EXPOL

Toruń

Opinie o EXPOL

Azceta

Zawsze miło wspominam ten zakład, boję się o pracowników i właściciela... bo Rząd chce grzebać w VAT-cie.

Kuna

Firma stabilna lecz problemem jest multum obowiązków spoczywających na pracownikach i kierownictwu.

filip z konopii

Do "JOSZKOJEWiCZ" A 96 % komentarzy tutaj piszą ludzie jakby byli z rynsztoka.

Joszkojewicz

Sma. 96 % komentarzy odnosi sie do firmy Expol Lech Sternicki! Pizdrawiam was!

do huszti

Co ty gadasz chyba piszesz komentarze w złej rubryce, ta firma to kierowcy, ale ilu ich masz policz. Nie bede dwa razy powtarzac.

Anty troll

Wszędzie trolle!!! >: NARA

goniec

Może tobie jest dobrze, bo nie byłeś tak jak ja traktowany jak bialy murzyn.

Kolus

Atmosfera jest taka, że każdy wie jak się pracuje w takiej dziurze jak Toruń i do tego z polskim plebsem za psi grosz.

manu

A moze to "starego" rodzina?...?...?

Margaret

Jak to jest możliwe, że tak długo pracowałam w tej firmie? Sama sobie nie mogę odpowiedzieć ile mnie to kosztowało zdrowia? Może ktoś mnie na kieruje?

lolok
@Margaret 07.06.2015 17:15

Na kieruje cie! Pewnie po prostu podlizywałaś się kierownictwu i tyle, co?

antyhejter

Pozdrawiam wszystkich z firmy i z nią powiązanych lub pracujących dawniej. Miło było u was, nawet wtedy, gdy było źle. Ja chcę pokoju. Nie chce wojen.

przyszły handlowiec

Czy to prawda, że w tej firmie jest miła atmosfera i wysokie zarobki? Proszę o pomoc!

zdzislawa

niedawno, zostalem zwolniony - z winy nierobow... tylko dlatego wlasnie mnie zwolnili... a teraz pokuta i poszukiwanie sensu zycia.

olx

Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe .......... Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada :)

obrażony

nie rozumiem tej firmy... nie wiem co teraz

kolo
@obrażony 19.02.2015 17:46
nie rozumiem tej firmy... nie wiem co teraz

jak nie rozumiesz swiata, to nie zrozumiesz malej firmy

gość

pewniak
@gość 17.01.2015 12:14
Chciałbym spytać czy w Expolu są naprawde wysokie zarobki, bo chce pracować w tej świetnej firmie? Dziękuję....

Zarobki? Są ale wielkich nie ma, firma dobra kulturalni koledzy i koleżanki. Wszystko po za wysoką płacą jest.

marius rucker

No tak... prosze bardzo jak mozja zwyzywac kierownikow i sile robocza, to wlasnie dziewczyny slabo pracuja i tylko gadaja na fotelikach. Co to za spisek kobiet.. wstyd!,,

ala

jane czyli moja poprzedniczka, tez jestem kobieta ma racje, uwazajcie co mowicie mezczyznom, bo moze sie to zle skonczyc

dr samo zło

widze, ze przedemna sami obroncy firmy i jej wladz... no noo to jest Polska! raczka myje raczke...

jane

Placa 1350 zl z dwiema sobotami. Koledzy pomoga, ale z laski jak kierownik ich zmusi. Kierownicy nie odpowiedni dla osob, ktore mysla o dogadaniu sie czy tez zapomniec mozna o urlopie w korzystnym dla ciebie terminie. Atmosfera jest dobra jak rozmawiasz z dziewczynami, bo z facetami to wiadomo.

FH Bratex S.C. Waldemar Smolarz & Andrzej Smolarz

Dobry wieczór! Czytając moich poprzedników widzę, że stres i zwolnienia dają przykre skutki. Wyzywanie obrażanie się nawzajem. Proszę was szanujcie bliźniego swego jak siebie samego. A nie kpicie z ludzi i winicie wszystkich. Dajcie spokój biednym ludziom. Dajcie zarobki takie by mogli jakoś żyć. Dobranoc!

Tradis Eurocash

Dzień dobry moi mili! Firma dobra, gdyby nie właściciel wielu ludzi by nie miało pracy. Więc nie obrażajmy dobrego imienia firmy. Do widzenia, miłego popołudnia!

obrońca

Leniu do roboty a nie pijesz mamroty.

Leń

I tak i tak kazdego z was zwolni. To wlasnie chce wlasciciel. Po co sie stresujecie tylu co tu robilo to w Lagrach mniej sie przewinelo. Pozdrawiam normalnych.

Bielik

Narcyz
@Bielik 11.09.2014 17:57
Nie jeden raz widzialem ze w tej firmie kradna. Dlatego wlasciciel malo placi. Trzeba go poprostu zrozumiec....

Wiesz co zachowaj takie newsy dla siebie, a nie wyzywasz ludzi od rabusiów. I odczep się od właściciela. Pozdrawiam normalnych...

papa smerf

W firmie nie dzieje się najlepiej. Pewnie niedługo ją zamkną i bedzie trzeba nowej roboty szukać.

Dżoł Bajden

JA ROBILEM W TEJ FIRMIE I WSZYSCY BYLI WYROZUMIALI W TEJ FIRMIE. ZREZYGNOWALEM BO DORABIAM JAKO ULOTKARZ. POZDRAIWM

Naćpałeś się czy co?! Co za bzdury!!! Jaka spółka?! Niemiecka?! HAhahahahaha

Żołan Ebola
@bandzior 26.07.2014 20:50
Naćpałeś się czy co?! Co za bzdury!!! Jaka spółka?! Niemiecka?! HAhahahahaha

Najlepsze jest w tej firmie, że pracujesz a za tobą mówią. Przecież on nic nie robi. Narka

bandzior

Mogliby dać jakieś podwyżki... w biedronce ludzie więcej zarabiają niż tu.

wodzu
@bandzior 08.06.2014 16:53
Mogliby dać jakieś podwyżki... w biedronce ludzie więcej zarabiają niż tu.

Tak robie w biedronce od niedawna i plakac mi sie chce nad wami. narka

bandzior

Widać, że w tej firmie fizycznie to nie robisz bo jak byś był fizycznym robolem to byś stał po mojej stronie. Na pewno nie zarabiasz 1350 netto wliczając w to 2 soboty.

Anonim

Za mało ludzi mamy do pracy wladze i kierownictwo > zwariowalo. narka

papa smerf

Ciężka praca za marne pieniądze.

zibi

No tak slyszalem, jak nie zrobisz to cie zwolni. Narazie bezmyslny oblodny Pan

zumi

Nikt chyba nikogo na siłę na ten wózek nie sadza co ? Rozum każdy człowiek też chyba ma co ? A gdzie tu chamstwo ? Chyba emocje Was ponoszą.

wolgang wolf

Witam, Wiecie ludzie, ze chlopaki z expolu jezdza wozkiem bez uprawnien. Podobno jeden tylko je posiada. A kierownictwo udaje ze nie widzi. A jak slysze ich to az mi szczeka opada. Co za pospolstwo chamskie. Pozdrawiam.

Dżemba

Gdy chodzę na zakupy do tej firmy, to żal mi niektórych pracowników na których wyżywają się kierownicy. A Szef udaje, że wszystko jest wporządku. Bllee. POzdrawiam, Dżemba

zoey

Witam, Firma z duzym asortymentem lecz drogo, i ogolnie braki co do potrzeb wspolczesnego konsumenta, kierownicy wyzyskuja mlodych pracownikow, a szef cala reszte.. pozdrawiam

TAKI TAM JEDEN

LUDZIE NIE BÓJCIE SIĘ I SZUKAJCIE NOWEJ PRACY !!!!!!!!NIE DAJCIE SOBIE WMÓWIĆ ŻE RYNEK PRACY JEST BEZNADZIEJNY I NIGDZIE NIE BĘDZIECIE MIELI LEPIEJ. W TORUNIU NAPRAWDĘ SĄ NORMALNI PRACODAWCY KTÓRZY WAS DOCENIĄ TRZEBA TYLKO TROCHĘ POSZUKAĆ .POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SILNEJ MOTYWACJI BO INACZEJ ZGNIJECIE TU

ważniak

Z Szefostwem a konkretnie z Szefem nie da się porozmawiać. Jednego dnia patrzy Ci w oczy i mówi, że będzie tak i tak a 24 godz. później wiesza kartkę z nowymi zasadami!!! (usunięte przez administratora) Najlepiej jakby wszyscy za darmo dla niego pracowali. Porażka.

smerf

Witam! Jestem osobą która też pracowała w tej firmie(jakiś czas temu). Pensje takie sobie na tamten czas ale teraz to masakra....Szefostwo powinno zrozumieć że trzeba co jakiś czas inwestować w ludzi. Tam najmniej dziewczyna powinna mieć na ręke 1800 zł do tego premie od obrotu minus błędy. Jest to ciężka praca coś o tym wiem. Klienci super. Jak pracownik będzie zadowolony to od razu da się odczuć na obrotach. Proponuje duże zmiany bo dalej tak być nie może a wiem że z Szefostwem da rade porozmawiać tylko się wszyscy boją odezwać. Pamiętajcie siła tkwi w drużynie. Pozdrawiam.

kujawianin

Opinia z mojej strony jest taka ze firma dobra, ale klienci nie kulturalni i malo elokwentni.

drakula marcin

Witam.. robilem w tej firmie... bylem zadowolony, ale firma zbyt wymagajaca na moje slabe mozliwosci... no coz nie jestem super, raczej powolny, pracuje zwykle w amoku, ale pochwala dla wlasciciela i super kolegow.

gienek

Jestem na chorobowym i jest mi dobrze w tej firmie....

Pan Jan

Jest jak jest w kryzysie, ale tu płacą na czas, a nie zalegają.

SHIT

Najniższa krajowa jak co roku poszła w górę a w expolu od wielu lat ta sama płaca. Właścicielu czy Ty nie masz sumienia???

Firma prężna i bogata,prawdziwa rodzina Caringtonów. Począwszy od samej góry (proglem,rozumisz,kurna poszłem)poprzez zwykłych roboli to wszystko to pracownicy bez wykształcenia lub papierami na głowę, nie ma się co dziwić skoro to zakład pracy chronionej i liczy się tylko kasa.Pracownik za darmo a 1500 w kieszeni, bo państwo dofinansuje resztę. NIe wspomnę już o takich rzeczach jak ubranie do pracy które musimy organizować sobie same (bluzy,kurtki,spodnie ,buty) praca ciężka ale w obecnej dobie kryzysu gdzieś pracować trzeba. No i ta zamknięta elita szyderców damsko-męskich która zmiesza cię z błotem bo cię nie lubi.Bo może masz lepszą szkołę albo nie mówisz "poszłem"

obecny

chcę przeprosić osobe która przez 5 osób wyleciała z pracy , za takie przewinienie powinni zwolinić 3/4 załogi.niestety moja panno za dużo wiedziałaś i mówiłaś to trzeba było tak zrobić. trudno nie było bo mało kto cie lubił. ale nie powiem lekkie wyrzuty sumnienia są.bez ciebie to już nie to samo mozesz chociaż odpisać na smsa .pozdro d i trzymaj się

kolos

O szkoleniach zapomnij...

SHIT

na święta jakieś ochłapy rzucą ale szału też ni ma...

klijent

Mysle ze 1.350 za taka prace to smiech na sali bo zeby tyle dostac trzeba zrobic do tego dwie soboty.Ludzie (usunięte przez administratora) maja wywalone,ale ci zdrowsi za ta kase ha ha.A premia to jest mit ktory nie jest do obalenia i jest tylko na papierze ,wniosek nasowa sie sam.Wiemy ze niema pracy i szefostwo to wykorzystuje .A przeciez kryzysu juz niema.Przydala by sie jakas podwyzka bo od wielu lat placa taka sama.Szefostwo przydalo by sie ruszyc ten temat,pewnie z kazdym pracownikiem z osobna bo tajemnice trzeba zachowac,bo inaczej (usunięte przez administratora) na twoje miejsce czekalo trzech.Tak bylo kiedys a nie teraz.SIEMA.

SHIT

Wynagrodzenie w tej firmie to rozbój w biały dzień,(usunięte przez administratora) . Nie zależy im na pracownikach... Pozdro

Dżenezis

Siema żule i drewniaki no i pozdrawiam tego śmiecia komentującego wcześniej no i ogólnie wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z Torunia i okolic oraz Polski... Ja jako VIP z apartamentowca powiem wszystkie te rzeczy to prawda ale po co sie zalic placzki jedz se chlopie do anglii tam tez cie wyruchaja pozdro moze jo za wiecej kaski ale czy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdzies jest lepiej. Ja sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zastanawiam nad soba(usunięte przez administratora) i tego kraju i ogolnie syfiastej europy... narka Pracuje u (usunięte przez administratora) . UNIBAX nie ten klubik nie nie nie...

white nigga

Jeszcze jedno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ta oszczędność zrobić pracownikom szatnio-stołówke,nie wiem jak w damskiej ale w męskiej jeść wśród takich zapachów to jak pić wode z sedesu...Ciekawe czy szef też ma garderobe w kuchni a buty trzyma w zamrażalniku?Wogóle miałem coś sprawdzić odnośnie refundowania wczasów dla pracowników(firma w której pracowałem wcześniej korzystała z takiego funduszu) bo zakład jest zakładem pracy chronionej i o coś takiego mógłby się ubiegać pewnie to zrobił ale wiadomo kto za te dofinansowania wyjeżdza na wojaże zagraniczne...Pytanie czy starzy pracownicy też i rodzina nie podpisują jakiś papierów a Wy nic nie wiecie.Wali przekrętem na odległość zresztą cała góra to jedno wielkie matactwo,ale to tylko moje zdanie i domysły nikogo za ręke nie złapałem i nie złapie bo teraz mi to lotto.Dodam że większość klientów nie ma pojęcia o zarobkach w tej firmie...Pozdrawiam sczególnie Panie ze zmiany (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o EXPOL - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXPOL