Opinie o EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA w Chwaszczyno

Bamber

Nie polecam pracy zdecydowanie w tej pseudo firmie. Gdzie dosłownie na każdym kroku kombinują jak okraść z kasy pracownika. A to nie płacąc składek na ZUS. Nie dziwota, że "szefy" jeżdżą takimi furami. Raty na leasing są ze składek pracowników.

Iili Lili laj
@Bamber

Bamber.. czy ty to Bunia?

Antoni
@Bamber

Płacenie składek ZUS jest obowiązkiem pracodawcy. Jeśli jesteś zaniepokojony tym faktem, powinieneś to sprawdzić w księgowości. Napisz proszę, jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Pracodawca oferuje kursy lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe dające nowe uprawnienia? Zajrzyjcie na stronę http://www.exposite.pl/kariera Jest tam kilka ofert pracy.

NINKI
@Antoni

Tak zdecydowanie składki są opłacane na ZUS od kasy, która idzie do pracownika pod stołem. Normalnie uśmiałem się ;)

Makita
@Iili Lili laj

Wojtusiu Bamber to niestety nie jest Bunia . Węsz dalej ...

Kris

Firma ta to troche niewypał. Z jednej strony sa jakies plusy ale zdecydowanie wiecej minusow. Zarobki nie naleza do najwyzszych a jesli chodzi o klimat w pracy to tragedia. Na kazdym kroku kazdy kazdemu opierd*la (usunięte przez administratora) i nie wiesz nawet jakie bzdury dochodza do szefa czy kierownika. Ludzie tam wbija ci noz w plecy tylko zeby przypucowac sie komus wyzej. Tragedia

@Kris

Ty kris widzę że trochę zakompleksiony jesteś A pewnie sam chodzisz z ucha strzelać i przy nas tylko udajesz dobrego kumpla.a jak Ci klimat nie odpowiada to idź do biedry na kasę posiedzieć.jest tu sporo osób z ktorymi można się dogadać, po prostu ciebie pewnie nikt nie lubi

Panda
@STANLEY

Ty Stanley musiałbym być łysy na głowie żebym podpierda....ł

@Panda

Hehe dobre

siedze w biurze

Ola
@Kris

faktycznie klimat skopany jest i to się nie zmieni bo tam głównie rodzinka i znajomi ...no i siostry grubaski … nic ciekawego Jak ktoś ambitny jest i chce rozwoju to nie ucieka lub wcale nie przychodzi. Do tego słaba jakość wyrobów

ILONA

TAK (usunięte przez administratora) WSZYSCY WIEDZA

JUCJ

TAK TAK JA JUZ NIE PRACUJE TAM OD DWOCH LAT ALE JESLI DOBRZE MYSLE TO TAK (usunięte przez administratora)

JULIA
@JUCJ

ZNAMM GO

ela

to ten z kaszub ? ma faceta wiem to

LUCAS
@ela

co TY gadasz!!! oni piszą chyba o tym z kitą

Gucio

Zapraszamy Przystojny sitodrukman czeka na nowe osoby

kuv
@Gucio

niech spojrzy w lustro rozwodnik

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Men

Nie polecam - plotki, układy i siostrzane hiper lizusostwo ... Jeśli nie jesteś rodziną lub dobrym znajomym paru osób to daj sobie spokój. Chcą coś produkować ale nie trzymają ani jakości ani terminów. Polska firemka polska mentalność.

Kornik.

W sumie praca jest ok,ale dla ludzi którzy nie boją się rozmawiać z szefostwem. Naprawdę polecam przestać się bać rozmawiać otwarcie,bo to też ludzie z którymi można porozmawiać a nawet pomóc kiedy jest potrzebna. P.Ela ? to prawda jest ostra,ale wystarczy zrozumieć jej myślenie. "Będziesz robić dobrze,nie będzie się czepiać". Trzeba mieć też trochę dystansu. Moim zdaniem dyrektorem powinien być Mariusz,może i jest za miękki ale jak o coś kogoś poprosi to nie będzie osoby która by się nie zgodziła i przede wszystkim każdy go szanuje. Dobra atmosfera w pracy to podstawa do sukcesu. Trzeba zrozumieć że większość pracowników po prostu powinna myśleć o sobie jak o zespole,a nie konkuręcja.

Mazurek

Jedyne co się zgadza to kasa-jeśli orasz po 250- 300 godzin w miesiącu. Atmosfera gęstsza niż w ulu. (usunięte przez administratora) Zgadzam się że faceci w tej firmie to najwięksi plotkarze. (usunięte przez administratora) Ciekawe jak zareaguje szefostwo gdy spowoduje wypadek? Ja na szczęście już tam nie pracuję i nie polecam chcącym się rozwijać.

Jaś
@Mazurek

Skoro nie pracujesz a wiesz wszystko,to zastanawiające.A za co Cię wylali, R...

Jaro
@Mazurek

Czy możesz mi powiedzieć ile można faktycznie wyciągnąć w miesiąc na produkcji? Podobno część jest na papier, a reszta w kopercie - to nie problem. Zresztą mi tam specjalnie nie zależy na papierach, byleby kasa się zgadzała.(usunięte przez administratora)

zigi
@Jaro

może i Twój kumpel napisz coś więcej o nim

STANLEY

Hmm.dawno tu nie zaglądałem.czytam ostatnie komentarze i na myśl mi przychodzi "hipokryzja ".ja tam zdania nie zmieniłem chociaż dla mnie też tu nie jest kolorowo. Szefostwo jest ogólnie spoko.jeśli chodzi o biuro to faktycznie nieroby. Nie no coś tam robią bo by się nie kręciło inaczej.dyrektorek ma swoje wizje Ale jeszcze nie jest do końca świadomy ,gdzie jest:-).Serdel (Brak słów)no nie wiem jak go opisać ,może kłamca,fałszywiec,pasożyt. Dobrze w sumie że już się mniej angażuje w produkcję bo swoje błędy zawsze zwalał na ekipę.Starsza Pani ma swoje odpały w sumie to czasem sam już nie wiem co o niej myśleć .wydaje się wporzo A jednak nie do końca .Dziewczyny w końcu się wkur..ą kiedyś. Szkoda Pyziaka. Pozdro

żelek
@STANLEY

dziewczyny się nie wkurwi..ą bo sie boją

lilia

od kilku tygodni mam urlop. Wiem, że za Jarka S. teraz brygadzistą jest pijak A.B. ciekawe co zastane ja wrócę

Brzoskwinka

Słyszałam, że ludzie szykują wypowiedzenia, narazie może być ich kilka, ciekawe dlaczego? Hmmm....nerwy? zła kasa? mobing? coś w tym musi byc

Piter

Zwykła firma krzak, wieś tańczy i śpiewa. Nie polecam pracy w tej firmie. Szkoda nerwów i zdrowia psychicznego.

Gary

Zgadzam sie z kazdym komentarzem . Podpier#alanie (nie zawsze to prawda ) plotki ploteczki plotunie . Praca typowo dla ludzi o mocnych nerwach Mobing tu to na porzadku dziennym Zarobki za taka praca ktora wykonujesz to tak jak bys robil za darmo . A.B do pracy przychodzi codziennie wciety wiekszosc czasu zamiast pracowac chodzi i patrzy kogo by tu podpier#olic , ( bo premia sama sie nie zrobi ) . Okej sa lidzi z ktorymi mozna sie dogadac ale to mniejszosc ,mozna na palcach jednej dloni policzyc. Przyszedl sobie jakis czas temu dyrektorek ktory probuje wprowadzic jakies zmiany ale za ch#j mu to nie wychodzi . Na hali 40°C a musimy w dlugich spodniach robic ( bo trzeba nogi ochronic przed bog wie czym ) tylko potanie w krotkim rekawku pracowac mozna a w spodenkach nie ? Pracujemy nogami , czy rekoma ? P. E.G ma czasem swoje humorki , da sie z nia dogadac .

A co cie to obchodzi ?

Typowy kombinat. Mobing pod..nie i zastraszanie. Śmiem twierdzić że większość pozytywnych opini pisanych jest przez szefostwo. Zreszta sami do tego namawiali . Traktują ludzi jak typową siłę roboczą. Nic sie nie liczy poza kasą . Nieważne czy jedziesz trzeżwy czy pijany . Kasa kasa kasa. Nieważne że jesteś 12 godzin w pracy potem 8 godzin w trasie i następne 10 na montażu . Liczy sie kasa. Jak coś Ci się stanie to umyją ręce. A kto mu kazał ? Mógł odpocząć. No i nowy kier. Pseudo Serdel. Katastrofa!!! Wprowadza takie zamieszanie że trudno uwierzyć. Najpierw coś Ci karze zrobić a potem się tego wypiera w żywe oczy. Największy kłamca w całej firmie. Ekipa? No cóż? Poza kilkoma dziewczynami i paroma facetami tragedia. Sprzedadzą Cię za czapkę śliwek. No i jeszcze jedno tylu nierobów w biurze nie widziałem w żadnej firmie. Więcej pracowników w biurze niż na produkcji. Zarobki powiedzmy przeciętne . Bez szału. Wymagania zdecydowanie ponad przeciętne. Jeśli zdecydujesz sie na pracę pamiętaj sby mieć w zanadrzu telefon do dobrego psychiatry. Zwłaszcza jeśli jesteś kobietą i trafi Ci sie praca z panią E.G .

Mały Ksiaże

Polecam prace , bardzo milutko i przytulnie ...

Giętki Krzysztof

Mi sie tu bardzo podoba , jest bardzo fajnie , naprawde sympatycznie

panda

Miła obsługa w narzędziownii ....

MR . WALO

Chlopaki znaja sie na rzeczy

BLONDI

D. Ma (usunięte przez administratora) posladki

BLONDI

Co dzien rano wstaje z mila checia do pracy , bo wiem ze spotkam mojego misia ...

PIOTR

Serdecznie pozdrawiam tego malego przystojniaka

Zostaw merytoryczną opinię o EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 32 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 26 ocen.

EXPOSITE - KASZUBSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA