LPS GmbH

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LPS GmbH

Samanta Nowy wpis

Hej, jest tu taka oferta dla pracownika centrum przesyłowego w okolicach Nauen. Szukają od zaraz przy czym piszą, że rozładowuje się kontenery. Proszę mi powiedzieć jak te ładunki są duże. Czy kobieta też mogłaby tam pracować? nie piszą niczego szczególnego w wymogach a szukam czegoś na szybko

Witam czy widzieliście albo już nawet może korzystaliście z tej oferty dla Komisjonera art. spożywczych w okolicach Geisenfeld? Mnie to zastanawia ta symboliczna różnica w postaci 100 euro z opisu. z czego wynika i czy to dobra praca i lokalizacja na początek?

Agravis Nowy wpis

@Pracodawca Agencja niby ok - szybka rekrutacja i załatwienie formalności, dobry kontakt z koordynatorem, pokoje czyste. I tyle dobrego. Niestety szybka rekrutacja powoduje branie każdego chętnego jak leci i takim oto sposobem moi polscy współpracownicy to byli więźniowie którzy odsiedzieli kilka/kilkanaście lat (pobicia, kradzieże, posiadanie broni palnej) i nie mogli znaleźć pracy w Polsce. Duża ilość osób to alkoholicy (co ciekawe te osoby, wożą ludzi do pracy i mają za to płacone) piją od piątku popołudnia do godzin porannych w niedziele praktycznie nie śpiąc w tym czasie. W soboty będąc pod wpływem alkoholu kierują samochodem służbowym aby zrobić zakupy - brakło alkoholu? Nie martw się, kolega pojedzie z Tobą. Nie ważne, że jest pod wpływem alkoholu - da radę. Niedziela jest dniem, kiedy rankiem kładą się spać i odsypiają 36h picia. Są to osoby pracowite, komunikatywne, stwarzają dobre pozory, do pracy nie przychodzą wypici (co najwyżej na kacu w poniedziałek) ale też nikt alkomatem tego nie sprawdza. Sugeruję aby agencja zainteresowała się tym tematem (kierowanie pojazdów służbowych pod wpływem alkoholu) nim dojdzie do tragedii - dotyczy to pracowników pracujących w Agravis w mieście Munster. A osobom chcącym pracować w Agravis radzę nastawić się na użeranie się z pijakami, słuchanie pyskówek, kłótni, wyzwisk i ”rozmów” pijanych osób.

pracodawca Nowy wpis
@Agravis

Dziękujemy za opinię. Każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. Prosimy zatem o wiadomość e-mail na adres biuro@lps.ag z dokładnym opisem sytuacji. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Biorąc pod uwagę treść opinii tylko oficjalne zgłoszenie pomoże nam wyjaśnić i odnieść się do niej kompleksowo. Pozdrawiamy.

Zuzka

Za dwa dni widzę ze ma się zacząć praca w tym centrum przesyłowym ok. Kolonii. Ja już na te sortownie i tak nie zdążę zjechać, nawet bym nie chciał w tym momencie, bo święta. I tak teraz zastanawiam się jak to jest załatwiane. Ludzie na tydzień pojechali i wracają do domów czy jak?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie LPS GmbH? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Maciek

Czy w Lipsku pracują raczej młodzi, czy stare (usunięte przez administratora) xd

Maria
@Maciek

pewnie jeszcze zależy jak wiekowo to interpretujesz, od ilu ktoś dla Ciebie jest stary...? i serio sądzisz, że o wpłynie na warunki zatrudnienia, czemu tak sceptycznie podchodzisz? Chyba, że już cos o Lipsku słyszałeś? Ktoś kto jest na bieżąco napisze jak tam jest?

Mzkkak
@Maria

No nikt nie chce trafić na lokacji na podstarzałych alkoholików i słuchać na każdym kroku przeklinania i obrażania wszystkich dookoła.

Maria
@Mzkkak

A to skąd miałam wiedzieć, że takie osoby się mogą natrafić? Chyba nie każdego starszego od siebie za takiego uznajesz? Ludzie różni się trafiają? jak tym zarządzać?

Syrenka
@Mzkkak

Totalnie się z Tobą zgadzam. Rekrutacja przebiega sprawnie. Ma to wiele minusów, ale również mnóstwo minusów. Dla pracodawcy liczy się przede wszystkim zaświadczenie o niekaralności. Całą resztą się on nie przejmuje, bo się, że ręce do roboty i tak będzie miał.

Cześć wszystkim, Czy ktoś ma jakieś opinie na temat pracy w Agravis w mieście Münster? Praca polega na komisjonowaniu artykułów. Pracował tam ktoś?

Ssss
@Kandydat

Komisjonowanie karmy dla zwierząt, pracowałem tam kiedyś. Robota na wózku elektrycznym, czasami przepakowanie towaru i przyklejanie etykiet. Kwatera daleko od zamieszkania. Bus jeździ za darmo, dlatego narzekać nie będę. Kwatery mogły być lepsze. Ale byłem sam w dwuosobowym pokoju. Korek wiecznie zapracowany. Mogę polecić pracę tam

@Ssss

a przy tym wszystkim jak miałeś z godzinami? Weekendy całkowicie wolne czy jednak w nie również można było pójść na jakiś czas do roboty? i pytanie dla mnie kluczowe. Czy można się starać o jedynkę tu na kwaterze?

Sss

Tak, można mieć jedyneczkę ale to jak faktycznie starasz się pracować i przyjeżdżasz do pracy a nie ściemniasz na krankach . Wcześniej godziny były. Nocki są dodatkowo płatne.

Jacek
@Kandydat

Witam ja pracuję w agravisie w Münster

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Hej, czy pracuje ktoś w Rossmann Wustermark ?

Karolcia

Od 5 tygodni szukałam pracy, rekruterzy z różnych agencji mnie zbywali i na prawdę było mi ciężko, bo zarabiać musiałam a nie mogłam. Znalazłam ogłoszenie Lps na Facebooku i od razu zadzwoniłam. Od ręki dostałam miejsce wraz z partnerem i wyjeżdżam 18.02 do pracy. Nie wiem czy to szczęście, ale jeśli ktoś był w takiej sytuacji jak ja, to zadzwońcie do nich i zobaczcie.

Bibi

Nie polecam tej agencji, dają ludzia 6 klasę bez powodu, trzeba walczyć o swoje pieniądze, koordynatorzy to już bez komentarza… zero pomocy, mieszkanie z pluskwami, miało być remontowane nic nie pomogło a nadal dali tam ludzi gdzie były pluskwy i trzeba było tam żyć… nie polecam

pracodawca
@Bibi

Sajonell

Niekoniecznie, mi zmienili klasę na 6 sami i właśnie musiałem jechać do finanzamtu i to odkręcać. Pani z urzędu powiedziała że to ich błąd i taka sytuacja nie powinna mieć miejsca

@Sajonell

Ale wszystko ostatecznie udało się odkręcić i nie było co do tego problemów? Oni sami jak wyjaśnili te sytuacje, skoro pojawiło się stwierdzenie, że nie powinna ona mieć miejsca? Coś się na tym straciło?

Sajonell

Zgłosiłem sprawę, poprosili o ponowne wysłanie nr podatkowego i wyrównali mi to jakoś po miesiącu na szczęście

Osobiście nie narzekam pracowałam na Kaufland praca fajna, zakwaterowania były zadbane, ale myślę że to też zależy od współlokatorów na naszym akurat wszystko było w porządku.

Misia

Dobrze mi się współpracowało z agencją i ja polecam wyjazd z nimi

To gdzie byście polecali mi wystartować? Nie mam kompletne pomysłu na siebie. tutaj napisano by najpierw z agencja się przenieść a potem może już na własna rękę ogarniać. Ale od czego zacząć? Widzę parę ofert na różne miasta. Najwięcej jest teraz do Kolonii. Co się w takim centrum przemysłowym robi? był ktoś tam już?

LPS GmbH poszukuje osoby na stanowisko Pracownik magazynu. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Siema, a tak ogólnie, polecacie wyjazd do pracy z firmą? Nigdy jeszcze nie pracowałem za granica, więc nie mam doświadczenia i za bardzo do czego porównać np. warunki czy zasady, na jakich się wyjeżdża. Szukają teraz osób do komisjonowania art. drogeryjnych i chciałbym spróbować. Ile tu trwa rekrutacja, można wyjechać w sumie od zaraz? Czy dużo formalności trzeba ogarnąć? Podali zarobki podstawowe ok. 2000/2200 €, to sie zgadza? Po tych 9 miesiąc przeszedł ktoś bezpośrednio na umowę do klienta? Wtedy chyba warunki są dużo lepsze? Piszą, że 280€ jest pobierane miesięcznie z wypłaty za mieszkanie i dojazd. Nie wychodzi więcej, jak przyjdzie co do czego?

StartDE

Musisz pamietac, ze jest to kwota brutto, czyli na pierwszej klasie podatkowej trzeba odjac 28% (przypilnuj, zebys na 6 klasie nie byl, bo to dopiero duzy podatek), no i te 280 EUR za mieszkanie. Maja tez Zeitkonto, czyli placa za max 151,67 godz. Reszta dopiero na zakonczenie umowy. Za buty tez kaucja potracana. Plus, ze jest dojazd. Reszta - zalezy na kogo trafisz. Niestety, coraz gorsi ludzie do pracy z zakwaterowaniem przyjezdzaja. Dlatego warto wybrac oferte, gdzie mozesz szybko ogarnac wlasne mieszkanie i w regionie, gdzie pracy nie brakuje. Bo agencja to tylko na start dobra

Czy ktoś pracuje na projekcie w Wurstermark na komisjonowaniu i mógłby podzielić się ogólną opinia? Interesuje mnie konkretnie jakość mieszkań oraz współpraca z koordynatorami.

@Kandydat

Cześć i jak? aplikowałeś może? widzę ze tej oferty na te lokalizacje już teraz nie ma, wszystkie miejsca są zajęte czy o co chodzi? mam żałować ze mnie to ominęło? Jesteś tam już może? po jakim czasie udaje się wyjechać?

Alicja

Witan. Ktoś pracuje koło Berlina na komisjonowaniu? Proszę o opinię

To DHL kolo Drezna jakieś spoko jest? po prostu teraz w ostatnim wątku kilka osób się pytało kogoś czy właśnie w tym rejonie nie robi przypadkiem i ciekawi mnie motywacja do zadania takiego pytania. Ktoś w ogóle kiedyś się pytał o podmianki w koordynatorach, ma się w ogóle na takie rzeczy wpływ? jakieś inne zasady tez ustalasz?

Pracuje aktualnie na sortowni przesyłek kurierskich, praca nie należy do lekkich ale w sumie przed wyjazdem była mowa że praca jest fizyczna zależało mi na wyjeździe z partnerem i to przeważyło wybierając tą ofertę. Wszystko jak narazie jest ok. Koordynator również chociaż miała pewne obiekcje przed wyjazdem czytając opinie, mam jednak wrażenie że tworzą je osoby które swoją nieporadność przelewają tutaj. Naprawdę czasem patrząc na osoby które przyjeżdżają mam wrażenie że nie przyjeżdżają tu do pracy a tylko po to żeby się trochę wyrwać od rodziny i obowiązków i po to aby się wyszaleć i pokazać co to oni nie potrafią. Smutno się patrzy na takie zachowanie rodaków ????

Moni
@Ania

Witam mam pytanie odnośnie mieszkań na tej lokalizacji. Z mężem też się nad tą oferta zastanawialiśmy i czy jeszcze przyjmują?

nowy
@Ania

Witaj czy pracujesz może w DHL koło Drezna? Jeśli tak to napisz proszę jak wyglada praca ile wychodzisz na czysto .....

Lena

Siemka a co z ta oferta przy Hanoweru? Widzę, że odnosicie się w komentarzach do konkretnych lokalizacji i mnie na takiej opinii właśnie zależy. wisi tu oferta – szukają na komisjonowanie spozywki. Nie mam jeszcze w tym doświadczenia ale może się nauczę. Na ile polecacie to osobie nowej?

Joanna

Ja osobiście polecam Kaufland Hannover jeśli komuś zależy na pracy i robi swoje a nie szuka wiecznie wolnego i procentów %%% to praca na tym magazynie owocuje na przyszłość - niecałe 9 miesięcy pracowałam na tym magazynie pod firmą LPS i dostałam propozycję przejścia już bezpośrednio pod magazyn. Nie tylko ja ale również wiele innych osób którym na prawdę zależało na pracy. Polecam u mnie zatrudnienie przebiegło bez problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o LPS GmbH - Stahnsdorf

• Jak się pracuje w LPS GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy LPS GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 205.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPS GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 40 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LPS GmbH