Opinie o MOZDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MOZDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MOZDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOZDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Tarnowskie Góry

Urszula Nowy wpis

W 2020 roku pojawił się tylko jeden wpis, poprzednie z paru lat wcześniej. Wpisy dodatkowo były trochę niepokojące. Czy ktoś może napisać jak skończyły się Wasze historie? Czy udało Wam się uzyskać zaległe pieniądze? Zastanawiam się też czy firma dalej normalnie funkcjonuje po takich sytuacjach.

Sławomir Nowy wpis
@Urszula

Prowadzimy sprawę karną przeciwko Mozdi, zapraszam do kontaktu 780147712

Max - pracownik z Ukrainy Nowy wpis

Pracujemy z kolegama w tej spółce MONDI. Nie dostajemy wypłaty. Na budowach też nie jest najlepiej - fatalne warunki BHP. P. Jacek Gryczka nie zapewnia nam godziwego noclegu. Wiecznie nas przerzuca. Czekamy już kilka miesięcy na umowę i nie możemy się doprosić. Prosimy o pomoc.

Urszula Nowy wpis
@Max - pracownik z Ukrainy

Super, że zechciałeś dodać coś od siebie o tym pracodawcy - niewiele osób zabiera tu głos, a więc Twój post jest tym bardziej pomocny. Wiele kwestii, o których napomknąłeś, jest niepokojących. Od jak dawana firma MOZDI zalega Wam z wypłaceniem należnych pieniędzy? Chyba należałoby zgłosić ten fakt Inspekcji Pracy.

Wacław

MOZDI to firma, która ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

Jeleniejaja

Pracowałem w firmie 2 lata. Praca Ok. Wypłaty na czas były do końca 2016 roku. Potem się cos posypało. Opóźnień dużych nie było ale Ok tygodnia do 2 zdarzyło się czekać na kasę. Ogólnie szkoda ze się tak porobiło bo praca fajna. Ludzi zaczęli zwalniać bo roboty stanęły. Zima w budowlance to jakaś katastrofa. Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji do MOZDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Dawid

A ja tam myślę że duża konkurencja na rynku i komuś musiała firma wejść w paradę i zabrać kilku klientów. Nic dziwnego bo budują dużo i nominowani są do Gazeli Biznesu. Powodzenia

Dasser

Pracuje od sierpnia 2015 i jest ok. Rotacja ludzi jak wszędzie w bidowlance. Co kumaty robi za granicą chyba ze zona i dzieci trzymają w kraju ale za to za znacznie mniejsza kasę. Ja cenie spokój. Ale prawda jest ze szef i jego kierownicy ciętci są na alkohol. Ale nie narzekam. Są tacy ci maja umowę o prace nawet na 2 lata niektórzy pracownicy mają a są tez tacy co porobić 2-3 miesięcy nie umieją bez bumelki lub alkoholu. To sie nie dziwcie.

As

Firma w porządku. Nagonka na (usunięte przez administratora) bo ktoś nie dostał kasy. Konsekwencje kar za alkohol. Trudno. Trzeba w pracy być trzeźwym

Krzysiu

Ostatnio negatywnych wpisów nie ma tylko starzy internauci co jakiś czas sie odzywają z krytyką. Widać , ze poprawił jakość. 3-4 hejterow prężnie działa. Cenna każda informacja.

ja1415

poza tym moze i lepiej ze firma zwalnia pracownikow ktorzy pija i jak pan bumeluja bo ja osobiscie nie wyobrazam sobie zatrudnic firmy do budowy domu ktorej ekipa albo wstawiona albo przychodzi kiedy chce... wstyd. takim pracownikom to rzeczywiscie lepiej na zasilku z up. tak sie szanuje prace a oczekiwania kosmos.

ja1415

kpiną jest picie na budowie i narazanie siebie i innych na niebezpieczenstwo. dobrze ze Pan stracil tylko pieniądze a nie życie.

Mały

Kasa może i na czas, ale dla kogoś kto ma fach w ręku i zna się trochę na robocie, a jak chcesz przezimować u niego lub nie znasz się na budowlance konkretnie to nie zarobisz. Ja byłem na stawce 11 zł na rękę ale wydmuchałam 0,68 promila, dwie bumelki i już 900 zł w plecy. Przerobiłem 143 godzin-mało bo zima i zamiast dostać ponad 1500 zł dostałem 600 z hakiem. Kpina. Lepiej w UP być ma bezrobotnym niż jebac miesiąc za 600 zł

Marqiz

ta firma a raczej ten kurnik oferuje prace non stop bo i tez pracownicy się tam zmieniają non stop (usunięte przez administratora) Urząd pracy nie powinien przyjmować od Pana (usunięte przez administratora)tych ofert składana oferta Umowa zlecenie byłem na rozmowie Arogancki i ........... Gość omijajcie z daleka

jakub

(usunięte przez administratora) facet oferuje umowę zlecenie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o MOZDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Tarnowskie Góry

MOZDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
3.5/5 Na podstawie 23 ocen.

MOZDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA