Opinie o ZF TRW Sp. z o.o. w Częstochowa Rolnicza 33

Centrum Inżynieryjne odpowiedzialne jest za przygotowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie samochodowych systemów bezpieczeństwa tj. elektroniki samochodowej, układów kierowniczych i hamulcowych, inteligentnych systemów wspomagania kierowcy, modułów poduszek powietrznych, pasów bezpieczeństwa. Centrum ściśle współpracuje z innymi ośrodkami inżynieryjnymi na całym świecie, prowadząc wspólne projekty. Zostań jednym z członków międzynarodowego zespołu.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF TRW Sp. z o.o. w Częstochowa Rolnicza 33

Brak profesjonalizmu pracowników zatrudnionych w tej firmie. Firma chyba sama nie do końca wie kogo szuka i czego w ogóle wymaga od kandydata. Swego czasu aplikowałem na jedno stanowisko, przeszedłem pierwszy etap, tj. wstępną rozmowę z jedną osobą z HR, która przekazała moją kandydaturę dalej do managera i to on decydował, czy chce mnie w drugim etapie. Udało mi się przejść do drugiego etapu rozmowy, który odbył się już z dwoma osobami, jedna była jak myślę z HR a drugą osobą był ten rzekomy manager. Osoba z HR jeszcze była w porządku, natomiast ten cały manager, to nie mam pojęcia po co w ogóle był obecny na rozmowie jak nawet słowem nie potrafił się odezwać. Strasznie jest to lekceważące w stosunku do kandydata i potencjalnego przyszłego pracownika, który de facto ma później współpracować z tym managerem. Całą rozmowę prowadziła wyłącznie osoba z HR. Oczywiście czas oczekiwania na decyzję 2 tygodnie. Po upływie ponad dwóch tygodni dostałem odpowiedź, że niestety ale mnie nie zatrudnią. Nawet nie napisano dlaczego. Chyba taka decyzja powinna zostać chociaż minimalnie uargumentowana? Ale nie ma się co dziwić, że nie została uargumentowana, dlatego że kilka dni po tym te same ogłoszenie zostało ponownie wystawione. Przestrzegam przed rekrutowaniem tam, bo szkoda czasu, no chyba że ktoś jest już w totalnej desperacji i cierpi na nadmiar czasu i cierpliwości. Po tym zachowaniu cieszę się, że nie zostałem zatrudniony, bo niestety ale widać jak jest traktowany drugi człowiek już na etapie rekrutacji. Strach pomyśleć, co się dzieje i jak lekceważąco i niekompetentnie traktowani są pracownicy.

kolega
@Kandydat

zluzuj szorty misu, a nie przyszło ci do głowy, że po prostu nie chcieli już z tobą gadać. Procesy rekrutacyjne trawają nieraz nawet i po miesiąc czasu. Mieli sporo kandydatów więc wybrali kogoś lepszego. A to że manager z tobą nie gadał nie znaczy, że był dla ciebie lekceważący, słuchać to też znaczy analizować czyjąś wypowiedź. A może jesteś (usunięte przez administratora) i nie dałbyś sobie rady bo z igły zrobiłeś dły i dopowiedziałeś sobie całą otoczkę nawet nie pracując w danej firmie. Owszem, może tam być całkowity (usunięte przez administratora) ale oceniasz firmę po tym że cie do niej nie zatrudnili...:D Brawo Jasiu!:)

xyz

Idealne miejsce do pracy dla kogoś kto nie szanuje sam siebie. Jedyne na co można tam liczyć to nerwy i praca za śmieszne pieniądze, i nie tyczy się to tylko oddziału na Rolniczej.

Jaki jest okres rozliczeniowy w ZF TRW Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

NiktWazny Nowy wpis

Odbyłem rozmowę na analityka SAP z Niemcem, który nawet nie wiedział o co zapytac zatem pytań praktycznie nie było odnośnie mojego doświadczenia w SAP, po czym dostaje z HR odpowiedź negatywna, że mnie odrzucają z procesu rekrutacji ponieważ mam słabe doświadczenie z SAP Gdy zapytałem HR o feedback oczywiście już nie dostałem takowego Nie polecam tej firmy bo można się jedynie zdenerwować zamiast oceniac po umiejętnościach oceniają nie wiem po czym chyba po wygladzie

polaczek
@Kandydat

Też miałem przyjemność rozmawiać. HR - generalnie ok, dość profesjonalnie, ale " managier - łukasz xxxx" to jakaś pomyłka, był o ile pamiętam z grupy walidacji czy czegoś tam elektronika i EMC go interesowało. Pytania jakie zadawał to tak jak by szukał jakiegoś sprzedawcy obwoźnego. Raczej odradzam, propozycja jaką dostałem to porażka.

kolega Nowy wpis
@Kandydat

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ZF TRW Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Engineer Nowy wpis

Zależy gdzie składasz, do centrum inżynieryjnego masz dwa etapy: rozmowa z rekruterem i rozmowa z menadżerem/liderem

Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
xyz

Biuro Zakupów: Do końca nie wiadomo, czy przedłużą umowę na czas określony. Praca jest stresująca, bo wymaga wykonywania prezentacji online przed Niemcami w zamian za werdykt (dobry lub zły). Przy prezentacjach są przełożeni, którzy również przyglądają się pracy; trzeba się mocno wykazać i nie zaliczyć żadnej ,,wpadki", bo to nie jest na żarty ani na luzie. Do tego kiepska atmosfera w pracy; obecni pracownicy patrzą na nowych ,,z góry", czują się bardzo ważni i nie ma od nich wsparcia (może za kilkoma wyjątkami). Źle to wszystko wspominam.

Dyzio

Czy mógłbyś rozwinąć ten temat, gdyż jestem w trakcie rozmów rekrutacyjnych do tego działu i z chęcią uzyskałbym wiedzę od środka o tej firmie i dziale zakupów. Z góry dziękuję :)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w ZF TRW Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Widzę mnóstwo ogłoszeń w tym na stanowiska techniczne, czy to jakaś rozbudowa firmy czy jest to związane z rotacją pracowników?

Jacek

ta praca tu na jakiejś taśmie przy produkcji poduszek powietrznych? robota siedząca czy na nogach 8 godzin? i ile płatna ta praca?? bo bez tego nie zmienię firmy.

Katarzyna

Ładnie, jedyny wpis z 2022 roku usunięty. Czy ktoś z Was napisze, czy firma odbiła po pandemii i teraz już są jakieś przyjęcia na produkcję zamiast zwolnień?

@Katarzyna

Tak są przyjęcia

@Pipi

Wymagają doświadczenia czy biorą każdego?

@Honorata

Raczej każdego

@Pipi

A to spoko. A jest tu może jakiś okres "karencji" po zwolnieniu? W sensie, że trzeba jakiś czas odczekać zanim ponownie by kogoś przyjęli? W sumie to pozwalają wracać?

@Honorata

Nie mam pojęcia dzwoń i pytaj w workerze

Ktoś

Widzialam ogloszenie na Pracownika Produkcji,na pasy ( nie wiem czy Legionow czy Rolnicza ). Powiedzcie mi jak sie tam pracuje, jacy ludzie ? i co z przerwami,platne czy nie,ile twaja i czy mozna isc np,do wc pomiedzy przerwami ? Ogolnie odradzacie czy jest ok ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ZF TRW Sp. z o.o.?

bob

Nie mają i tacy i tacy bo zamiast przyjęć są zwolnienia:} Welcome zagranica kamarat:}

nope
@bob

Teraz właściwie przyjmują tylko stażystów bo na normalnych pracowników już nie ma XD (Przejrzyj oferty)

Honorata

Nie no weź nie przesadzaj, ja rozumiem, że można mieć złe zdanie o kimś, ale po co tak kandydatów straszyć?

Meme

Tam to znaczy gdzie?

Ile jest zmian w ZF TRW Sp. z o.o.?

3zmiany

Elżbieta
@Pipi

A powiesz mi czy można sobie samemu wybrać zmianę? :) Czy sa z góry narzucane?

Stefan
@Pipi

A w jakich godzinach są te zmiany?

@Elżbieta

Nie mam pojęcia czy możesz sobie sam zmianę wybrać a zmiany są 3

@Stefan

Od 6 do 14 od14 do 22i od 22do 6rano

Aleksandra
@Pipi

Na trzy zmiany to tak chyba ciężko się pracuje ... Jeszcze te nocki ... eh. ale na dodatek nocny można tu liczyć?

piotr szewczyk czestochowa

w trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy wszystko co tam jest wyprodukowane jest dawane na złom specjalnie każą oszczędzać wszystko że to niby produkt drugiej kategorii jak ktoś ma jakie ktokolwiek pojęcie o życiu to sam zauważy że tam coś jest nie tak nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy bo to jest bezsens taka praca coś produkować starać się a oni dają wszystko jak leci na hutę i na przetop do wielkiego pieca nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej nie dajcie robić z siebie idio tow

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) czy w tej firmie jest ktoś normalny ???

@piotr szewczyk czestochowa

czyli jednak niema nikoko normalnego szkoda

Mała mi
@piotr szewczyk czestochowa

Większość ludzi zatrudnionych w zf ma dylemat czy to Ty jesteś ten normalny wnioskując po Twoich wpisach na tej stronie?

piot szewczyk czestochowa
@Mała mi

uwazasz ze kłamie ??? poprostu nie chce zeby jescze kogoś skrzywdzli tak jak mnie,

bkd

czyli niema

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) jestem nie wygadany ta firma mnie tak skrzywdziła ze będę miał traumę do końca życia, ja porostu boje się iść do innej pracy że mnie spotka to samo, niewygadanych tam sie dosłownie traktuje jak głu..pich mob..bing dyskr..ymin..acja Przez ta firmę zwątpiłem w boga porostu niema czegoś takiego jak bóg ,ta firma zniszczyła mi życie

piotr szewczyk częstochowa

nie co się dziwić się jak twoje dane będą wszędzie dostępne w okolicy tam specjalnie rozpowiadają twoje dane osobowe , w księgowości ( jeżeli to tak można nazwać bo to jest parodia nie księgowość) wszystkie ważne dokumenty z danymi osobowymi nie są niszczone w niszczarce do dokumentów tylko tak do kosza wyrzucane- każdy może sobie przeczytać twoje dane adres nr konta itd. Na każde zapytanie o niezgodność na pasku płacowym odpowiedź księgowej brzmi ( co jest naj śmieszniejsze ) że wszystko się zgadza jak są dwie osoby i każda ma inną kwotę wynagrodzenia to tej co ma więcej się zabiera ( w wieki i erze technologii pani księgowa ma włączony program Excel i liczy na kalkulatorze konkretne pozycje w okienkach programu , zamiast używać odpowiednich funkcji w programie) ta firma to pan życia i śmierci to oni decydują kto zasługuje na życie a kto nie ( nie wygadani nie mają prawa zyc normalnie) ta firma korzysta z uslug szata..nistów którzy posługują sie czarną magią potrafią tak zrobić że twarz jest czerwona na ogrągło dzien i noc bez przerwy ze boli brzuch ( aż jest czerwony) ostrzegam wszystkich przed tą firmąz czystego serca jesteś nie wygadany to powód śledzenie ciebie na okrągło ) pracowałem tam dwa i poł roku obecnie jestem na bezrobotnym i od pół roku nie mam nic wspólnego z tą poje...baną firmą po paru dniach zauwoarzono ze jestem nie wygadany a tam nie wygadany nie ma poprostu prawa do życia tam specyjalnie myślą o wszyscy o tobie zeby ci dzwoniło w uszach na okrągło dzien i noc ( poł rokunie mam nic wspólnego z tymi(usunięte przez administratora) ) a nadal mi dzwoni w uszach Przez ta firmę zwątpiłem w boga porostu niema czegoś takiego jak bóg obecnie nie jestem pracownikiem od 31.03.2021 czyli pięć miesięcy i nadal dzwoni mi w uszach i nadal coś robią sataniści że mam czerwoną i gorącą twarz . bardzo proszę o poważne potraktowanie całej sytuacji .

Martin

Nie wiem o co tu chodzi, ale jedni chodzą co miesiąc na tydzień L4 ,a nawet dłużej i mówią, że są nie do ruszenia, a drudzy pracują i ich zwalniają. To jest jakaś absurd.

piotr szewczyk częstochowa

trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie tam specyjalnie chodzą i myślo o tobie zeby ci dzwoniło na okrągło w uszach totalnie poj ...ani pół roku mnie tam niema i cały czas mi dzwoni

Jakub

Pracowałem ponad 3 lata jako software engineer. Nie polecam firmy, jeden wielki (usunięte przez administratora) Byłem świadkiem wielokrotnie mobbingu. Menadżerowie bez umiejętności technicznych podejmują decyzje techniczne. Struktura firmy rozdmuchana. Jeśli chodzi o technologię to tylko przez 1 rok czegokolwiek się uczyłem. Często praca była odtwórcza.

Zostaw merytoryczną opinię o ZF TRW Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w ZF TRW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZF TRW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF TRW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF TRW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ZF TRW Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF TRW Sp. z o.o.