Opinie o Grażyna Gregorczyk Firma Produkcyjno-Handlowa Ania w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Grażyna Gregorczyk Firma Produkcyjno-Handlowa Ania. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grażyna Gregorczyk Firma Produkcyjno-Handlowa Ania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Gregorczyk Firma Produkcyjno-Handlowa Ania w Kraków

Joanna Nowy wpis

Przychodząc do pracy w tej firmie, trafiasz w krainę absurdu i irracjonalnej logiki. Zagraniczni pracownicy istnieją tu tylko do pierwszego złego nastroju miejscowej dyrektor Christiny. Stara się tak bardzo, że rejestruje osoby bez umowy i dokumentów albo półlegalnie, nigdy niczego nie śledzi, nie zna jednego przepisu ani tego, co jest do tego potrzebne. Jeśli czegoś nie ma w magazynie, nie będzie go tam przez kilka miesięcy, dopóki nie nadejdzie zamówienie. Ciągle wytyka pracownikom błędy w zakresie kolczyków, biżuterii czy rozmów telefonicznych i nigdy nie przestrzega własnych zasad. Potrafi doszukać się wszystkiego i zacząć krzyczeć, bo ktoś wrzucił (usunięte przez administratora) do niewłaściwego kosza i wskazał na kogoś innego, podchodzi do innej osoby, nawet nie sprawdzając, czy to nie ten facet to zrobił, i zaczyna krzyczeć ze słowami: „ wiesz, co to jest kolor żółty?”, nigdy nie zrobi niczego, o co poprosisz w pracy. Może wysłać Cię na urlop na 10 dni przed weekendem, ale gdy będziesz go potrzebować, nigdy go nie zapewni. Zawsze żąda jednostronnie, np. chce, aby na godzinę wytwarzano 15 jednostek produkcji, podczas gdy możliwe są maksymalnie 2 jednostki. Tak głupia, że ​​aż nie da się w to uwierzyć, na przykład nie potrafi liczyć do 4x. Może podejść i zapytać, czy potrafisz policzyć do 15 i kto może potwierdzić, że to prawda? Otaczający ją ludzie mogą jedynie pełnić funkcje psa pasterskiego zarówno w domu, jak i innych. Na przykład Ukrainki zajmują się tam jedynie plotkami i intrygami, i to pomimo tego, że ciężko się tam pracuje. Mogą zaoferować tylko 120 godzin miesięcznie, a reszta zależy od Twojego szczęścia i być może, jeśli bardziej doświadczeni pracownicy odmówią tej pracy, zajmą się czymś innym. Przekleństwa, plotki i intrygi są tu wspierane w 100%, Ukrainki, które tu pracują, są bardzo kłamliwe i podłe, starają się dowiedzieć o wszystkich i poniżać ich w oczach innych. Sprzęt jest na tyle stary i owinięty taśmą izolacyjną i innymi improwizowanymi środkami, że nieustannie iskrzy, pali się i pęka dosłownie każdego dnia, a awarie są albo bardzo poważne, albo drobne. Widok, zwłaszcza na drugim piętrze, jest bardzo przygnębiający, sufity wyglądają, jakby były umazane gównem, a reszta nie uległa zmianie od momentu powstania firmy. Założyciele zawsze pytają, co jest potrzebne do pracy, a czasem rozwiązują problemy.

Na jakie wsparcie w Grażyna Gregorczyk Firma Produkcyjno-Handlowa Ania mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Anna Nowy wpis

Jak komuś się nie chcę pracować to zawsze wymyśla różne rzeczy. Kilka lat prącuje w tej firmie i nie mam nic jej do zarzucenia. Jesli nie pasuje i jest się leniem... To lepiej się zwolnić,ale w żadnej firmie za leżenie nie płacą :)

Dzień dobry! Pracuje w tej firmie od ładnych paru lat i jestem zdumiony opiniami tutaj napisanymi. Praca ok, za dobre , wcześniej ustalone wynagrodzenie. Pensja zawsze na czas. Myślę, że te nieprawdziwe informacje o firmie piszą frustraci, którzy zostali zwolnieni dyscyplinarnie za np Kradzież lub karygodne błędy w pracy, narażając firmę na straty. Inaczej tego nie na jak tłumaczyć, gdy praca jak kazda po prostu trzeba uczciwie pracować.

Maria Nowy wpis

Witam, napisałeś, że "dobre wynagrodzenie", czyli jakiego rzędu? Napiszesz też w kilku słowach, jak traktowani się ogólnie tutaj pracownicy Firmy Produkcyjno-Handlowej Ania?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grażyna Gregorczyk Firma Produkcyjno-Handlowa Ania? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Maria

@XYZ, rozumiem, dziękuję za Twoją opinię. Pozdrawiam i życzę wiele dobrego! Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w Bio ania w Krakowie? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w tym miejscu? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii!

MM
@Maria

Pracownicy mają nieludzkie warunki pracy! Zimą poniżej 10 stopni, a latem 50 stopni i to w takim miejscu gdzie stoi towar a raczej pod jakąś plandeką! Czy to przez przypadek się nie psuje? Kajmak w takim cieple gotujecie?

Zuza
@MM

Co za bzdura . Pracuję tu kilka lat i nie narzekam. Zarobki może nie najwyższe ale pewne. Jak na dworze wysoka temperatura to jaka ma być w pomieszczeniach. Piszecie że żle ale są osoby które rezygnują z pracy i po kilku miesiącach wracają , to czy aby na pewno jest tak żle ? Jeśli jesteście tacy niezadowoleni to dlaczego jeszcze pracujecie , przecież teraz jest rynek pracownika i można spróbować gdzieś indziej.

MM
@Zuza

Temperatura nie powinna być chyba tak wysoka by psuły sie jajka. Prawda? A jednak tak było. Czyli coś jest nie tak.

Zuza
@MM

Czy ty aby na pewno pracujesz w tej firmie? Firma nie używa jajek do produkcji .

GG
@Zuza

Oczywiście, że używają jajek do produkcji! Skąd ta bzdura ze nie? Ciekawe ze masa jajowa która jest na opakowaniu nie jest używana? Wiadomo ze ściemniają ze składem faktycznym, a tym co na opakowaniu ale pomysł ze jajek nie ma jest śmieszny.

Maria

@Aga, dziękuję za rzeczową i obiektywną opinię oraz zdroworozsądkowe podejście do pracy w Bio ania oraz oceniania tego pracodawcy. Długo pracujesz już w tym miejscu? Mogłabyś napisać, czy jest jakiś socjal dla pracowników? Jakie możecie wymienić pozytywne i negatywne strony pracy w Bio ania w Krakowie?

Aga

Jestem pracownikiem tej firmy i nie mam zamiaru jej wychwalać, ale nie będę też narzekać, nie mogę uwierzyć, że ludzie są w stanie posuwać się do takich oszczerstw, zresztą nie wygląda to dość wiarygodnie, praca w temperaturze 50 stopni??? chyba nawet plemię Afrykańskie miałoby problem, żeby to wytrzymać. Nie piszę tego też po to, aby wybielić firmę, ale przeraża mnie frustracja niektórych osób, która może na prawdę bezpodstawnie zaszkodzić pracodawcy, a także reszcie pracowników, którzy cenią sobie pracę w tej firmie.

Maria

@MM, faktycznie nie brzmi to zbyt ciekawie. Czy kwestia panujących w pracy warunków była poruszana z odpowiednimi osobami w firmie? Może warto podjąć ten temat na najbliższym spotkaniu z pracodawcą. Długo już pracujesz w Bio ania? Na stronie internetowej firmy nie widziałam aktualnych ofert pracy w tej firmie, ale może pracownicy wiedzą coś na temat prowadzonych aktualnie rekrutacji? Zachęcam do podzielenia się informacjami.

LECH
@Maria

@Maria, "Faktycznie nie brzmi to zbyt ciekawie" ? Doprawdy? A kim Ty jesteś skoro tak wypytujesz i interesujesz się tą firmą? Podpuszczając ludzi, którzy anonimowo wystawiają tu opinie do tego aby szefostwo się dowiedziało kto pisze? Pytając ile kto pracuje myślicie, że dowiecie się kto tutaj wchodzi? Ludzie mają prawo pisać tu prawdę. Wasz problem jest taki, że boicie się tej prawdy i płynących z niej konsekwencji. Zrobiło się ciepło na wieść o kajmaku i temperaturze pod plandeką? Inspekcja pracy już może jedzie... PS. Nie ma firmy BIO ANIA, i pisząc o sprecyzowanie co to za trzy firmy możecie ściągnąć na siebie kilka urzędów...

Maria

@XYZ, a co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w firmie, aby była ona bardziej atrakcyjnym pracodawcą? Masz jakieś pomysły? @Pracownik, rozumiem, że pracujesz aktualnie w Bio ania, tak? Co możesz powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

@Maria

Ulec zmianie? Wszystko! Najlepiej to ją zamknąć. Wszystkie brudy i tak ujrzą światło dzienne...

Maria

@QWERTY, a długo pracowałeś w Bio ania w Krakowie? O jakie dokładnie doprecyzowanie Ci chodzi? Może jednak jesteś w stanie podać jakieś plusy pracy w tej firmie? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

QWERTY

Szkoda że nie jest do końca sprecyzowane o której z trzech firm państwo piszecie ale jednak muszę się zgodzić z negatywami. Pracowałem tam i czegoś takiego nie widziałem nigdzie. Oszukiwać można na wszystkim.

Zainteresowana

Dobra firma a tu taka cisza. Czy dobrze się pracuje?

@Zainteresowana

Nie polecam! Odradzam. Trzymajcie się od tej firmy z daleka. Praca po 12 godzin za śmieszne pieniądze. Zła atmosfera.

@XYZ

owszem jak obecnie wiadomo mamy rynek pracownika , ale to jest prywatna firma nikt tam nie trzyma nikogo na sile skoro ktoś ma wyższe ambicje to przecież jest teraz tyle pracy za takie kokosy i za leżenie w pracy ze droga stoi otworem, dziwny jest tylko fakt, ludzie odchodzą, a po paru tygodniach a nawet dniach spowrotem wracają bo jednak nie jest tak kolorowo jak być miało i jednak trzeba trochę popracować, żeby zarobić ”te marne grosze”

XYZ

Pracuje w tej firmie już od dłuższego czasu i znam ją jak własną kieszeń. Ludzie wracają bo jak się nie chce pracować to się wraca tam gdzie nie trzeba się za dużo wysilać owijając sobie niektórych wokół palca. Mnóstwo ludzi się zwolnilo i tego nie żałują. Zastanówcie się co robicie z ludźmi i jak ich traktujecie.

@XYZ

dlaczego zatem pracujesz w firmie w dodatku „ tak długo” skoro jest w niej tak źle jak opisujesz ??? Gubisz się w kłamstwach, a może brak Ci już argumentów ?

XYZ

Dlaczego jeszcze tam pracuje? O tym przekonacie się już nie długo..

Anka

Pracowałam w tej firmie kilka lat, praca jak praca....wszędzie trzeba pracować, nie bardzo kojarzę firmę. która będzie płacić za leżenie. Pani Kierownik, wymaga a i owszem, ale od tego tam jest (przecież Ją też Ktoś rozlicza). Wypłata była zawsze na czas, a ile to przecież każdy zgodził się na takie warunki finansowe podpisując umowę. Trudno oczekiwać zarobków na poziomie dyrektorskiej pensji pracując na produkcji ciastek, niestety takie są realia i to nie w firmie Ania, a wszędzie. Praca po 12 godzin?......Przecież nie za darmo, za każdą godzinę było zapłacone, ja osobiście uważam, że nadgodziny to dobra opcja zawsze można podreperować sobie rodzinny budżet. Sanepid i PIP, chyba mają poważniejsze sprawy na głowie niż bezpodstawne zarzuty i leczenie ludzkich frustracji. Jak ktoś nie umie współpracować z ludźmi i sobie nie radzi to najprościej anonimowo oczerniać innych w Internecie, a to Droga M.. nadaje się do prokuratury.

pracownik bioania

Coś tu się nie zgadza nadgodziny nie płacone procentowo zgodnie z prawem , a składki odprowadzane od dużo niższych kwot ? sprzeczne, ale jak ktoś kłamie to zawsze się pogubi w zeznaniach, nie mam nic do zarzucenia co do pracy w tej firmie, wynagrodzenie zawsze w terminie, płaca powyżej minimalnej, umowa o pracę ,a kierowniczce nie wchodzę do (usunięte przez administratora) bo bardzo nie lubię tego typu zachowania i jakoś nie mam z nią problemów, bo po prostu jestem w porządku, a nie obrabiam (usunięte przez administratora) za plecami komu popadnie.

Krzysiek

ooo widze ze dyskusja o firmie wrze .... Firma jest uczciwa godna zaufania kasa spoko przede wszystkim na czas i to nie najnizsza krajowa. umowa o prace ubezpieczenie czego chciec wiecej w naszych czasach ????? nie pracuje tam dlugo bo ok 1 roku ,ale nie narzekam . kierowniczka jest spoko i widze ze tylko kobiety na nia nadaja , moze to kobieca zazdrosc panie ?

Magda

Pracuję tam kilka lat , nie spotkałam się z ''mobinkiem'' (mobbingiem ) w Ani . W każdej firmie jest kierownik , który ma na celu mobilizować, pomagać, doradzać , ale też wymagać , jeśli ktoś ma problem ze zdyscyplinowaniem siebie to w każdej pracy będzie miał problem z osobami , którzy będą na wyższym stanowisku . Pani Kierownik jest w porządku do pracowników i uważam, że obrażanie jej jest nie na miejscu bo na to nie zasługuję. Jest osobą na odpowiednim stanowisku . Trzeba zawsze pamiętać, jeśli jesteś w porządku do ludzi - ludzie będą też do Ciebie ....Pozdrawiam

Gosia

Dziwię się powyższym opiniom . Ja pracuje w tej firmie już 23 lata i nie mam zamiaru tego zmieniać. Zarobki są bardzo dobre. nie słyszałam rzadnych narzekań od pozostałych kolegó i koleżanek

Tresa

Pani Krystyna to (usunięte przez administratora) z drugiej wojny,bo inaczej ją nie można nazwać stosuje mobink wobec pracowników,szantażuje,poniża.I w ogóle tą firmą powinna zająć się sąd Pracy!!!!

Magda
@Tresa

Skoro Pani jest tak źle to po co Pani tam pracuje? Jeśli się komuś nie chce pracować to zawsze będzie narzekał. Sąd powinien zająć się takimi ludźmi jak Pani , ponieważ obrażanie oraz używanie Imion i nazwisk jest zabronione, Pani kierownik nie jest osoba publiczną aby można było używać danych personalnych .

ANONIMOWA

O KIEROWNICZCE JEST DELIKATNIE NAPISANE.JEST TO OSOBA KTÓRA NIE NADAJE SIĘ NA TAKIE STANOWISKO.NIE POTRAFI NIC POWIEDZIEĆ NORMALNIE TYLKO OD RAZU SIĘ WYDZIERA NAWET KIEDY NIE MA RACJI A NIGDY JEJ NIE MA.NIE UMIE ZORGANIZOWAĆ PRACY GDYBY NIE KILKA MĄDRYCH PRACOWNIKÓW TO FIRMA BY PADŁA.PŁACĄ ŚMIESZNE PIENIĄDZE I TRZEBA PRACOWAĆ PO 12 GODZIN.JEDNI MUSZĄ PRACOWAĆ A NIEKTÓRZY SIĘ OBIJAJĄ I SĄ NAJLEPSZYMI PRACOWNIKAMI BO PODPIEPRZAJĄ.

Zuzanna

Unikajcie tej firmy! A szczególnie kierowniczki Krystyny Szczepaniec. Tam notorycznie jest rotacja pracownicza, pozwalają na nie zawieranie umów nie płacąc przy tym podatku dochodowego. Wspomniana kierowniczka wywołuje złą atmosferę.

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Gregorczyk Firma Produkcyjno-Handlowa Ania - Kraków

• Jak się pracuje w Grażyna Gregorczyk Firma Produkcyjno-Handlowa Ania?

Zobacz opinie na temat firmy Grażyna Gregorczyk Firma Produkcyjno-Handlowa Ania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grażyna Gregorczyk Firma Produkcyjno-Handlowa Ania
2.5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Poręba 3
    30-233 Kraków