Opinie o Agencja Ochrony MULTUS Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony MULTUS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony MULTUS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony MULTUS Sp. z o.o. w Kraków

Jakie są warunki zatrudnienia w Agencja Ochrony MULTUS Sp. z o.o.?

Wiesio Nowy wpis

Przyjmij się to zobaczysz, na początku bd ok a później kasy brak na wypłaty, ale tak to wiesio kasa szasta na siebie

Wacław

Nie rozumiem jak to możliwe, że firma nie płaci ,a normalnie funkcjonuje? Może to nie o tej firmie napisaliście?

Nietykalny
@Wacław

Witam. Pracowałem w tej firmie, ale Szef ciągle nie wypłacał wszystkiego, nie ubezpieczał pracowników, dopiero gdy szło się do lekarza czy dentysty pznajmiano nam że nie mamy ubezpieczenia. Pracownicy w tej firmie niestety ciągle się zmieniają. W Krakowie doszło do podpaleń samochodów szefa przez innych pracowników, którzy również nie otrzymali wypłat.

Premier Nowy wpis
@Nietykalny

Wstyd tak narażać swoją kobietę co jest prezesem i dzieci swoje, jak trzeba być upośledzonym żeby (usunięte przez administratora) i rejestrować firmę na adres pod którym się mieszka

Krystyna Nowy wpis
@Premier

Jak to narażać kobietę i dzieci? Co tam się takiego działo? :O Czy były jakieś niebezpieczne sytuacje?

Magda

Kobiety tez tam pracują ?

Jaworski

Dyrektor z prezes żyją razem a pracownikom dyrektor mówi że zapyta prezes czy kasa spłynęła na wypłaty, zwykli krętacze, bo żyją luksusowo a pracowników Grabia. Pozdro wiesio nieudaczniku

Urszula
@Jaworski

Zarzucasz kierownictwu Agencja Ochrony nieuczciwość, ale w zasadzie nie wyjaśniasz, o co chodzi. Możesz podać jakieś uzasadnienie? Co jest Twoim zdaniem nie w porządku?

Jaworski
@Urszula

Firma Wiesia nie płaci wypłat za pracę za co ma kilka wyroków, Państwo opinie Adama L usuwali, a gościu wrzucał wyrok sądu. Szkoda że można u was usuwać opinię za kase

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Agencja Ochrony MULTUS Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Konrad

Ciężko się dostać? Co wymają?

Ff
@Konrad

Nie wymają dużo ale nie płaca wogóle - :) udają, że inni im zalegają.

XYZ

Czy ta firma będzie kiedyś wypłacalna ? Zaleganie 3 miesiące to normalne ?

Łukasz
@XYZ

Masz rację, brak wypłaty należności w określonym terminie to duża niedogodność. Jaki jest powód tak dużych zaległości. Zgłaszałeś to do przełożonego lub działu zajmującego się wynagrodzeniem? Jako pierwszy wypowiedziałeś się w tym wątku, więc nie ma porównania, czy inne osoby też mają takie problemy. Napisz, czy wszyscy pracownicy mają wstrzymane wypłaty.

Wiesio
@Łukasz

Wiesio że swoją baba presją zawsze mieli problem z wypłatami,sami mają kilka aut kasę na wszystko a pracownikom nie wypłacają nadal. (usunięte przez administratora)

Paulina

@kincz - jak możesz zauważyć po najechaniu na mój nick - jestem redaktorką gowork.pl. Stąd moje pytania na temat warunków zatrudnienia w Agencji Ochrony MULTUS. Dbamy, aby na forum pojawiały się rzetelne i merytoryczne informacje na temat zatrudnienia. Pamiętajmy, że wątek ma służyć osobom, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Paulina

@pičianda, dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Agencja Ochrony Multus? Uargumentuj swoją wypowiedź. Czekamy na Twoją ocenę.

Paulina

@draganek, skąd taka opinia? Powiesz coś więcej?

As

No to jest naprawdę dobra agencja ochrony, mają wysokie stawki

patrycjusz

Wiem, że branża ochroniarska nie jest w ostatnich czasach zbyt dobrze płatna, dlatego musze zadac to niewygodne pytanie, na jakie stawki można tutaj liczyć? Posiadam doświadczenie, licencję drugiego stopnia oraz pozwolenie na broń. Także, czy macie w Multus chociaż 10 złotych netto za godzinę? Pozdrawiam.

Xavaeue

Pracuje niecałe pół roku w Multusie na umowe zlecenie (niestety... ale dzisiaj młody człowiek, taki jak ja nie znajdzie ani lepszej pracy, ani normalnej umowy...). Póki co mam płacone wszystko w terminie, około 5,50zł za godzinę. Jak dla młodego człowieka to nawet nie ma co liczyć na zamieszkanie samemu.. Ale ja i tak już na nic nie liczę, ważne, że płacone mam terminowo, ale może też juz niedlugo bedzie inaczej?

kowal

nadal multus roluje pracowników, czy już go kontrole z urzedów oduczyły rolować ?

Adam Łapa

Zesio napisz mi na fb kontakt do Ciebie sprawa z multus

Ciekawi ludzie pracują Agencja Ochrony Multus Kraków?

Anty Dragan

Kiedys sie spotkamy!

podaje klientów multusa na którycha adresy mejlowe można pisać to (usunięte przez administratora)i,a moze ma ktos info na temat ochrony imprezy masowej na krokwi?

Sławek;-)

Widze że prawda boli...miałem juz telefon z pretensjami ze co ja to piszę..ale spokojnie nie martwcie sie:) Uruchmiam kontakty i zbieram coraz wiecęj nowych informacji na temat tej firmy albo (usunięte przez administratora)..a wszystko co piszę to potwierdzone fakty...pozdrawiam serdecznie wszystkich i pana (usunięte przez administratora)

nagard

WAZNE!!!!!!!podaje prawidlowy meil do kontaktu: nagard@wp.pl

byly multusik - 2010-03-13 20:27:01witam wszystkich polecam te firme kazdemu przyszlemu pracownikowi bylem z nial na wielu zabezpieczeniach imprez masowych .firma daje umowe zlecenie zawozi na miejsce wykonywania zlecenia i spowrotem przywozi wyplaca terminowo kase za wykonanal prace ale mundur trzeba miec swuj z gury polecam te firme i pozdrawiam(usunięte przez administratora)Były multusiku. Jeśli chcesz być już taką wazeliną to na twoim miejscu zanim coś napiszesz weź do ręki słownik ortograficzny - i pisz prawdę :) Pozdrawiam :D

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony MULTUS Sp. z o.o. - Kraków

Agencja Ochrony MULTUS Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 66 ocen.

Agencja Ochrony MULTUS Sp. z o.o.