DUCAT COMPANY

Rudniki

Opinie o DUCAT COMPANY

Robert

Kierownik działu handlowego DUCAT COMPANY Radom (granit) - Czy ktoś wie coś na temat tego stanowiska, samej firmy ? Co się stało z poprzednikiem? Cokolwiek. dzięki i pozdr

Robert

Zgadzam się z przedmówcą cały ten Dukat grubymi nićmi jest szyty.Tylko patrzeć jak tego Jurczyka zamkną.

mały

Witam.Pracowałem w firmie Dukat w Radomiu i mogę powiedzieć tylko tyle ta firma to jeden wielki przekręt.Zdecydowanie nie polecam.W biurze przepotężny bałagan nie doprosisz się niczego dużo ci na obiecują nawet bardzo dużo a jak dojdzie co do czego to nie dostaniesz nic.Zwłaszcza jeśli chodzi o umowę o prace dostaniesz co najwyżej zlecenie. Przeginają na każdym kroku cały czas mają na głowie inspekcje pracy skarbówkę i kilka innych takich.Do dziś co chwilę przychodzą mi wezwania na przesłuchania.

Ola M Lodz

Pracowalam jako koordynatorka hostess dla tej firmy i osobiscie polecam wspolprace. Trzeba sie wykazac ogromna samodzielnoscia ,odpornoscia na stres ale praca ma wiele plusow. Wynagrodzenie zgadza sie co do zlotowki , pieniadze na czas (bardzo szybki czas rozliczenia) , duza samodzielnosc w dzialaniu co naprawde uczy zarzadzania zespolem oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Pozdrawiam

Ola M Lodz

Kok

W tym momencie trochę mało ofert widzę w internecie do firmy, widocznie nie ma zimowego zapotrzebowania, a wielka szkoda, bo dobrze byłoby jednak trochę dać szanse nowemu narybkowi, zwłaszcza, że wiem, ze chętni są

ciekawa

Hehehe pracuję w tej firmie i chyba nawet wiem kto napisał komentarz wyżej. Były kolego z pracy zapomniałeś napisać jakie było twoje podejście do pracy i gdzie jeździłeś bez zgody tym służbowym samochodem. Nie dziwię się, że takie Twoje podejście i oczernianie jak niestety się z tobą pożegnali. Powód był. Firma w porównaniu z innymi jest naprawdę w porządku. Jeżeli tylko dadzą wam taką szansę aby tam pracować bez zastanowienia próbujcie. Tyle ode mnie

zawiedziony-oszukany-załamany

Firma ducat. Jakby to powiedzieć.. Jeden wielki przekręt.. Pracowałem dla nich jak przedstawiciel handlowy - firma Centrum Kamienia ( nagrobki , kamienie(slaby) i wszystko co związane z kamieniarstwem nagrobkowym). Obiecują Ci złote góry. Wręcz jak słuchasz kobietki która Cie rekrutuje to zastanawiasz się złapałem Pan Boga za nogi.. Jedno wielkie kłamstwo.. Pracujesz za MEGA ŚMIESZNE PIENIĄDZE !!!! Szefowa mówi jedno, szef mówi drugie. Nie wiesz kto ma racje i kogo masz słuchać. Świecisz oczami przed ludźmi, bo "zamówienia" nie wychodzą do nich na czas.. Kolejna sprawa. Nie powiedzą Ci, że pracujesz w sezonie a od grudnia zmieniasz branżę na "ANIOŁKI" - czyli dziewczyny chodzące z opłatkami po galerii. Super praca nie ma co.. Dostajesz opierdziel , ze każdym razem jak zrobia coś źle i pomylą się.. Oczywiście kwestia samochodu - GPS - nie można korzystać w czasie prywatnym. Nawet jeżeli chcesz się dogadać. Telefon kontrolowany, bo jeżeli zadzwonisz do kolegi z pracy to dostajesz burę.. Jedna wielka PARANOJA !!!!

Agnes

Ja pracowałam jako koordynator i grudniu 2015 i nie dostałam wynagrodzenia. Ogólne praca ok, hostessy dostały wynagrodzenie ostatniego dnia pracy, które ją im wypłaciłam a ze mną się nikt nie rozliczyć do teraz a jest juz luty. Nie odbierają telefonów i nie odpisują na emaile

CzarnaMamba

Czesc dziewczyny, mogę prosic o kontakt do którejś z Was, która pracowala jako koordynatorka Akcji Aniołkowej?

Michalina

Współpracowałam z firmą Ducat Company przez cztery lata przy okazji akcji świątecznej w Bydgoszczy. Na początku jako hostessa, następnie dwukrotnie jaki osoba pomagająca w koordynacji i w końcu samodzielnie poprowadziłam akcję jako koordynatorka. Praca koordynatora do najprostszych nie należy. Przede wszystkim olbrzymia odpowiedzialność za towar i pieniądze, problemy z hostessami, a poza tym miesiąc wyjęty z życia. Przydają się kompetencje zarządzające i mocne nerwy . Pracę wspominam bardzo dobrze. W 23 z dni zarobiłam ok. 6 tys zł. Pieniądze zostały mi wypłacone kilka dni po rozliczeniu. Jeżeli chodzi o bycie hostessą, to praca nie jest łatwa, bo kontakt z klientem zawsze jest trudny. Jedne się do tego nadawały, pracowały kolejny rok z rzędu i zarabiały całkiem ładne pieniążki, bo na początku 10 zł netto za godzinę, później, im bliżej świąt 12 i chyba 14 zł. Poza tym w ubiegłym roku był taki system premiowy, że wystarczyło trochę się postarać, żeby dostać kilkanaście, kilkadziesiąt zł do dniówki. Niektóre dziewczyny po pierwszym dniu rezygnowały, bo nie nadawały się do tego. Nie robiłam im z tego powodu większego problemu. Ja wypłacałam dziewczyną pieniądze ostatniego dnia pracy, więc większość dostała wypłatę przed świętami. Niektóre odbierały po nowym roku, jedna nie zgłosiła się po pensję, ale to już jej sprawa. Współpracę z Panem Andrzejem wspominam bardzo dobrze. Kompetentny, wyrozumiały, uczciwy, zawsze służący radą. W pracy były mega trudne sytuacje, rozwiązywałam je lepiej lub gorzej, sama nie zawsze wiedziałam jak postępować. Zawsze mogłam liczyć na pomoc. Podsumowując: Praca ciężka i nie każdy się do niej nadaje, ale na pewno opłacalna i satysfakcjonująca. PS: Czytam te wypowiedzi typu: Ducat nie wypłacił mi pieniędzy, ale za rok znalazłam lepszą pracę tam i siam….. Trzeba być głupim żeby nie zorientować się, że to wpisy konkurencji.

CzarnaMamba
@Michalina 28.09.2015 15:44

Michalina, mogłabys podac jakis kontakt do siebie bo jestem w tym roku koordynatorką w jednym z miast w ktorym odbywa sie akcja aniołkow i mam pare pytan odnosnie tej pracy.

karo

tak to chyba standard

oszukana mogłabyś opisać mi sytuację ?

oszukana mogłabyś opisać mi sytuację ?

Majka

W Toruńskim oddziale pracowało się całkiem ok. Koordynatorka była bardzo młoda, ale za to uprzejma i trzeba jej przyznać, że dawała sobie ze wszystkim radę. Za to koordynator główny był niemiły, najpierw narzeka, że praca nie idzie tak jak powinna, a później pociesza "nie stresuj się", chociaż on sam stresuje. Ogólnie gdyby nie to, to nie miałabym zastrzeżeń co do pracy dla tej firmy.

agaa

bardzo polecam!! może i nie jestem pewna ile idzie na dzieci z tego naszego aniolowania ale musze powiedziec, że szef bardzo w porzadku. Poznalam go gdy przyjechal z towarem, potrafi zmotywowac, wynagrodzenie bardzo ladne. Z prowizja wyszlo mi 12 zl/h!!!! pieniadze od razu po ostatnim dniu pracy. Pracowalam tak 3 sezony. Przez pierwsze dwa byla ta sama osoba. Fakt. Niekompetenta. Najchetniej to gdyby w ogole siedziala sobie w domku, potem wyszlo ze oszukiwala. Ale trzeci rok juz bylo lepiej. Pani wyksztalcona itd.. to co dostajemy jest i tak niczym w stosunku do zysku do jakiego sie przyczyniamy ale i tak polecam!

gniezno

Witam Ja wspominam prace jako Aniołek w Gnieźnie bardzo dobrze.Miałam wspaniałą Panią Koordynator:):)Pracowało sie z nią super.Jeśli będzie okazja raz jeszcze zgadzam sie od razu- pod warunkiem że będzie też Pani Koordynator:):)

dyb _anna

milo wspominam prace (w Toruniu), jesli hostessa pracowala tak jak powinna stawka byla bardzo atrakcyjna. Polecam osobom którym sie chce pracowac.

kamila1011

ja pracowałam również w Toruniu ale w innej firmie. Bardzo polecam! (usunięte przez administratora) . Jasne warunki i żadnych haczyków :)

justa

ja pracuje w turoniu i bardzo sobie chwale prace aniolka. polecam:)

aniolekk

a pracowałam w łodzi

aniol

A ja bardzo polecam wspolprace z ta firma. Pracowałam w zeszłym roku jako aniołek, nie mialam zastrzezen co do pracy wiec w tym roku postanowiłam także skorzystac z okazji. Na pewno jednym z plusów są zarobki. 8zł na godzinę jest dosyc dobrą stawką, tym bardziej że można się postarać i dostac jeszcze prowizję, co wcale nie jest takie trudne. Dodatkowo 5 dni przed wigilią stawka jest podwyższona do 10zl a w sama wigilię do 12zl. Praca nie jest wcale trudna dlatego gorąco polecam.

Miley

Bardzo dobrze wspominam pracę w Ducat Company.Pracowałam jako aniołek w pasażu grunwaldzkim we Wrocławiu i uważam,że była to jedna z najlepszych prac jaką udało mi się zdobyc:)))

Malwina

I jesczze jedno ducat sprzedaje sianko, bo oplatka nie moze, tamta firma ma zarejestrowana akcje w urzedzie patentowym i sprzedaje oplatek a o zbieraniu pieniedzy nie ma mowy, zdaje sie ze tego nawet nie wolno robic...

aha ta druga firme mozna poszukac w googlach. Ja znalazlam ich strone szukajac aniolek z oplatkami.

anonimka

A w jakim mieście pracowałaś? Ja też pracowałam jako aniołek..W sumie jestem zadowolona bo zarobiłam ponad 500 zł :) Trochę musiałam się pomęczyć z ludźmi żeby to kupili, ale nie musiałam ich okłamywać, mówiłam. że opłatki nie były błogosławione. Praktycznie na każdej zmianie miałam osiągnięty próg czyli 41sztuk. 8 zł dostawałam na rękę, bo nie rozliczałam się przez urząd - nie mogę wykazywać dochodów bo zabraliby mi stypendium socjalne ;/

AGA

Rozumiem, że to właśnie Ty jesteś tą osobą bez doświadczenia...?! Ja mogę powiedzieć jedynie to samo co poprzedniczki. Czasem sama musiałam o coś go upominać!! (?) Co do stawki godzinowej - niedo"Informowany"!!! Tragedia!

fasolka

Pracowałam dla tej firmy jako koordynatorka. Jestem zadowolona, także szczerze polecam tę firmę. Nie było problemów z wynagrodzeniem, firma uczciwa.

ania81

A czym właściwie zajmuje się firma Ducat Company,. Znalazłam ofertę pracy na stanowisko Koordynatora pracy hostess w centrum handlowym i chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat tej firmy.

sprzedawcy.ducat

Osoby, które pracowały w firmie Ducat Company i maja zastrzeżenia co do współpracy z tą firmą, sposobu rozwiązania z nimi umowy, sposobu w jaki zarządzana była ich praca oraz ewentualnie zastrzeżenia co do rozliczeń finansowych z firmą proszone są o kontakt mailowy na adres sprzedawcy.ducat@wp.pl

Kasia

Jestem ciekawa jak ty byś zarządzała całą akcją bez doświadczenia. Na początku jest trudno ale człowiek uczy się na błędach.Z dnia na dzień jest coraz lepiej. I wielki plus dla tej firmy, że daje szanse tym co się na tym nie znają. . . Mało teraz jest taki ludzi co biorą Cie do pracy bez doświadczenia. Każdy pracodawca szuka osoby która juz zna się na danej pracy. Ducat Company robi Ci szkolenie a później pomaga Ci i odpowiada na każde Twoje problemy.

Kasia

Zostaw opinię o DUCAT COMPANY - Rudniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DUCAT COMPANY