Opinie o CLICKFASHION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Lubuskie

CLICKFASHION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
counter
1 1 3 5 1
indiansummer Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie, zero szacunku ze strony właścicielki firmy, która traktuje swoich pracowników roszczeniowo, zarzucając im niekompetencje, nie mając pojęcia o polityce sprzedaży i zarządzaniu firmą ! Ciągłę pretensje i niezadowolenie niczym nie uzasadnione, wmawianie pracownikowi i obwinianie o rzeczy których nie zrobił. Notoryczne wprowadzanie złej atomsfery i pretensje do wszystkich o wszystko tylko nie do siebie !!! Niepłacenie w terminie!!!! Nie wspomnę o płaceniu części wynagrodzenia pod stołem. (usunięte przez administratora)

xxxx Nowy wpis
Klient
@indiansummer

Jakie warunki miałaś zaoferowane?

panna joanna

szkoda wielka żed nie ma żadnych komentarzy o tej firmie jeszcze boi akurat szukam takiego zatrudnienia i chciałam się dowiedzieć więcej szczegółów. myslałam szczerze mówiąc że oni oferują tylko robote w kslpei internetowym a jednak niespodzianka - można tez jak widzę zostać kierownikiem sklepu w Krakowie

Zostaw merytoryczną opinię o CLICKFASHION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Lubuskie

CLICKFASHION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA