Opinie o Instalator Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Instalator Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instalator Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalator Sp. z o.o. w Mikołów

Przewoźnik Nowy wpis

Stanowczo nie polecam, w zakładzie psychiatrycznym jest więcej normalności niz w tej firmie

były_pracownik Nowy wpis

Tragedia, najgorsza firma... Unikać jak ognia

Unikajcie! Wyzysk pracowników, obowiązki nieadekwatne do zarobków.. Ktoś wcześniej napisał najgorsza firma w jakiej pracował, potwierdzam!

Julia

Firma Instalator rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku, opierając się na doświadczeniach założycieli firmy zdobytych podczas prowadzenia działalność usługowej w zakresie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych. Myślałam, iż w firmie o tak bogatej tradycji dobrze się pracuje. A jak długo właściwie tam pracowałeś?

Natka Nowy wpis

100% szokująca prawda. W umowie warto zadbać o bardzo konkretne informacje o obowiązkach!

Ramirez

A czy wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Jakie zarobki można wyciągnąć?

byly pracownik Nowy wpis
@Ramirez

minimalną na śmieciówce :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Instalator Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Operator CNC
Mikołów
CARBOAUTOMATYKA SA

Pracowałeś w firmie Instalator w mieście Wyry? Podziel się z nami swoją opinią o tym pracodawcy. Twoje doświadczenie może być istotne dla osób szukających zatrudnienia w tej firmie.

arnold

Niskie zarobki, zero jakichkolwiek zasad bhp, szefostwo wyżywa się na pracownikach zresztą klientom też pokazują co potrafią

Pracownicy

Panie (usunięte przez administratora), proszę nie dawać negatywowych opinii za to że firma INSTALATOR wypowiedziała Państwa firmie Pro Secur sp. o.o. umowę o świadczenie usług ochrony z powodu braku wypłaty wynagrodzeń Panom pracującym w Państwa firmie oraz notorycznej rotacji pracowników u Państwa w firmie. Opisał Pan wszystkie metody jakimi Pan działa, zapomniał Pan tylko dopisać notorycznego szantażu i stalking-u z Pana strony. Ponadto nie zajmujemy się produkcją !

Najgorsze miejsce pracy w jakim do tej pory się znalazłem. Niskie zarobki, neurotyczne szefostwo, niejasne reguły na podstawie których oceniana jest praca, wyładowywanie agresji na pracownikach - wszystko to powoduje ciągłą rotację pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Instalator Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Instalator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instalator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Instalator Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Pszczyńska 61
    43-190 Mikołów