Marpol

Opinie o Marpol

Anonim

Do Marpolu przyjmują przez adecco i gigroup. Stawka 11,42 za godzne plus premia 80 za wydajność i 200 za frekwencje. Stoisz 8 godzin przy maszynie bądź stole. Nie ma pracy siedzącej. Przerwa jest pół godzinna i dwie 5 minutowe na papierosa, ale tylko wtedy gdy robisz normę. Na początku ciężko ją zrobić ale po miesiącu nie ma z tym większego problemu. Brygadzisci są ok. Kierownicy raczej też (chyba że podpadniesz to masz porażkę). Niesamowity brak ogranizacji.Czasami przychodzisz do pracy i nie ma co robić to sprzatasz albo sciemniasz ze coś robisz. Szkoli Cię zazwyczaj inny pracownik bo brygadzista nie ma czasu. Ogolnie bez szalu ale tak teraz jest na każdej hali.

Zostaw opinię o Marpol - Czechowice-Dziedzice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marpol