Opinie o Euro Raf w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Euro Raf. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro Raf na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Raf w Płock

Maniek

Praca zdecydowanie godna polecenia. Płacą na czas, dobre warunki.

Kizol

Umowa w porządku. Dobre warunki. Robię już trzeci rok i jestem zadowolony.

Tou

Praca jak praca, raz zlej raz ciezej ale prawda jest taka ze dobrze się tu zarabia

Stan42
@Tou

nigdzie nie jest idealnie ale mi osobiscie udalo sie wyciagnac troche grosza podczas pracy w tej firmie i nie mam powodów zeby narzekac

Kajtek
@Stan42

Zgadzam się w 100%. Dobra robota i tyle. Narzekający wszędzie będą, ale jak robi się swoje to człowiek wychodzi na swoje

Mateusz

Stabilna praca, pieniądze na czas, a to najważniejsze,

Spawacz

Profesjonalny, konkretny, bez zbędnych pytań i przedłużania

Jakie mam doświadczenie, na jakim sprzęcie wcześniej pracowałem itp.

Maniek

Pewna praca, dobre pieniądze. Nie ma do czego się przyczepić. Polecam!

tylko on

Nie jest to może praca moich marzeń, o jakiej się myślało za dzieciaka, ale jest znośnie, pieniądze płacą na czas, atmosfera ok, nie ma jakichś minusów które by ich eliminowały. porządna firma - polecam!

Grzegorz
@tylko on

A masz kontakt tel do tej firmy ?

tyko on
@Grzegorz

Sprawdź ich stronę internetową, na pewno znajdziesz :)

jeden tim

Ja nigdy żadnych problemów nie miałem. Człowiek chce wziąć wolne to idzie i dostaje. Jak się jest w porządku wobec innych to się człowiekowi zwraca. Przyjdzie się na zastępstwo za kogoś to i ktoś pójdzie za ciebie. Tu pracuję normalni ludzie.

bochum

Myślę, że większość już była powiedziana, więc dodam tylko tyle, że zgadzam się w 100%. DOBRA UMOWA = DOBRA PRACA

newone

Wreszcie firma, która mi normalną umowę zaproponowała. Długiego stażu jeszcze nie mam, ale zobaczymy jak się odnajdę. Jedno co mogę już teraz stwierdzić, to to, że atmosfera nie jest grobowa i ludzie też sprawiają wrażenie ogarniętych.

cube

Każdy ocenia swoją miarą. Pewnie i znajdą się tacy co im coś nie pasuje, ale od siebie też powiem, że jest to jedna z lepszych robót jakie miałem. Płacą, szanują, doceniają. Człowiek robi swoje i nikt go się nie czepia. Zasady też jasne, jak komuś nie pasuje to ja nie wiem

długoletni

Mnie satysfakcjonuje ta praca. Jeśli mam być szczery tow tym zawodzie oferują bardzo dobrą stawkę. Kiedyś nawet się orientowałem ile u konkurencji mają, ale wcale mi nie oferowali więcej, a tu już mam staż pracy. Wszyscy się znają, więc też inaczej się pracuje. Chyba nie mam pracodawcy nic do zarzucenia

trafnie
@długoletni

Tez tak mysle. Co jak co ale firma dobrze wypada przy konkurencji. Nie wiem osobiscie jak gdzie indziej jest dokladnie bo nie pracowalem ale to zawsze jest tak ze u sasiada ta trawa jest bardziej zielona. Nie ma co. Tu mi sie dobrze pracuje i tu zostaje.

Stefan

Zacznę od tego, że pracowałem, ale już nie pracuję. Względy osobiste. Euro Raf to porządna firma. Spędziłem tu długi czas mojego życia, gdzie zdobywałem doświadczenie. Wiele tej firmie zawdzięczam. Gdybym miał możliwość na pewno rozważyłbym powrót. Pozdrawiam wszystkich starych kolegów.

ralf

Wiele w tej firmie widziałem i chyba mało co już może mnie zaskoczyć. Co mogę powiedzieć po tylu przepracowanych latach. Z pewnością jest to miejsce, gdzie chciałbym dotrwać już do emerytury. To właśnie tu zdobywałem doświadczenie i wiedzę, a co za tym idzie czułem się doceniany bo i n a koncie co raz więcej wpływało i nadal wpływa. Tutaj nikogo nie zdziwię faktem, że firma miała przez chwilę problemy, ale nie ze swojej winy. Na szczęście pieniądze udało się odzyskać, więc pracodawca pozostał do końca uczciwy. Osobiście nie będę wymieniał tu jakichś negatywów na siłę, bo bym się tak naprawdę czepiał o mało istotne kwestie. Dobrze sie pracuje, tyle ode mnie

Kollege

Praca do super łatwych nie należy ale to dobrze bo nie ma nigdy nudy. Człowiek robi swoje i nikt mu nie zawraca głowy. Trzeba lubić tą pracę. Ja sam nie chciałbym chyba już nigdzie indziej pracować. Nikt nie rezygnuje z dobrego pracodawcy.

w zespole

Dobra robota, dobry zespół i praca na uczciwych warunkach, czy trzeba coś więcej dodawać. Ja to zawsze jestem zdania, że to trzeba przyjść i samemu się przekonać jak jest

nice

Praca wymagająca i nie dla każdego. Tu trzeba mieć wiedzę i chęci. Bez tego ani rusz. Jak ktoś to ma to nie narzeka i dobrze mu się pracuje. Sam robię 5 lat to wiem jak jest. O zmianach nie myślę. Jestem zdania, że jak ktoś chce zobaczyć jak jest naprawdę to powinien sam przyjść i się przekonać.

ares123

Tak na dobrą sprawę w żadnej firmie nie jest idealnie, ale prawdą jest, ze można dobrze zarobić. W porównaniu do innych firm jest w porządku. Jakby mi nie płacili, to bym się już dawno zawinął.

renes
@ares123

Widocznie niektórzy w mało uczciwy sposób chcą uzyskać podwyżkę, albo to konkurencja mocno działa. A wcale nie płacą lepiej. Tutaj to człowiek stabilizacje ma jakąś przynajmniej.

Nisiek978

Najważniejsze, żeby pieniądze się zgadzały i nie trzeba było się stresować niepotrzebnie. Ja nie narzekam, widziałem na co się piszę.

Pixi
@Nisiek978

No dokładnie, mam takie samo podejście. Dobrze że nie ma tu nerwow bo szkoda na to zdrowia, a robota jest dobra

Misiek
@Nisiek978

Co Ty(usunięte przez administratora)~ jak tej firmy już nie ma.

dorado33
@Pixi

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. !! Widac, że konkurencja nie śpi.!! Pracuję tu od roku i jakoś nie narzekam, a pieniądze na konto dostaje w terminie.

Szogun

(usunięte przez administratora) Firma porażka

s

firma ok

Bono264
@s

Ale się nagadałeś. Myślałem, że skoro już ktos się tu udziela, to przynajmniej coś więcej napisze. Ja ze swojej strony dodam do tej wypowiedzi (:D), że firma jest stabilna i faktycznie, można się tu zaczepić na dłużej. Nie mam na co narzekać. Ciesze się, że nie musiałem wyjeżdżać jak znajomi za pracą do stolicy, tylko udało mi się dostać tutaj. Liczę na to, że nic się nie zmieni.

Apollo13

Po co się chłopaka czepiać, każdy ma prawo do opinii. Jak mu się dobrze pracuje, to oby tak dalej. Typowa polska mentalność....

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Raf - Płock

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Raf?

Kandydaci do pracy w Euro Raf napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Raf
4.3/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Długa 49
    09-400 Płock