Quick Turtle Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o Quick Turtle Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quick Turtle Sp. z o.o.

Natalia

@nuhunsnjj @N czy możecie uargumentować swoje opinie? Każda uwaga będzie przydatna osobom, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z Quick Turtle Sp. z o.o.

N

A ja uwazam, że Quick Turtle Sp. z o.o. sobie radzi

nuhunsnjj

nie polecam

Fajnie

Widzę, że poszukują programistów, wygląda to dość fajnei

Podwykonawca

Firma jak każda posiada wady i zalety.Jeżeli jesteś zwykłym kierowcą który nie miał do czynienia z trudami kierowania autem w różnych sytuacjach i miejscach nie jest firma dla Ciebie. Quick Turtle Sp. z o.o. w dużej mierze bazuje na całym zespole który stara się spełniać wymogi wymagających klientów. Co do wynagrodzenie jest w terminie i zawsze było.Jestem pod wykonawcą w firmie Quick Turtle Sp. z o.o. i nie narzekam ponieważ uważam że osoby pracujące w tej firmie podchodzą do Ciebie jak profesjonaliści i tego również oczekują od Ciebie.

Kierowca

Super firma super wyplata wszystko super

magda3:)

super firma

anonim

(usunięte przez administratora)

Moderator

Opinii nie jest dużo ponieważ są usuwane opinie, które nie są merytoryczne a ukierunkowane jedynie na obrażanie firmy i jej pracowników. Nie mamy nic przeciwko negatywnym opiniom na stronie, ponieważ każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i się nią podzielić z innymi. Prosimy o zachowanie kultury, powstrzymanie się od obrażania pracowników firmy przez anonimowe wpisy, które nic nie wnoszą oraz o nieujawnianie tajemnic handlowych. Wszystkie wpisy są rejestrowane (adres IP, nazwa urządzenia, adres MAC karty sieciowej urządzenia, itd.). Te niespełniające zasad określonych w regulaminie będą usuwane. Zastrzegamy sobie prawo do przekazywania danych użytkownika do ścigania z urzędu oraz powództwa cywilnego.

Zostaw opinię o Quick Turtle Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quick Turtle Sp. z o.o.