Opinie o Consultrix Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Consultrix Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Consultrix Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Consultrix Sp. z o.o. w Rybnik

Ania Nowy wpis

Mam postanowienie sadu i sprawa u komornika. Coz z tego jak firma sie zmyla i dlug niesciagalny. Uwazajcie, nie dajcie nabrac tak jak ja.

Jagna Nowy wpis
@Ania

No okej, ale żadnej decyzji sądu nie ma? Dobrze rozumiem, że pracownicy czekają za pieniędzmi? Wiesz może czy składali pozwy zbiorowe?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Consultrix Sp. z o.o.?

Jeszcze trzy lata temu firma składała na forum życzenia, również swoim pracownikom. Ciekawe, czy prócz życzeń jest i wigilijne spotkanie, bądź paczki? Zresztą, czy pracownik, prócz wypłaty może tu korzystać z jakichś dodatków? Czy to finansowych, czy innych, jak dofinansowanie szkoleń?

iwoolt

Cała instalacja fotowoltaiczna jest wadliwie zamontowana lub panele są do bani. Z wyliczeń Tauron wynika, że instalacja pracuje w 40 %,, Mam zainstalowaną instalację o mocy największej w budynku mieszkalnym. Oczywiście telefony nie odpowiadają P. Kinga Rzepecka się rozmyła.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Consultrix Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

(usunięte przez administratora) Po podpisaniu umowy i zapłacie całej sumy odwlekali z realizacją zamówienia i przestali się odzywać. Sprawa w sądzie.Jestem zażenowana takim postępowaniem. Pani Kinga to wyrachowana (usunięte przez administratora)

Antoni
@Ewa

Z kim jeszcze oprócz tej pani był kontakt w sprawie reklamacji? Pozostali pracownicy byli równie pomocni? Zastanawiam się czy to zamierzone podejście, czy coś innego się stało.. ?

Uuuu
@Ewa

Jakoś mnie to nie dziwi ... Z daleka od tej firmy i od Pani Kingi...

@Antoni

Zuzanna

Hej, chciałabym się upewnić. Firma działa czy nie działa? Pytam, bo tu widzę milczenie od lat do tego z wizytówce google jest jakieś info o zamknięciu na stałe. Mimo tego po krs aktywni. wiadomo o co chodzi?

Roman

KINGA RZEPECKA (usunięte przez administratora)!!!!

@Roman

proszę o kontakt: mallek.s345@gmail.com

CONSULTRIX Sp. z o.o.

W tym trudnym dla wszystkich czasie życzymy przede wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt a także spędzonych w gronie najbliższych. Życzymy również optymizmu na nadchodzący Nowy Rok oraz błogosławieństwa nowonarodzonego Dzieciątka. Swoim Pracownikom, Współpracownikom oraz Klientom życzy firma CONSULTRIX Sp z o.o.

CONSULTRIX Sp. z o.o.

Szanowni Panstwo, na poczatku zazwyczaj oferujemy umowe zlecenia, natomiast po okresie probnym jak najbardziej istnieje mozliwosc umowy o prace. Pozdrawiamy i zachecamy do kontaktu.

fryzjer

Polecam. Konkretnie w terminie. Ludzie na poziomie. Ps. Sąsiad wziął ofertę o 1tys tańsza i ciągle jakieś problemy... hehe pozdrawiam

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Consultrix Sp. z o.o.?

CONSULTRIX Sp. z o.o.

Wszystkich zainteresowanych pracą w firmie, Zapraszamy do wysyłania swojej aplikacji i wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne, gdzie przedstawiamy wszelkie warunki współpracy, dlatego że mamy bardzo indywidualne podejście. Niektórzy przedstawiciele pracują na tak zwanej własnej działalności gospodarczej Niektóre osoby mają umowę zlecenia, inne o pracę, w związku z tym za każdym razem warunki są indywidualnie ustalane. Pozdrawiamy serdecznie

Abc

Polecam

Adam.P

Firma godna polecenia . Począwszy od Pana Damiana, który wszystko tłumaczy i w razie pytań jest zawsze dostępny , panią Kingę która ogarnia wszystkie sprawy papierowe , Pana Janusza z ekipą do montażu paneli ( przyjemni i kulturalni ) po Pana Zbyszka , który podłącza i montuje elektrykę ( pogodny i bardzo przyjemny człowiek , odpowie na każde pytanie i bardzo dokładnie wytłumaczy wszystko ). Jesteśmy bardzo zadowoleni i chętnie polecamy wszystkim tą firmę .

Profesjonalnie, sprawnie i terminowo. Oby tak Dalej, Instalacja wysokiej jakości, dziękuję Panu Damianowi za sprawne poprowadzenie inwestycji. POLECAM !

AG

MOżna prosić o nr telefonu do tej firmy?

@AG

Jeśli są Państwo zainteresowani podajemy numer, do jednego z Przedstawicieli Handlowych: 797 476 360. Z pozdrowieniami.

Podpisałam umowę na koniec stycznia. W ubiegłym tygodniu zamontowali mi panele. Z montażu jestem zadowolona, staranna ekipa. Dokumenty do Tauronu złożyli za mnie. Czekam teraz na licznik. Na ten moment wszystko bardzo pozytywnie

Antoni
@Anna

Jak to się stało, że do realizacji montażu paneli wybrałaś akurat tę firmę? Chętnie dowiem się, co kierowało Tobą, że wybrałaś właśnie ich. Napiszesz?

XYZ

U mnie montaż przeciagal sie o prawie 2 tygodnie. Po za tym ok

Jan

Firma organizuję spotkania w gminach i (usunięte przez administratora) klientów, z dla od nich

Mariusz

Profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Otrzymałem satysfakcjonującą odpowiedź na każdą wątpliwość jaka się po drodze pojawiła. Montaż instalacji 7,1 kW odbył się 2 tygodnie od podpisania umowy. Polecam firmę.

Józef

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej instalacji. instalacja 6.2 kw wszystko na co się umówiliśmy zostało zrealizowane. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Consultrix Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Consultrix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Consultrix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Consultrix Sp. z o.o.?

Consultrix Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Gliwicka 177A
    44-207 Rybnik