CLICKFASHION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Lubuskie

Opinie o CLICKFASHION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

panna joanna

szkoda wielka żed nie ma żadnych komentarzy o tej firmie jeszcze boi akurat szukam takiego zatrudnienia i chciałam się dowiedzieć więcej szczegółów. myslałam szczerze mówiąc że oni oferują tylko robote w kslpei internetowym a jednak niespodzianka - można tez jak widzę zostać kierownikiem sklepu w Krakowie

Zostaw opinię o CLICKFASHION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Lubuskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLICKFASHION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA