Tomhal Zabrze

Zabrze

Opinie o Tomhal Zabrze

Izydor

Ktoś ma problemy w firmie i za wszelką cenę chce obciążyć za to firmę? Nikt nie usuwa wpisów, pom co robić taką otoczkę? Jak się nie szanuje firmy to tak jest. To dobra firma i poradzi sobie.

Marcin Szuk

Witam. Mam pytanie. Jakie warunki finansowe są w tej firmie jako operator cnc bez doświadczenia w pisaniu złożonych programów, i jakie dają formy umowy, czyli umowa zlecenie i wypad ,czy umowa o pracę.

anonymous
@OBURZONY 13.11.2017 12:12
Zauważyliście jak moderuje TOMCHAL STRONY??? gdzie jest podpisany PAN KABEL KTÓRY POKAZAŁ SŁOME W BUTACH .... ALE KANAŁ...

PANIE KABEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POOBRAŻAJ NAS JESZCZE TO ZOBACZYSZ CZY KTOŚ U WAS SIĘ ZATRUDNI A OBECNI ZTRUDNIENI NIECH WIEDZĄ KIM WY JESTEŚCIE. WIELKA SZLACHTA NA POKAZ

widzę
@WŚCIEKŁY 13.11.2017 12:30
PANIE KABEL GDZIE SIĘ SCHOWAŁEŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!! PANIE KABEL!!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE CIEBIE WYMIOTŁO

WIDZICIE JAK SZYBKO USÓWANE SĄ WPISY? GZIE JEST PAN KABEL !!!!!!!

Marcin Szuk

Ponownie swoje pytanie. Czy warto do TOMHALA się przyjąć, czy raczej nie ma co, i dać sobie z tą formą spokój. Jakie umowy oferują i stawki?

Heniek
@Marcin Szuk 26.10.2017 21:01

Kolego jeżeli nie masz odpowiedzi tzn że w tej tzw firmie nie interesuje ich nabór więc szukaj pracy w innych firmach

gorol

TOMHAL nie wierzę że jest taki kuwejt u ciebie

KOLIBA
@gorol 26.10.2017 11:13
TOMHAL nie wierzę że jest taki kuwejt u ciebie

Przecież widać na pierwszy rzut oka że firma ta to ładne opakowanie a cukierek nie do zjedzenia

Julita

Firma jednak nadal prowadzi działalność i utrzymuje się na rynku @gość pomimo taki informacji, które były dodawane już jakiś czas temu. Czy można zatem zakładać, że warunki w Tomhal Zabrze się poprawiły? Czy aktualni pracownicy mogą się na ten temat wypowiedzieć?

kogp

Konkurencja @damiano jest duża, no ale jednak dają sobie radę, zatrudniają specjalistów którzy znają się na fachu

gość

Bo jest tak jak piszesz marcin99.Reklamacja za reklamacją,jeszcze robota nie zaczęta a już buble.Co nowy kontrahent się pojawi to tylko sztuka próbna zejdzie i po robocie.Brakuje już firm na polskim rynku. Pozdrawiam

lecho

Witam,czy jest możliwość dorabiać jako spawacz popołudniami i ewentualnie weekendy?Jakie stawki proponują spawaczom?

Pracuję tam od dziesięciu lat i jest wszystko O.K. a tym co się nie chce pracować to oczywiście wymyślają, te komentarze wypisane przede mną są od tych, którzy nie umieją nic i w ciągu roku zmieniają pracę po kilka razy. Mam umowę na stałe i wiem co do mnie należy i nikt mnie się nie czepia i pracuje się dobrze zakład się rozwija inwestuje i to cieszy.

wojak

bardzo negatywna opinia dominuje i tu sie przylacze.umowy smieszne zeby cos ,zarobic to trzeba minimum 250 godzin zrobic ale zadnych dodatkow,lacznie z nockami weekendy zapomnijcie o setkach, kierownicy, szkoda mowic emeryci do kwadratu ,nie maja pojecia o robocie nawet do wc nie mozna isc na strone bo kierownik Pan L.zabierze za 5 minut 2 godziny robocze , pseudo dyrektor produkcji P. ORNITOLOG z nie jednej firmy wyrzucany kto sie zna to sie skapnieo kogo chodzi, teraz maszyny oszczednosc rozwiercane dysze np,przez to jakosc zadna dysze na wypalarke dno ,zuzytej lepiej nie wymienia bo to duzo kosztuje ,a to nie prawda czyli jakos lipa, najlepiej palic dopoki sie nie rozwala , no i oczywiscie , P.ornitolog jak zrobi bubla, to nie mowcie Prezezowi, a bylo ich mnostwo , szkoda mowic nawet , a pracownik jest winny nie on.mimo ze sie mowi zwraca uwage to totalne olewanie pracownikaa bron Boze jak sie mu prawde powie to sie obraza wulgarnosc to jego zaleta konie przykra firma, szkoda mi tylko Dyrektora firmy

bierun

facet glupoty piszesz pracuje tam od lat i nie narzekam jak ci sie nie chce robic to idz na zasilek POZDRAWIAM STARA GWARDIE TOMHALU

nie wiem kto dal opinie 4 na temat tej [usunięte przez admina] firmy.?? pracownik w momencie przyjecia dowiaduje sie ze jest[usunięte przez admina] ma podpisywane dwie umowy oczywiscie liczone z sredniej krajowej. bardzo polecam ludzion ktory sa na rencie lub rmeryturze bo mormalny pracownik niczego dobrgo sie tam nie dorobi najlepiej moga sie wypowiedzec ludzie z firmy Bierun. pozdro

Zostaw opinię o Tomhal Zabrze - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomhal Zabrze