Tomhal Zabrze

Zabrze

Opinie o Tomhal Zabrze

Julita
użytkownik zarejestrowany

Firma jednak nadal prowadzi działalność i utrzymuje się na rynku @gość pomimo taki informacji, które były dodawane już jakiś czas temu. Czy można zatem zakładać, że warunki w Tomhal Zabrze się poprawiły? Czy aktualni pracownicy mogą się na ten temat wypowiedzieć?

kogp
użytkownik zarejestrowany

Konkurencja @damiano jest duża, no ale jednak dają sobie radę, zatrudniają specjalistów którzy znają się na fachu

gość

Bo jest tak jak piszesz marcin99.Reklamacja za reklamacją,jeszcze robota nie zaczęta a już buble.Co nowy kontrahent się pojawi to tylko sztuka próbna zejdzie i po robocie.Brakuje już firm na polskim rynku. Pozdrawiam

lecho

Witam,czy jest możliwość dorabiać jako spawacz popołudniami i ewentualnie weekendy?Jakie stawki proponują spawaczom?

Pracuję tam od dziesięciu lat i jest wszystko O.K. a tym co się nie chce pracować to oczywiście wymyślają, te komentarze wypisane przede mną są od tych, którzy nie umieją nic i w ciągu roku zmieniają pracę po kilka razy. Mam umowę na stałe i wiem co do mnie należy i nikt mnie się nie czepia i pracuje się dobrze zakład się rozwija inwestuje i to cieszy.

wojak

bardzo negatywna opinia dominuje i tu sie przylacze.umowy smieszne zeby cos ,zarobic to trzeba minimum 250 godzin zrobic ale zadnych dodatkow,lacznie z nockami weekendy zapomnijcie o setkach, kierownicy, szkoda mowic emeryci do kwadratu ,nie maja pojecia o robocie nawet do wc nie mozna isc na strone bo kierownik Pan L.zabierze za 5 minut 2 godziny robocze , pseudo dyrektor produkcji P. ORNITOLOG z nie jednej firmy wyrzucany kto sie zna to sie skapnieo kogo chodzi, teraz maszyny oszczednosc rozwiercane dysze np,przez to jakosc zadna dysze na wypalarke dno ,zuzytej lepiej nie wymienia bo to duzo kosztuje ,a to nie prawda czyli jakos lipa, najlepiej palic dopoki sie nie rozwala , no i oczywiscie , P.ornitolog jak zrobi bubla, to nie mowcie Prezezowi, a bylo ich mnostwo , szkoda mowic nawet , a pracownik jest winny nie on.mimo ze sie mowi zwraca uwage to totalne olewanie pracownikaa bron Boze jak sie mu prawde powie to sie obraza wulgarnosc to jego zaleta konie przykra firma, szkoda mi tylko Dyrektora firmy

bierun

facet glupoty piszesz pracuje tam od lat i nie narzekam jak ci sie nie chce robic to idz na zasilek POZDRAWIAM STARA GWARDIE TOMHALU

nie wiem kto dal opinie 4 na temat tej [usunięte przez admina] firmy.?? pracownik w momencie przyjecia dowiaduje sie ze jest[usunięte przez admina] ma podpisywane dwie umowy oczywiscie liczone z sredniej krajowej. bardzo polecam ludzion ktory sa na rencie lub rmeryturze bo mormalny pracownik niczego dobrgo sie tam nie dorobi najlepiej moga sie wypowiedzec ludzie z firmy Bierun. pozdro

Zostaw opinię o Tomhal Zabrze - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomhal Zabrze