Vanitystyle

Opinie o Vanitystyle

Jasiek

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko tu zaglądacie? Szkoda, szukam pracy i oceny pracowników są pomocne.

Mir

Szukają osób do IT jak zarobki i możliwości rozwoju?

bardzo przyjazna atmosfera, jako handlowiec działasz w pełni samodzielnie, podstawa + premia, zawsze na czas, zarobki nie powalają, ale świadczenia + umowa o pracę to z pewnością plus dla wielu sprzedawców

Zajaczek
@pracownik 04.07.2016 09:38

Czy ktos z obecnych lub bylych pracownikow moze potwierdzic wysokosc wynagrodzenia na podstawie umowy o prace?

Zostaw opinię o Vanitystyle - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vanitystyle