Opinie o Work Force Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Work Force Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Work Force Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Force Sp. z o.o. w Rybnik

Aneta Nowy wpis

Czy miał ktoś w firmie kiedykolwiek problem z mobbingiem?

Rozczarowana Nowy wpis

Jestem rozczarowana i biedniejsza o 25 zł. Złożyłam cv do firmy następnie dzwonił do mnie Pan o imieniu Marcel. Niestety nie byłam w stanie odebrać tel i później oddzownilam na podany numer. Rozmowa trwała ok 24 minut gdzie Pan nie wspomniał nic, że zapłacę więcej za telefon ponieważ to holenderski numer. Przecież mógł zaproponować że on zadzwoni za chwilę... Oprócz tego zachowania Pana było nieprofesjonalne ponieważ na każdym kroku odczulam, że mnie ocenia. Czy rekruter może tak robić? Informacji zwrotnej z rozmowy nie uzyskałam do tej pory gdzie owy Pan również zapewniał mnie, że taka informacja będzie w ciągu tygodnia.....

Antek Nowy wpis

Nie jesteście zbytnio pozytywnie nastawieni do firmy. Myślę, że idealnie to nigdzie nie jest!

kot wie

jest robota a to najwazniejsze. Godziny Ok wiec jak sie komu chce to pracuje. Nieroby do polski!

Agata Nowy wpis
@kot wie

Hej zatrudniłam się przez agencje work Force i w agencji zrobili mi zdjęcie mam pytanie czy wiesz w jakim celu to zastanawiajace

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Work Force Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Przewidujący wcześniej

Zakwaterowanie 90 parę euro za pomieszczenia 2-4 osoby,ubezpieczenie 28e co już mnie mega śmieszy-9,20 euro !!brutto!! od godziny."Wyposażone kuchnie" a na samym dole weź patelnie i garnek (nie zapomnij jeszcze szabli). Jeśli to czytasz-jest mnóstwo lepszych rozwiązań niż forteca pracy. Cyrk na kółkach

@Przewidujący wcześniej

Nie jesteś zadowolony z z warunków zatrudnienia - tak niestety bywa. Rozumiesz więc, że na takich wyjazdach nie zawsze pracodawca zapewnia standard hotelowy, prawda? A co mógłbyś jeszcze powiedzieć o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia? Czy masz zapewnioną opiekę koordynatora? Osoby, które zdecydują się na taki wyjazd, chciałby zapewne poznać więcej szczegółów.

mala
@Przewidujący wcześniej

popieram ,brud (usunięte przez administratora) w hotelach w ich mieszkaniach,łożka połamane spi się na podłodze,materace zasikane,jedna kuchnia na 70 ludzi w hotelu,wykladziny zasyfiałe.Koordynatorzy to patologia ,Agencja nie płaci,oszukują na wszystkim ,liczą za rower którego nie uzywasz ,za ubranie którego nie dostajesz ,zero zainteresowania po przybyciu na miejsce.To co z ludzmi wyrabiają to podlega pod sąd.

hhhhgcvbufv

Witam. Niestety niektóre opinie o pracy w Holandii są usuwane. Wiec powiem tak. Zostaniecie napewno skierowani do chorej pracy. Wiekowka? Zależy jaka masz stawkę. Może za 6,64 czyli rocznik 94 po 50 godzinach wyjdzie wam to 250 e. Niektórzy robią po 60 godzin i maja 150e. Z czego firma flex specjalisten ( do której zostaniecie przekierowani z Work force) będzie zdzierac z was 140e za głupoty. Za mieszkanie zabierają 90e z czego flex za osobę płaci 30e na tydzień. Pracowałam przez ta(usunięte przez administratora) firmę parę miesięcy. Ludzie przyjeżdżaja i wyjeżdżają. Jedynie kto się utrzymuje to cpuny. Którzy całą kasę przepala i przepija. Wyrobisz sofi i spier.... Po tygodniu boli Cie po pracy wszystko. Jesteś po miesiącu wykończona i fizycznie i psychicznie. Najlepiej poczytajcie opinie na flex specjalisten lub Pakistation venlo. Gdzie zapewne się znajdziecie. Buziaki i życzę wytrwałości.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Rybnik

Work Force Sp. z o.o.