Opinie o Euro Raf w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Euro Raf. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro Raf na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Raf w Płock

milki789

Zawsze są jakieś mocne i słabe strony. Grunt żeby było ich jakoś po równo. I tu tak jest, mamy super ekipę, a warunki finansowe są okej

drogo12

Ja lubię tą pracę bo nikt się nie wywyższa i z każdym można sobie pogadać.

Były

Ludzie uciekajcie z tej (usunięte przez administratora)firmy nie czekajcie (usunięte przez administratora)A tyle firm pożądnych szuka pracowników zastanówcie się.

nonyiae

Ja tam nie mam na co narzekać. Pieniądze do domu przynoszę i nie myślę o robocie po robocie. Tak jak powinno być

Spawacz

Profesjonalny, konkretny, bez zbędnych pytań i przedłużania

Jakie mam doświadczenie, na jakim sprzęcie wcześniej pracowałem itp.

Leszno
Kacperek

Czy są jakieś przyjęcia do firmy, słyszałem że wszyscy uciekają do serwisu

Jkww

Nie ma fajerwerków, ale nikt tego nie oczekuje. Praca stabilna, a pensja w porządku.

praca jest w porządku, nie ma obijania, ale pieniądze konkretne. Dostałem umowę o pracę, mam urlop, ubezpieczenie. Nikt nie kantuje to uczciwe miejsce

dede

Mi się dobrze pracuje w firmie. Kasa sie zgadza. Nie ma na co narzekać. Jak komuś coś nie pasuje to mówi

johnny

ja nie mam zastrzezen dla mnie praca jest ok

brawo cała prawda o firmie

lukasz

Uważam, że praca jest okej. Wynagrodzenie na czas, umowa jest, wiec nie mam na co narzekać. Fizycznie jestem przygotowany do ciezszej pracy, liczylem sie z tym.

Arkadiusz Pawłowski

Firma zdecydowanie godna polecenia. Współpraca przebiega bez żadnych zastrzeżeń.

Pracowałem i mogę polecić. Wiadomo praca fizyczna, ale nie ma co narzekać.

Tony
@Adam

Możesz powiedzieć coś więcej? Chętnie zgłosiłbym się do nich do pracy, bo słyszałem że u nich bardzo dobre warunki i dobra kasa

Mariusz G.

Nie wiem skąd tu tyle negatywów. Również polecam Euro-Raf bardzo dobrze wspominam współpracę. Wszystko w terminie słowni i rzetelni

Czy to właśnie Ty jesteś tym pracownikiem, który oczekuje na zaległą wypłatę? Pół roku to bardzo długi okres. Czy poinformowałeś pracodawcę o tej sytuacji, ile obecnie firma powinna wypłacić Tobie wynagrodzenia? Warto napisać coś więcej, słowa na wiatr zawsze łatwo rzucać.

Kacperek
@Andrzej

(usunięte przez administratora)co ty gadasz za głupoty (usunięte przez administratora)ludzi trzeba dbać

yz
@Mariusz G.

koń by się uśmiał (usunięte przez administratora)

pozytywny12

Euro-Raf to firma o pewnej pozycji na rynku. Jestem zadowolony z całości współpracy a pracuję już u nich 2 lata :)

kkk9

Bardzo dobry pracodawca, wypłaty zawsze na czas, solidne zatrudnienie i dobra umowa. Jestem zadowolony.

yy7y

Zgadzam się z moimi poprzednikami. Bardzo dobra praca w oparciu o solidne wynagrodzenie. Ja sobie cenię te pracę, także polecam

daw23

Bardzo dobry pracodawca, kasa zawsze jest na czas. Zero problemów. Polecam. Pozdro

Adee

Polecam pracę w Euro-Raf. Wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaangażowania w pracę, szansa awansu bardzo duża no i wynagrodzenie zawsze w terminie

MAti88

Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie. Fajna atmosfera, szefostwo "ludzkie" no i wynagordzenie dobre. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Raf - Płock

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Raf?

Kandydaci do pracy w Euro Raf napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Raf
4.3/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Długa 49
    09-400 Płock