Opinie o OCEANIC S.A. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie OCEANIC S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w OCEANIC S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OCEANIC S.A. w Sopot

manager-ka

słyszałam, że zwolniło się tam miejsce w Kontroli Jakości, może ktoś wie więcej? np. jakie zarobki?

logia
@manager-ka

czy jest kierownik czy go nie ma , nie ma znaczenia, nic się nie zmieniło w tamtym dziale, a może nawet jest teraz lepiej w kontaktach z KJ?

Eryk

Do czego potrzebują tych ludzi w Oceanic, no i co wpływa na ta kiepska atmosferę, pracownicy, czy bardziej szefostwo?

fasola

oceanic przyjmuje ludzi przez agencje pracy , praca nie jest zła tylko atmosfera nie do zniesienia z tego co wiem to narazie nie potrzebuja ludzi(usunięte przez administratora)

fasolka

ja pracowałam w tej firmie trzy m-ce robiłam swoje a reszte miałam gdzies ludzie ktorzy tam pracuja nie zaliczaja sie do ludzi , atmosfera okropna kobiety nie moga patrzec na siebie obgaduja jedna na druga a najlepsze jest to ze kierownik pan (usunięte przez administratora)wcale nie jest taki podły jak te pracownice mówia i trzesa gaciami na jego widok do mnie nic nie miał a tym bardziej ja do niego moim zdaniem normalny facet

Informatyk

Rozmowa nie była jakaś skomplikowana, trzeba poprostu coś wiedzieć o stanowisku na które sie aplikuje i mówić, najlepiej dużo bo osoba przeprowadzająca kwalifikacje nie wie o co pytać bo zazwyczaj jest niekompetentna. Po pierwsze ustalić warunki pracy i płacy i szybko przeanalizować czy nam sie to opłaca

j/w

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Jarek

nieistotne, czyli nie przedłużyli Ci umowy, czy sama odeszłaś z Oceanic? Nie macie żadnych motywatorów do pracy, ze musicie sie sami mobilizować?

nieistotne

Miałam okazje pracować w owej firmie (Trąbki Małe) przez miesiąc. Taki okres pozwala już na wyciągnięcie jakiś wniosków. Mianowicie teem był ok (komentarze koleżanek ze zmiany dały mi do zrozumienia że w drugiej zmianie już tak fajnie nie jest) ale jak to bywa przy napięciu wywołanym presją czasu i osoby że tak powiem nami kierującej zdarzały się i konflikty między koleżankami(myślę że jest to naturalne, jak wszędzie). Niestety są też osoby wyżej postawione (nie na miejscu przywoływać nazwiska) które swą egoistyczną postawą nie zachęcają do pracy co równa się z hamowaniem rozwoju firmy, spoczywają na laurach przy czym w szeroko pojęty sposób pokazują swoją wyższość nad szarymi pracownikami którzy defakto podtrzymują poziom pracy. Brakuje osób przyjaznych, otwartych na nowości i potrafiących działaś w grumie (nie w grupie np. dział marketingu vw. produkcja, tu musi być kontakt między wszystkimi pracownikami!) którzy potrafiliby zmobilizować do działania (siebie wzajemnie) nie może być podziału na ważni i mniej ważni!! bo jedni drugich powinni napędzać i nikt nie jest gorszy

Antoni

To obecnie można sie zatrudnic bezposrednio w Oceanic, czy tylko przez agencję póki co przyjmują? Jakies większe różnice są?

franka

fajnie pracowało sie w tej firmie ale to prawda ze pracownice ktore maja umowy na stale zle traktuja ludzi z progressu dlatego odeszłam sama bo nie mogłam juz wytrzymac a szczególnie z panią(usunięte przez administratora) kto pracował to wie o kim pisze jest to baba z trąbek małych; jest mi jej zal mysli ze jest lubiana przez kolezanki ale sie myli a obgaduje kazdego na kroku i całe to zamieszanie to ona robi nikt inny

Hej, pracuje może ktoś obecnie w Oceanic S.A. i może napisać kilka zdań, a nie słów? Ile bym zarobił przy pracy na pełen etat? Istnieje może jakiś system kar i nagród? Zapewniają bezpłatną opiekę medyczną? Może jakieś narzędzia pracy (służbowy telefon? Auto?)? Opisze ktoś swoje przygody z szefem? Interesują mnie zarówno te złe jak i dobre.

a

Bardzo małe pieniądze? Czyli jakie?

mogę powiedzieć że w Warszewie też kiepsko jeśli chodzi o kulturę w stosunku do pracowników. Zarobki pewnie są wyższe niż w Trąbkach ale to tylko dla kierowników działu, reszta to żenada i od dwóch lat ani grosza podwyżki. Tu jest pokazywanie że pracownicy to zwylki szaracy którzy się nie znają na swojej robocie a współpraca z biurami z Sopotu/Trąbek to porażka, ludzie uważają się tu wszyscy za najmądrzejszych i to wszędzie (Sopot/Warszawa). Nie przyjmują nowych rozwiązań idą na łatwiznę i nawet nie potrafią myśleć. Atmosfera napięta. Umowy o pracę tu są przedłużane co 3-6 msc i nigdy nie ma rozmowy i nie wiadomo na cyzm się stoi.

aaa bb c

SZUKAJA OSOBY DO DZIAŁU EKSPORTU CZY WARTO?

sympatyczna

Witam ;) W siedzibie oceanic trabki małe zamiast zwyklych pracownikow narobili wiecej kierownikow i mistrzów i szefów haha smiech na sali ;) Firma dzieki zwyklym pracownikom nie dotrwala by do tego czasu kierownicy powinni na kolanach dziekowac ludzia z produkcji i magazynu !!!! Wyzsze stanowisko i palma odbija totalnie gorzej niz w szkole zeby juz nawet pracownik z pracownikiem nie mogli rozmawiac podczas pracy(chodzi o magazyn WG) smiech na sali .. po 2 teraz zamontowali kamery wiec wkoncu skonczy sie (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu ;)

ciekawa

za bardzo małe pieniądze tzn? jakie widełki?

zosia

Nie polecam pracy w księgowości w tej firmie. Co prawda koleżanki w dziale są fajne ale ogólna atmosfera już nie. Jest baaaaardzo dużo pracy i jeszcze większe wymagania. Narzędzia do pracy są bardzo słabe. Kierownicy również pozostawiają wiele do życzenia. Bardzo odpowiedzialana praca za bardzo małe pieniądze. NIE POLECAM!!!

Znajomy

Z tego co słyszałem słabo płacą. W zakładzie produkcyjnym w Trąbkach Małych jest duża rotacja.(usunięte przez administratora)

xyz

Nie wiem jak jest w siedzibie w Sopocie ale w terenie przedstawiciele bardzo narzekają, przynajmniej ci których ja znam.

Zostaw merytoryczną opinię o OCEANIC S.A. - Sopot

• Jak się pracuje w OCEANIC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OCEANIC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OCEANIC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OCEANIC S.A.?

Kandydaci do pracy w OCEANIC S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OCEANIC S.A.