counter
4 5 3 5 1
anonim Nowy wpis

Denver Nowy wpis

Pomyliłem firmy.Chodziło mi o firmę z Bielsko białej fenixtax. Nie rozliczajcie się tam!!!

pracownik Fenixtax Nowy wpis

Chciałbym się odnieść do wypowiedzi tej osoby. Ceny za usługę mamy określone z góry i nie ulegają zmianie. Aktualny cennik naszej firmy jest jawny i znajduje się na www.fenixtax.pl/cennik. Cena za usługę jest wiążąca dla obu stron ponieważ z każdym klientem podpisujemy umowę na której również jest podana cena za określona usługę. Zdarza się że klient pobrał sobie nieaktualny plik dokumentów sprzed 2-3 lat dokonuje wpłatę nie upewniając się czy cena jest aktualna. Osoba która tutaj pisze podejrzewam ze pomyliła rozliczenie podatku z Niemiec z rozliczenie dla firm Gewerbe i w tym przypadku jak najbardziej występuje różnica cen z 350 na 550 zł . Co do wypowiedzi tej osoby nie będę się wypowiadał sami Państwo oceńcie jakość wpisu tej osoby

Profesorek

Witam,czy ktoś może coś wie o tej firmie złożyłem cv do pracy w Niemczech czy ktoś już z tej firmy wyjeżdżał?

Tak12Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Fenixtax Wojtala Krzysztof - Pszczyna

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad