłaniec o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posłaniec w Warszawa

Robert Nowy wpis

Czyli atmosfera w firmie jest przyjazna tak?

Agnieszka Nowy wpis

@pracownik, a co możesz napisać w temacie benefitów w firmie Posłaniec? Chętnie poznamy nowe wieści, zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku!

pracownik Nowy wpis
@Agnieszka

nie wiem nt benefitów w Posłańcu ponieważ pracuję w POS-PACK Sp. z o.o.

pracownik Nowy wpis

handlowy opinie na temat pracy w POS-PACK Sp. z o.o. oraz wszelkie pytania odnośnie warunków zatrudnienia/wynagrodzeń/ etc. proszę składać przy pracodawcy POS-PACK.

Leon

Jaką macie atmosferę w pracy? Na jaka umowę można liczyć?

@Leon

atmosfera?? moim zdaniem przyjazna, a na pewno pro pracownik. w standardzie na start umowa zlecenie. w przyszłości można ją przekształcić w umowę o pracę. własna działalność też wchodzi w grę. zapraszam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Posłaniec.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Agnieszka

@Andrzej, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Posłaniec w Warszawie. Zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu? @pracownik, widzę, że pracujesz w Posłaniec. Co mógłbyś powiedzieć o pracy w tym miejscu oraz warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

@Agnieszka

już nie w Posłaniec a POS-PACK Sp. z o.o. . moim zdaniem warunki są ok. jak kazdy chciałbym zarabiać 1mln... atmosfera jest w porządku. Dyspozytor zna się na pracy i co najważniejsze, niema faworyzacji kierowców. pracują z nami kurierzy po kilkanaście lat. praca kuriera jak w każdej takiej firmie. POS-PACK skupia się na B2B co przekłada się na godziny pracy. obsługujemy firmy a one otwarte są w godzinach 8-18 i tak też nasi kierowcy jeżdżą. do dyspozycji kierowcy oddajemy nowe fiaty fiorino (zakupione w zeszłym roku) do dyspozycji 24h. stanowisko kierowcy ma to do siebie że trzeba jeździć samochodem. kandydat musi to lubić. wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu p.kalan@pos-pack.com.pl

Podpowiedzcie czy w związku z rozwojem firmy prowadza aktualnie rekrutacje?

@Andrzej

aktualnie poszukujemy kuriera na samochód służbowy. zapraszam do kontaktu.

Agnieszka

@Zbyszek, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Posłaniec w Warszawie. Zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu? @pracownik, na jakim stanowisku pracujesz w Posłaniec? Jesteś zadowolony z warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity? Może ktoś jeszcze chciałby napisać coś o pracy w Posłaniec? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Zbyszek

Witam, Jak sie pracuje w tej firmie,jakie są zarobki i godziny pracy. Czy dyspozytorzy znaja sie na swojej pracy, jaka panuje atmosfera w firmie?. Dzięki

@Zbyszek

z posłańca została wyodrębniona spółka POS-PACK Sp. zo.o. która zajmuje się świadczeniem usług B2B. rozwijamy się bardzo intensywnie. godziny pracy standardowe. dyspozytor zna się na swojej pracy ponieważ jest to "stary" kurier który od paru łądnych lat awansował na dyspozytora. zna Warszawę jak własną kieszeń. atmosfera ok. :) zapraszam do kontaktu

w odpowiedzi na powyższe: Pani Elżbieta już dawno nie pracuje...wpis z 28.06.2017 niema żadnego porycia w rzeczywistości oskarżenie, że kurierzy to recydywiści jest co najmniej nie na miejscu. kurierzy pracują na podstawie umów i pracują z Nami bardzo długo...liczone w latach

były kurier

Witam zastanawiam się dlaczego ta firma dalej funkcjonuje ???? w biurze utrzymywane sa osoby , które biora kase za nic np. Elka - matka właścicielki , która oprócz tego , że zajmuje się plotami i paleniem fajów jeden za drugim to jest nie potrzebna bo nawet cięzko dostac pieniadze na paliwo dla kuriera - nbie ważne czy kurier zrobi 100 czy 200 km dostaje na dzień 50 zł , nikt nie ma umowy o prace z kurierów a skład to przeważnie recedywa. Na 10 kurierów 2 jest ok. szczerze nie polecam firmy jako pracodawcow

olo

piszesz bzdury odnośnie wynagrodzenia jak i godzin pracy.

ewa

@ireneusz9876 to dobrze że jest umowa o pracę. A 2500 to netto czy brutto?

Warto iść tam do pracy jako kurier direct? Jaka kasa?

Kacper
@Michał

Firma i zarobki zapowiadaly sie obiecujaco. W rzeczywistosci po pierwszym miesiacu pracy a dokladnie 3 tyg dostalem 1000 zl. Po drugim pelnym i ostatnim miesiacu 1300 zl nie odjeto mi jeszcze za paliwo poza praca wiec mysle 1000 zl po raz kolejny . praca od 8 do 18 jeszcze sie nie zdarzylo 20-21 to realny czas zakonczenia pracy cale dnie za psie pieniądze NIKT WAM TYLE NIE DA CO POSLANIEC MOZE OBIECAC. DRAMAT NIE POLECAM !!!!!

KLIENT

tragedia

Jeleń Kiełbasa

Witam, Chciałem nadać śmieci do pobliskiego kontera, czy mogę liczyć na to, że przyjedziemy do mnie kurier który zajmie się tą sprawą? Czy taka usługa jest darmowa? pozdrawiam. http://www.wykop.pl/link/2835449/firma-kurierska-poslaniec-podrzuca-smieci-do-prywatnego-kontenera/#comment-32001943

DB

Daniel Parówa jeszcze tam pracuje?

admin

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Posłaniec? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Posłaniec - Warszawa

Posłaniec
1.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Ordona 2A
    01-237 Warszawa