Opinie o EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA w Chwaszczyno

Aleksandra

Kolega pracował w tej firmie i był bardzo zadowolony. Mówił, że dostawał niezłe wynagrodzenie i nigdy nie musiał się upominać o wypłatę. Zawsze otrzymywał ją na czas. Miał dobry kontakt z przełożonymi oraz innymi pracownikami.

Paulina
@Aleksandra

Brawo Aleksandra. Cenny komentarz szczególnie, że nie pracowałaś w Exposite tylko twój kolega. Fajnie, że ci się chciało po tym jak kolega zaprzestał już pracy w Exposite napisać pozytywny komentarz o tej firmie, rzadko ludzie tak robią.

Kamila

Przyjęłam się do exposite już jakiś czas temu i powiem tak - praca w biurze bardzo przyjemna. Dobre warunki, nowy wyremontowany budynek. Dojazd może być dla niektórych utrudniony, ale dla przyjezdnych jest duży parking. Dużym ułatwieniem dla mnie jest to, że codziennie przyjeżdża catering bo nie zawsze mam czas coś sobie przygotować. Zostałam ciepło przyjęta, wszystko mi wytłumaczono, na spokojnie i bez stresów. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że szefostwo zachowuje się normalnie, jak miałam problem bo dziecko zachorowało, to bez problemu dostałam wolne. Naprawdę można się dogadać, tylko trzeba chcieć.

Krzysztof

Atmosfera na piątkę z plusem. Kontakt z kierownictwem bez problemowy. Wypłaty oraz płaca na duży plus. Pozostaje mi tylko polecać i zapraszam pozytywnych ludzi do pracy . Polecam

Remek

Miło wspominam pracę w tej firmie. Pracownicy jak i kierownictwo byli naprawdę sympatyczni i pomocni. Praca sama w sobie nie była ciężka, a wpłaty były w terminie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
grzegorz

Firma z długoletnim stażem. Miła atmosfera i dobre wynagrodzenie. Gdyby nie konieczna przeprowadzka z mojej strony w życiu bym się nie zwolnił.

Dobre podejście do pracownika. Praca odbywa się zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami i KP. Wypłata zawsze na czas. Pracownicy także bardzo mili i pomocni. Uczciwa firma w której warto pracować

ANNA S.

Świetna firma i dobra praca. Że rodzinna? Moim zdaniem bardziej zaleta niż wada. Kierownictwo wymagające, bo towar musi być najwyższej jakości. Firma działa na rynku długo, a to o czymś świadczy. Wypłaty zawsze na czas, warunki pracy normalne,wszystko zgodne z kodeksem pracy i ogólnie przyjętymi zasadami.

Arletta

Firma funkcjonuje już od 20 lat na rynku, więc bardzo dobrze zna się na tym co robi. Szkoli swoich pracowników, aby podnosili swoje kwalifikacje. Posiada nowoczesne sprzęty wysokiej jakości, wszystko jest tak jak powinno być. Stawki zależne są od umiejętności jak i doświadczenia pracowników. Szefostwo jest bardzo wyrozumiałe i uprzejme, ze wszystkim można się dogadać.

Joanna89998

Nie rozumiem skąd takie negatywne opinii. Firma świadczy usługi na jak najwyższym poziomie to i od pracownika wymaga się, aby pracował a nie obijał się. Nowoczesne sprzęty ułatwiające pracę, profesjonalne szkolenia, odpowiednie zaplecze, wszystko jest jak należy. Stawki adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Creativity

Firma działa od 20 lat na rynku. Zna się na swoim fachu i bardzo dobrze szkoli swoich pracowników. Najnowszej generacji sprzęt pomaga w codziennej pracy dzięki czemu pracuje się szybciej i bardziej efektywnie. Exposite dba o każdy najmniejszy szczegół dzięki czemu świadczą wysoką jakość.

Mateusz R.

Jak każda praca, tak tutaj też są plusy i minusy. Owszem firma zatrudnia kilka osób z rodziny, ale ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Jeśli dobrze pracują to dlaczego nie? Z mojej perspektywy atmosfera jest całkiem dobra – nikt nas nie pogania, nie każe wyrabiać jakichś norm. Wiemy ile mamy czasu na przygotowanie danego projektu i tego się trzymamy. Pani Ela owszem pilnuje wszystkich, no ale chyba od tego w zasadzie jest, aby sprawdzać czy wszystko działa sprawnie i bezproblemowo.

KrisP

Ja mogę się wypowiedzieć tylko na temat rozmowy rekrutacyjnej. Ogólnie przebiegła bardzo dobrze, zostałem zapytany o swoje doświadczenie, padło kilka pytań technicznych i zadanie do rozwiązania (pomysł na projekt standu dla marki kosmetycznej). Otrzymałem propozycję pracy zdalnej (jestem z Torunia) także to zdecydowanie na plus. Wrażenia mam jak najbardziej pozytywne. Pracuję już kilka lat i skoro nie zamierzam zmieniać pracy to chyba dobrze świadczy o firmie. Umowa o pracę i wypłata zawsze na czas. Jedyny minus to lokalizacja bo może być ciężko dojechać bez samochodu. Praca ciekawa i kreatywna, bo ciągle jest coś nowego, przez co nie wpada się w monotonię (chociaż sama specyfika pracy, aż tak bardzo się nie zmienia).

Mirela

Pracowałam w Exposite przed przeprowadzką i zastanawiam się, który dział pisze te wszystkie negatywne opinie. Do dzisiaj utrzymuję prywatnie kontakt z kilkoma osobami z firmy (i nie jest to szefostwo) i nikt nie narzeka, dlatego z niedowierzaniem czytam to co tu piszecie. Wypłata zawsze na czas, brak problemów z urlopami. Nadgodzin nie robiłam, więc się nie wypowiem na ich temat – 8 godzin i do domu. Miło wspominam i gdyby nie wyjazd to dalej bym pracowała.

Luiza

Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy... Jeśli ktoś dobrze wykonuje swoją pracę to nie ma żadnych problemów. Nie nazwałabym zwykłych rozmów w pracy plotkarstwem. Nie ma się co dziwić, że czasem otrzyma się upomnienie, jeśli ktoś naprawdę wykona coś źle, ale trzeba się z tym liczyć, bo jednak zamówienia są na wysokie kwoty, a poważne błędy nie tylko je opóźniają, ale też powodują straty. Ale wiadomo zawsze się tacy znajdą.

Dobre warunki

Nie pracuję zbyt długo, ale na razie le nie jest. Robiłem wcześniej w 2 produkcyjnych miejscach i jeśli ktoś tu marudzi to nie pracował nigdzie indzie. 8 godzin, nikt mi dłużej pracować nie kazał, co prawda to 2 miesiące, no trochę więcej ale według mnie warunki całkiem przyzwoite. Kasa, wiadomo każdy by chciał więcej ale ludziska, nie jesteśmy lekarzami, raczej to tutaj wielkiej filozofii nie potrzeba na hali. Ja rozumie, że projektant stoisk, powinien zarabiać krocie, ale na hali, gdzie połowa czasu przełażona to raczej wielkiej filozofii nie trzeba.

Wiktoria

@reks a z czego wynika taka zła atmosfera ?

Reks
@Wiktoria

Z czego wynika... z wielu aspektów... brak kompetencji kierownictwa, zatrudnianie rodziny, brak szacunku do pracowników, wyzwiska, szczucie, przyzwolenie dla niektórych że mogą przychodzić na promilach

Pola
@Reks

Zła atmosfera jest zawsze zła :) ale brak kompetencji to już katastrofa !!!

Reks

Atmosfera tragiczna, wynagrodzenie w kopercie z pominięciem składek ZUS.

Witek

Łatwo niektórym przychodzi krytyka firmy. Idealnie to nigdzie nie jest ale dobry pracownik nie narzeka.

TEN-TAMTEN.
@Witek

"Dobry pracownik nie narzeka"-ha,ha. Dobry pracownik to taki co łeb trzyma między posladkami szefa a ten przymyka oko na jego alkoholizm. Zresztą nałóg zrozumie nałoga prawda Wojtas? Najważniejsze, że alkoholik pcha plan produkcyjny do przodu. Reszta jest nieważna a ludzie...? Ludzie będą za...lać za miskę ryżu. Skąd my to znamy? :-(

Pola

Ktoś może coś więcej o tej firmie napisać pod kątem kompetycyjnosci kirownictwa, szefostwa i specjalistów ? Warto ryzykować zmianę w miarę dobrej pracy ?

Ola

no niestety - firma b. słaba - Jakosc wyrobu słaba klimat słaby no i szefowie tez słabi - patrzą tylko jak kasę obciąć - zgrywają tylko że niby fajni są….. no i siostry wazeliniary, te grube co to wyżej s….niż (usunięte przez administratora) mają.... nie polecam

Zupka chinska
@Ola

Pająk to ty?

Zostaw merytoryczną opinię o EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 32 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 26 ocen.

EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA