Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o.

byłypracownik

Atomsfera w firmie dobra, kierownictwo też nie jest najgorsze patrząc na inne firmy na strefie, praca też sama w sobie nie jest zła. Minusami są zarobki(Dość niskie), perspektywy rozwoju(brak, w przypadku awansu brak podwyżki lub niewielka), brak miejsc parkingowych mimo obietnic dyrekcji( fatalny dyrektor) -nic firma z tym nie robi. Miejsce dobre do zdobycia doświadczenia, fajni ludzie. Polecam jako pracę "tymczasową".

monti

teraz harter to nie ta sama firma zarobki w stosunku do firm sa male brak podwyżek po okresie probnym nie wspomne o parkingu w firmie ciagly problem z jego brakiem

F

Najspokojniejsza firma na Legnickiej Strefie

markus
użytkownik zarejestrowany

Firma za moich czasów zeszła na psy i z tego co wiem nic się na lepsze nie zmieniło

ciekawy
@markus 25.11.2009, 11:17

a teraz jak wyglada praca na jakie zarobki mozna liczyc?

Zostaw opinię o Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o.