Fenixtax Wojtala Krzysztof

Pszczyna

Fenixtax Wojtala Krzysztof

Opinie o Fenixtax Wojtala Krzysztof

Profesorek

Witam,czy ktoś może coś wie o tej firmie złożyłem cv do pracy w Niemczech czy ktoś już z tej firmy wyjeżdżał?

Zostaw opinię o Fenixtax Wojtala Krzysztof - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fenixtax Wojtala Krzysztof