Opinie o Saluteo Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Saluteo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Saluteo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saluteo Sp. z o.o. w Żywiec

Marta Nowy wpis

Nadal w firmie jest brak organizacji?

prywatny Nowy wpis

Stanowczo nie polecam. Szefostwo do niczego, brak organizacji, każdy kryje swój tyłek. Atmosfera pomiędzy pracownikami również pozostawia wiele do życzenia.

Ciekawy Nowy wpis

A w administracji jak? Szefowie jacy? Ktoś coś?

prywatny Nowy wpis

początki - dla mnie wydawały się właśnie łatwiejsze. Niektóre rzeczy wychodzą dopiero po czasie. A niektórych akceptować się po prostu nie powinno... takie moje zdanie.

prywatny

brak organizacji, bałagan... Kodeks pracy i jakiekolwiek przepisy swoją drogą, a praca tam swoją... zmiany godzin pracy teraz na teraz, różne zmiany w jednym tygodniu (czasem nie ma 11 godzin odpoczynku między zmianami), przymusowe nadgodziny dopóki nie zrobi się wszystkiego, czasem po 14 albo i więcej godzin, w tym nadgodziny niewypłacane, a do wybrania, brak sprawnej klimatyzacji oraz ogrzewania na halach - na jednej hali 20st, a kolejnej 8-14 - i nie jest to dla dobra produkcji. Brak tam osoby umiejącej planować produkcję oraz zarządzać ludźmi, a o umowy trzeba się upominać i czekać długo. Jeśli chodzi o pracę, to zależy na jakim dziale się pracuje, choć bywa tak, że "skacze się" po działach.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Saluteo Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
prywatny

Nie polecam...

aga
@prywatny

A coś więcej...

piekarz

Mam ofertę pracy do tej firmy, mają główny oddział w Bielsku-Białej, czy ktoś coś może powiedzieć o tej firmie jak tam się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Saluteo Sp. z o.o. - Żywiec

Saluteo Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Plac Mariacki 4
    34-300 Żywiec