Agencja Reklamowa C4

Opinie o Agencja Reklamowa C4

ddd
użytkownik zarejestrowany

@ reklamoróbca - a mozna nieco jasniej, proszę ???

brat administratora

dlaczego i na jakiej podstawie administrator ingeruje w komentarz "przyjaciela rodziny"?

przyjaciel rodziny

wygląda to też tak http://www.s2projekt.pl/ a w pewnym sensie nawet tak: ( usunięte przez administratora )br /> bardzo kreatywnie:)

znajomy rodziny

www.c4.pl obecnie wygląda to tak :)

maciek
użytkownik zarejestrowany

nie no, nie sądzę, żeby mieli aż tak zaostrzoną rekrutacje.. poza tym nie sądze, żeby potrzebowali specjalistów, takich zwykłych pracowników to też na pewno potrzebują, więc moim zdaniem nie ma się o co martwić.. dajcie znac jak to wszystko wygląda obecnie, bo już sam nie wiem co mam robić w tej sytuacji.

XYZ

Bez umowy w ręku to sobie możesz dochodzić swoich praw...

Ja

Właściciel agencji C4 to czarujący i przemiły człowiek, oprócz tego, że nie podpisuje z pracownikami umów i wypłaca im pieniądze mniejsze niż połowa najniższej krajowej (przynajmniej tak było podczas mojej krótkiej przygody w firmie, nie mówię tylko o sobie, ale i o większej części ludzi, którzy w tamtym czasie tam pracowali). Jeżeli ktoś chce pracować za darmo to bardzo polecam, z tego co wiem, tak jest teraz w wielu agencjach, a tu przynajmniej nikt na was nie krzyczy. Przychodzisz, coś tam sobie robisz, miło przyjemnie, ale na pewno rachunków za pracę tam nie opłacisz :) Gdyby nie ten drobny szczegół to na pewno byłoby w firmie więcej pracowników o dłuższym niż 3 miesiące stażu :) No cóż, nic mi nie pozostaje poza pozdrowieniem byłego szefa, którego mimo wszystko bardzo lubię. Pozdrawiam, Ja.

obibok

prosiłem o ten numer bo trochę meczy mnie ta forma wypowiadania się. załóż jakieś konto fikcyjne maila.

ok

podaj numer

obibok

możesz się po prostu rozczarować C4 i rynkiem pracy aczkolwiek to też jest jakieś doświadczenie. Niestety coraz więcej pracodawców na rynku jest nie w porządku. Życzę pracodawcy i firmy która da Ci cenniejsze nić c4 doświadczenie.

obibok

spokojnie przez chwilę pomyślałem, że może ktoś się podszywa pod kogoś... To ma być pierwsza praca? Masz jakieś doświadczenie?

obibok

jakoś długo się starasz o te prace??

obibok

dodajesz post o 12:07:) śmiem podejrzewać, że może nie jesteś [usunięte przez moderatora]?

znudzony obibok

Ty już tam pracujesz?:) gdyby to były nie istotne grosze, to bym się tutaj nie rozpisywał. Nie robię tego dla zabawy.

znudzony obibok

bo takie jest widzi misie prezesa.

obibok

jak pisze murar, czyli nie wypłaca pensji terminowo i nie w całości. gdyby to zdarzyło się raz lub dwa to jeszcze można przełknąć ale to zdarza się co miesiąc.

Mular

Ja również nie polecam.To najgorszy pracodawca jakiego spotkałem. Oszukuje swoich pracowników na prowizjach, obcina pensje, wypłaca nieterminowo. Do tego na pracownikach skupiają się problemy finansowe firmy oraz frustracja klientów, którym obiecuje złote góry. A tego złota nie ma.

odradzam

robot1

zatem powtarzam PIP i urząd skarbowy marzeniem sennym dla Pana [usunięte przez moderatora]

reklamoróbca
@robot1 11.04.2013, 12:09

jaka wódka taki klin, jaki ojciec taki syn...

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa C4 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa C4