Bestout
1 1 4 5 1
Administrator Nowy wpis

Powiecie coś o swojej pracy w bestout? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

daj spokoj Nowy wpis

Osiągnąć? Tak, pewność siebie, pogarde dla innych, elemnty organizacji, ale: planowane zatrudnienie na rok, bo wtedy orientujesz sie, że jesteś dymany, umowa niezgodna z prawem polskim, jesteś manipulowany noon stop, naciągasz ludzi, bo oferty są niekorzystne, każdy każdemu obrabia dupe, w ZUS Cie nie ma, albo nieregulane skłądki lecą, w skarbówce to samo, lewe pity dostajesz, oszuści !

bbbb Nowy wpis

moze i mozna cos osiagnac ale najpierw musisz spelnic jakies koszmarne wyniki naciagajac ludzi na niezbyt korzystna umowe sprzedazy pradu. zreszta szefowie firmy to zlodzieje niedbajacy o ludzi ktorzy pracowali a juz nie pracuja. dlaczego? dlatego ze odszedlem z firmy kolo 21 sierpnia i do tej pory nie dostalem naleznego mi hajsu

aaaa

W tej firmie na prawdę można coś osiągnąć, trzeba tylko chcieć. Zarobki są adekwatne to pracy i na prawdę wysokie tak jak mówią na rozmowie

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Zostaw opinię o Bestout - Wałbrzych

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie