Opinie o Tomhal Zabrze w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tomhal Zabrze. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tomhal Zabrze na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomhal Zabrze w Zabrze

Pracownik. Nowy wpis

Byłem zatrudniony na tej firmie przez pośrednika i firma postanowiła że mu nie zapłaci, to firma (usunięte przez administratora)

Roman Nowy wpis

A jak to jest i czy zgodnie z PP że jak nie ma roboty to cię firma wysyła na urlop wypoczynkowy?

Mag Nowy wpis

Witam czy ktoś może mi powiedzieć czy są jakieś przyjęcia do pracy jako spawacz metodą mag? gdzie można zostawić CV.

Łucja Nowy wpis
@Mag

Chyba teraz nie poszukują spawaczy. Ale na stronie internetowej Tomhal w zakładce praca masz podany kontakt i adres e-mail. Zawsze można podpytać, czy jakieś przyjęcia się szykują.

Czy weekendy są robocze? I jak z nadgodzinami, są płatne?

XXX
@Monika

Weekendy są robocze zależnie od stanowiska. Na temat nadgodzin nie pomogę.

Czy po rozmowie w Tomhal Zabrze rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Tomhal Zabrze?

JesFiken

W zakładzie pracy Tomhal obowiązuje system 3-zmianowy 6-14 14-22 22-6

Olgierd

Czyli warto się zastanowić nad pracą? Jak wyglądają zarobki?

Mateusz

Jak warunki jako spawacz w porównaniu do lokalnej konkurencji? Warto zmienić?

Witam potrzebują wytaczarzy cnc?

Pyjte

Ile na działalności jako monter konstrukcji

Julita
@Pyjte

Skąd masz informacje o tym, że firma Tomhal Zabrze zatrudnia monterów konstrukcji na podstawie własnej działalności gospodarczej? Nie ma szans, aby móc być zatrudnionym bezpośrednio przez tego pracodawcę?

Waldi

Jeśli komuś nie odpowiada praca w dobrej firmie to niech szuka wrażeń, tu się pracuje

Pracuje tam od tygodnia jeśli chce ktoś pracować to może tyrac po 16 godzin światep piątek sobota niedziela jeśli już komuś zależy na kasie pracuje jako spawacz faktem jest to że maszyny mają swoje lata ale idą jak burza a pracy jest od zajebania

Pedro

Zastanawiam się jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisze? Dobrze się pracuje

Izydor

Ktoś ma problemy w firmie i za wszelką cenę chce obciążyć za to firmę? Nikt nie usuwa wpisów, pom co robić taką otoczkę? Jak się nie szanuje firmy to tak jest. To dobra firma i poradzi sobie.

ŚLICZNA
@Izydor

TO PISZE NAPEWNO PIJACZYNA WYŻUCONY Z ROBOTY

Marcin Szuk

Witam. Mam pytanie. Jakie warunki finansowe są w tej firmie jako operator cnc bez doświadczenia w pisaniu złożonych programów, i jakie dają formy umowy, czyli umowa zlecenie i wypad ,czy umowa o pracę.

KABEL
@Marcin Szuk

I WYPAD . PRZEKONAJ SIĘ SAM

obraz z boku
@KABEL

To język Pracodawcy (usunięte przez administratora) i tak ciebie w TOMHALU traktują to już wiesz? z czym i kim masz doczynienie tu znalazłeś odpowiedź

GRAD
@obraz z boku

Nie wierzę czytam i nie wierzę a taka wydawało mi się porządna firma

OBURZONY
@obraz z boku

Zauważyliście jak moderuje TOMCHAL STRONY??? gdzie jest podpisany PAN KABEL KTÓRY POKAZAŁ SŁOME W BUTACH .... ALE KANAŁ

WŚCIEKŁY
@OBURZONY

PANIE KABEL GDZIE SIĘ SCHOWAŁEŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!! PANIE KABEL!!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE CIEBIE WYMIOTŁO

@OBURZONY

PANIE KABEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POOBRAŻAJ NAS JESZCZE TO ZOBACZYSZ CZY KTOŚ U WAS SIĘ ZATRUDNI A OBECNI ZTRUDNIENI NIECH WIEDZĄ KIM WY JESTEŚCIE. WIELKA SZLACHTA NA POKAZ

widzę
@WŚCIEKŁY

WIDZICIE JAK SZYBKO USÓWANE SĄ WPISY? GZIE JEST PAN KABEL !!!!!!!

Marcin Szuk

Ponownie swoje pytanie. Czy warto do TOMHALA się przyjąć, czy raczej nie ma co, i dać sobie z tą formą spokój. Jakie umowy oferują i stawki?

Heniek
@Marcin Szuk

Kolego jeżeli nie masz odpowiedzi tzn że w tej tzw firmie nie interesuje ich nabór więc szukaj pracy w innych firmach

gorol

TOMHAL nie wierzę że jest taki kuwejt u ciebie

KOLIBA
@gorol

Przecież widać na pierwszy rzut oka że firma ta to ładne opakowanie a cukierek nie do zjedzenia

Julita

Firma jednak nadal prowadzi działalność i utrzymuje się na rynku @gość pomimo taki informacji, które były dodawane już jakiś czas temu. Czy można zatem zakładać, że warunki w Tomhal Zabrze się poprawiły? Czy aktualni pracownicy mogą się na ten temat wypowiedzieć?

kogp

Konkurencja @damiano jest duża, no ale jednak dają sobie radę, zatrudniają specjalistów którzy znają się na fachu

gość

Bo jest tak jak piszesz marcin99.Reklamacja za reklamacją,jeszcze robota nie zaczęta a już buble.Co nowy kontrahent się pojawi to tylko sztuka próbna zejdzie i po robocie.Brakuje już firm na polskim rynku. Pozdrawiam

lecho

Witam,czy jest możliwość dorabiać jako spawacz popołudniami i ewentualnie weekendy?Jakie stawki proponują spawaczom?

Zostaw merytoryczną opinię o Tomhal Zabrze - Zabrze

• Jak się pracuje w Tomhal Zabrze?

Zobacz opinie na temat firmy Tomhal Zabrze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomhal Zabrze?

Tomhal Zabrze
2.9/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Hagera 24 B
    41-800 Zabrze