INDEA / ALFA PRODUCTS ma teraz aktualne oferty pracy w Mikołów. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy w INDEA / ALFA PRODUCTS zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Andrzej Nowy wpis
Klient

Witam Serdecznie ciekawi mnie sytuacja jak wygląda temat z Panem Tomk iem Jask ÓLą Jestem (usunięte przez administratora) na 10 000 zł i chciałbym się dowiedzieć czy wymiar sprawiedliwości coś wskurał w Temacie osób poszkodowanych przez firmę Alfa Produkts Mikołów ul. Poprzeczna.

marcinek
@Administrator

dajcie mi numer do firmy posadzę ich w więzieniu za to co mi zrobili mam dowody

@marcinek

Witam Panie (usunięte przez administratora), Szukam osób poszkodowanych przez Pana Tomka. Pozdrawiam Adam

marcinek
@Adam

no to ja jestem, kontakt do mnie jatazdzary@interia.pl dajcie mi ich adresy tylko albo kontakt

Andrzej Nowy wpis
Klient
@Adam

(usunięte przez administratora)mnie na 2500 EUR zaliczka poszła szybciej niż fajka przy kawie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w INDEA / ALFA PRODUCTS?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Michał

Widzę dużo oszukanych klientów, a czy ktoś z pracowników się wypowie na temat sytuacji panującej w firmie? Chciałem składać CV.

Czy w INDEA / ALFA PRODUCTS jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie

Chłopie nawet się nie pchaj !!!

Tonik

Firma jest dobrym pracodawcą więc ludzie nie narzekają i nie korzystają z forum!

@Tonik

Bzdury piszesz Gościu ze aż mi się zagotowało ????

Jeremiasz

Miałem nadzieję, że dowiem się coś o pracy. Miałem zamiar aplikować

Piotr

Mam już wyrok prawomocny , teraz sprawa trafiła do komornika . Zobaczymy jaka będzie skuteczność ?

@Piotr

Witam panie Piotrze, Mam do Pana parę pytań odnośnie Pana (usunięte przez administratora). Czy można prosić o jakiś kontakt? Szukam osoby pokrzywdzone (sam jestem jedną z nich). Pozdrawiam Adam

Rekomendacja

Podaję panu kontakt : funia2008@o2.pl pozdrawiam Piotr

Marcin

Panie klient Bielsko biała, lub raczej. Tomusiu. Jaskuła, każdy co ma odrobinę oleju z głowie żąda sobie pytanie, a skąd klient z Bielska niby ma wiedzieć że pracownicy fuszerki robili? Przypomnij sobie klienta z Wieliczki, który zapłacił ciężkie pieniądze za cynkowanie balustrad..... zapłacił za to, balustrady cynku nie widziały, niech wszyscy którzy u tego pseudo biznesmena kupili jakikolwiek produkt z cynkowaniem niech sprawdza swoje produkty. Nie wspominam już o malowaniu.... zazwyczaj sam kolor. Bez podkładu bo to drogie,,,, i niepotrzebne koszta dla tej złodziejskiej firmy, przykłady mógł bym wymieniać wielokrotnie,..a jaskula zawsze napiszę że to kłamstwo,

@Marcin

Witam Panie Marcinie, Szukam osób poszkodowanych przez Pana Tomka. Pozdrawiam Adam

Klient z Babic

Do forumowiczów. Też zostałem oszukany przez tą firmę. Zaliczka wzięta, robota nie zrobiona. Miałem jeszcze nadzieję, że firma (chyba stalex tychy ), która podobno za dzierżawę sprzętu i hali "prostowała" zlecenia firmy Alfa Product zrealizuje zamówienie, ale teraz stwierdziła, że się jej to nie opłaca. Co mam teraz zrobić? Policja? Czy jest otwarte jakeś grupowe oskarżenie tej firmy/tego Pana na które mogę się powołać? Pozdrawiam

Misiu spod celi
@Klient z Babic

Niebawem będzie sprawa w sądzie, tomeczka ściga prokurator, grozi mu 8 latek, proponuje zgłosić się na policję w Mikołowie tam Pana pokierują, pozdrawiam

Ana
@Klient z Babic

Też jestem w takiej sytuacji oszukał nas chciałam zapytać był pan w tej firmie na poprzecznej w mikołowie czy tam jest ktoś

Witam, Poszukuję osób oszukanych przez pana Tomka. Pozdrawiam Adam

Z-Mikołowa

Nic się nie zmieniło. Oszust Jaskuła działa bezkarnie.

@Z-Mikołowa

Witam, Poszukuję osób pokrzywdzonych przez Pana Tomka. Pozdrawiam Adam

Wiktor

Straszne rzeczy opisujecie. Jeśli tak jest to chyba są od tego odpowiednie organy

Ciasny Tomek

Tomeczek niby w Niemczech siedzi, ciekawe czy na szparagach czy jako pracownik domy uciech, rodzinny dom dziecka nie wypalił to trzeba z innych tematów czerpać profity

Czarek
@Ciasny Tomek

Masz racje kolego bo tutaj tez zebral swoje zniwa.. Na północy Niemiec razem ze swoja kochanica chyba Ewa. - Oszukiwali i pobierali pieniadzeod ludzi za balustrady szklane-schody i takim podobnym. Kwoty byly w granicach od 3000euro do 5000euro.. Podpisali kilka umów i czar prysl ludzie poplacili pieniadze a Firma z Oszustem na czele i jego tanią suk, ą. Po prostu sie zapadla????

@Czarek

Ja mam prawomocny wyrok dot. tego oszusta ... Sprawę skierowałem do komornika Też mu nie odpuszczę !!! Niby utrzymuję się z prac dorywczych chłopina i myśli że przejdzie mu to płazem (ale to się grubo myli ) W niemczech go już znaleźli i doprowadzili .... Racja że oszukał mnóstwo ludzi (lista jest długa) Spał spokojnie nie będzie !!!

Alicja

Chcę Wam przypomnieć, że forum na którym decydujecie się pozostawiać wpisy ma charakter publiczny i funkcjonuje w oparciu o regulamin. Proszę Was o przestrzeganie jego postanowień. Zapoznać się z nimi możecie pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam także do kontynuowania merytorycznej dyskusji o INDEA / ALFA PRODUCTS jako pracodawcy, ale z uwzględnieniem powyższego regulaminu.

Izabela

Jedno wielkie nieporozumienie. Opiniotwórczy portal zamienia się w śmieciowisko anonimowych wypowiedzi.Wylewanie żali bez podawania własnego imienia i nazwiska? Tchórzostwo. Najprościej bo bez karnie i anonimowo. Nabazgrać, nawytykać, łeb pod piasek jak struś schować.Wystarczy odrobina chęci i zaangażowania -> prowadź własną działalność gospodarczą i nie proś o pracę i płacę.

Czarek
@Izabela

Powiem ci kobieto tylko tyle.. Jezeli ty jestes tą Izabellą co razem z tym swoim pajacem Tomeczkiem dymacie po koleji caly swiat.. To szykujcie dupskaaa.... Do twojego dobierze sie tez kilku na raz..

Minęło sporo czasu od ostatniej opinii dotyczącej pracy w INDEA / ALFA PRODUCTS. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienie w przedsiębiorstwie?

Alicja

Wszyscy oszukani to klienci INDEA / ALFA PRODUCTS? A czy są tu pracownicy, którzy potrafiliby wytłumaczyć te sytuacje? Dodatkwo też opowiedzieć o swojej pracy i jaki stosunek pracodawca miał do nich?

Z-Mikolowa

Mam prawomocny wyrok sądu - nakaz zapłaty 7 tys zł (zaliczka, którą Jasula pobrał i zniknął). Komornik twierdzi, ze nie ma z czego brać. Wszystko przepisane na rodzine a on żyje z prac dorywczych. Jak to możliwe? Tyle ludzi oszukał. Na policji w Mikolowie tez złożyłam zeznania. Mam nadzieje, ze prokurator dorwie tego oszusta i te jego wspólniczkę Izę. A my oszukani - spotkajmy się. W kupie siła. Coś wymyślimy.

Piotr K.
@Z-Mikolowa

Tak jest , trzeba razem coś wymyślić ! tak by nie czuł się bezkarny . Na takich cwaniaczków też są sposoby....

Iza

Z ta swoja opalenizna i dlugimi wloskami zrobi furore w sledczaku, umilajac nie jednemu panu dlugie noce

Zostaw merytoryczną opinię o INDEA / ALFA PRODUCTS - Mikołów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

INDEA / ALFA PRODUCTS
1.6/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poprzeczna 1