Mota-Engil Central Europe

bziuuu

- dobrze zgadłem hasło?

jkkll
@bziuuu

ja uważam, że hasło niniejsze wymaga rozwinięcia

Ciekawski

Podaję hasło: SUWNICA! Co wygrałem?

bziuuu
@Ciekawski

- podaj e brakująco litere: k.

karol

Czy może ktoś się wypowiedzieć o pracy na stanowisku kierownik robót, Łódź?

nnbhjh

kto przezywa sam sie taqnazywa

przyjazny

od kiedy mogę zacząć

abba

mozesz prosze rozwinac?

mmm

Może ktoś wypowiedzieć się o pracy w biurze? BUSINESS ANALYST (CONTROLLING).

abc

mozesz prosze rozwinac?

hgjk

@ pmpmpm - dzięki, twoja oopinia jest naprawde bardzo cenna, bo udzieliłeś wielu wartościwoych informacji. Właściwie zalety z wadami w miarę się równoważą - w sensie jest ich tyle samo. I chyba najgorzej to problem z tą kasą jest..że cięzko o wiecej.

Labo

Witam wszystkich, proszę również o opinie na temat pracy laboranta w Krakowie. Czy ktoś pracował na takim stanowisku? Jak to wygląda w praktyce?

szukający

Witam, napisze ktoś coś o pracy na stanowisku laboranta w Krakowie?

breadman

jak startowales do wro to dzisiaj sie zakonczyla rekrutacja

Brałem udzial w firmie mota engil w rekrutacji (usunięte przez administratora) Zadzwoniła do mnie ta rekruterka i przeprowadziła wstępna rozmowe od razu. Stwierdziła, że jamimś tam terminie da mi znać niezależnie od decyzji, a na moje pytanie czy jesli by nie zadzwonila w tym terminie czy mam kontaktowac sie z nia odpowiedziała ze ona NA PEWNO zadzwoni w tym terminie. Oczywiście nie zadzwniła w tym terminie, no to dzwonie na nr z pod którego ona dzwoniła ale okazało się że jak z tej firmy dzwonią ze stacjonarnych to wyświetla się komórka gdyż na centrali tak przelacza. W końcu udało mi się za którymś razem skontaktowac z kims z kadr i powiedziałem w jakiej sprawie dzwonie to Pani z kadr powiedziała ze ustali która rekruterka wtedy dzwoniła do mnie (wtedy jak dzwoniła do mnie(usunięte przez administratora). to nie zapamiętałem jej nazwiska i nie bardzo wiedzialem która rekruterka dzwoniła) i powinen ktoś do mnie zadzwonić. Faktycznie późna porą tego dnia zadzwoniła do mnie (usunięte przez administratora). (wyswietlił mi się inny nr komórkowy niż za pierwszym razem jak dzwoniła) z informacją że "rekrutacja się przeciąga" ale da mi odpowiedź w kolejnym wyznaczonym terminie. Oczywiście w tym kolejnym wyznaczonym terminie brak odpowiedzi z jej strony, no to znowu dzwonie do niej i znowu okazuje się ze nr który mi się wyswietlał to nie jej komórka tylko ogólny firmy tak więc znowu był problem skontaktowania się z nią. Udało mi się ustalic jej nr stacjonarny w firmie no to dzwoniłem na niego z kilku krotnie ale nikt nie odbieral. Coś mnie wzięło żeby zmienić w telefonie ustawienia tak żeby mój nr się nie wyswietlał odbiorcy i tu nagle od razu odebrała sama (usunięte przez administratora). (jak sie mój nr wyswietlał odbiorcy to nie odbierała a tu nagle po zmianie ustawień od razu odebrała.... coz za przypadek....) oczywiście zaczeła mi wmawiac ze niby wyslala mi odpowiedz zwrotna mailem,który jakimś cudem do mnie nie dotarł.... No coż jak dla mnie to zwykła obluda z jej strony. Dwukrotnie zarzekala się ze napewno da znac w terminie a na pytanie w obu tych sytuacjach czy jesli by nie zadzwoniła w tym terminie to ze NA PEWNO będzie dzwonić no i oczywiście miała powazny problem się dodzwonić, a najlepsze w tym ze jak wyswietla się jej moj nr to nie odbierala tel a jak się już jej nie wyswietlał to od razu odebrała. Mam pytanie do forumowiczów: Czy też mieliście z tą "rekruterką" takie perypetie jak ja?? Czy waszym zdaniem ona tak faktycznie "przypadkiem" zapomniała dać znać (usunięte przez administratora)

Jak wygląda sytuacja dla inżyniera budowy z narzędziami pracy np. typu samochód? Na jakie warunki w ME może liczyć kierownik robót.

@Gość

Samochód dają tylko project Menagerom

mariusz

Czy idzie coś zarobić w firmie na stanowisku Inżyniera budowy ? Odpowiadam, że nie. Na wejściu 2100 netto - i to dla ludzi z doświadczeniem. Jedynie czego nauczysz się w tej firmie to przerzucania ton papierów. Budowy na oczy nie zobaczysz jako inżynier budowy.

@mariusz

Mariusz popieram Twój post z własnego doświadczenia. Ludzie, którzy aplikują do Moty muszą się liczyć z tym, że nie zarobią przez najbliższe 2-3 lata więcej jak 2 000 zł na rękę na stanowisku Inżynier budowy. Budowy nie zobaczycie, tylko stosy papierów do przerzucenia. I to jeszcze Ciebie zawalą, bo komuś się nie będzie chciało ich robić. Podobnie jest w innych molochach typu Strabag, Skanska. Lepiej iść do solidnego prywaciarza. Narobisz się te 10-12h, ale i budowę zobaczysz i odrobinę papierków, no i zarobisz 2x więcej aniżeli w molochu.

pmpmp
@Tomek

Plusy: - na stanowiska typowo budowlanych (inżynier, kierownik, manager etc) można dużo się nauczyć - możliwość zwiedzenia kawałka Polski - robota w różnych regionach - możliwość poznania wielu wartościowych ludzi Minusy: - jak cię zaszufladkują na jakimś stanowisku to ciężko się z niego wyrwać. Chodzi głównie o kasę. Rozumowanie przypuszczam jest proste: Jak takiemu zmienimy na umowie stanowisko np z inżyniera na kierownika robót to pewnie będzie chciał większe pieniądze. Efekt taki że w biurach siedzi pełno "inżynierów" którzy już pracują po parę lat i mają uprawnienia ale na umowie nadal stoi "inżynier budowy" - małe szanse na skok finansowy pensji. Pracujesz jako np kierownik robót i robią z ciebie kierownika budowy. Cieszysz się. Dadzą ci na odwal się 300-500zł więcej i tyle a na podobnym stanowisku konkurencja płaci powiedzmy średnio 1000zł więcej. - odnoszę wrażenie że w firmie panuje duże kumoterstwo, umiejętności są na drugim planie, liczy się kogo się zna i czy może ci załatwić wyższe stanowisko, to samo tyczy się podwyżek

inżynier

@rtyuj, no tak, tylko czy warto zawracać sobie głowę tą rozmową.

inżynier

Czy mógłby ktoś napisać ile dostaje na start inżynier budowy?

zebra

Jest to firma, która już nie jednego pracownika zrobiła w konia.

Ja uważam, że obcy kapitał nie zrobi dobrze w Polsce.

kozio

a widzieliście te oferte na inżyniera budowy, wydaje się całkiem niezła

@kozio

Oj to sprawdx ..karta benefit zawróci ci w głowie...kiedyś dobrze płacili...a teraz ponoć gorzej....kryzys...

szkatuła

wystarczy, że cię przegonią przez dwa lata na niesprawnych maszynach...

oskar

uwaga to są sk....syny!

Inż.

Jestem zainteresowany pracą na stanowisku: Inżynier budowy ds. branżowych. Proszę o opinie związane z w/w stanowiskiem w MOTA.

iwan
@Inż.

strasznie krótko

Zostaw merytoryczną opinię o Mota-Engil Central Europe - Kraków

• Jak się pracuje w Mota-Engil Central Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Mota-Engil Central Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mota-Engil Central Europe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mota-Engil Central Europe?

Kandydaci do pracy w Mota-Engil Central Europe napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mota-Engil Central Europe