Opinie o Gap Personnel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gap Personnel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gap Personnel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gap Personnel w Katowice

Jonek

A tak poważnie to napisze ktoś coś o tej agencji GAP czy nie? Bo niektóre opinie tu pisali chyba ludzie którzy nigdy nie pracowali w agencji. Obecnie pracuję w Anglii przez pewną agencję i owszem trafi się czasami cancel shifta na godzinę przed wyjazdem do pracy ale nie jest to zbyt często średnio nie wyjdzie nawet 3 miesiecznie. Tak samo jak w pracy owszem bywa cancel po 6-7h pracy ale to też normalnie w tego typu pracy. Niestety nasi chamscy rodacy przy korkach w alejach też czasem a nawet częściej niż czasami się trafiają. To chyba jednak wina całego systemu że dla kilku procent szybciej pracy są kwasy między ludźmi. Jednak pytanie jak ta agencja rozdziela zmiany bo to już jeśli prawda zakrawa na kpiny. Czy np idąc do pracy dostaje się informacje o shifcie na następny dzień czy nie? Tak samo jak traktują ludzi co nie wyrabiają procentów? To są istotne informacje.

Jonek

A tak poważnie to napisze ktoś coś o tej agencji czy nie? Bo niektóre opinie tu pisali chyba ludzie którzy nigdy przez żadną agencję nie pracowali. Teraz pracuję w Anglii przez pewną agencję i owszem trafi się czasami cancel shifta na godzinę przed wyjazdem do pracy, choć raczej średnio 2 - 3 w miesiącu, a nieraz też po 6-7h pracy cancel jest ale to normalne przy agencjach. Sporadycznie też trafia się zmiana godziny shifta. Korki w alejach też czasem bywają. Nasi chamscy rodacy bo im ktoś nowy trochę spowalnia pracę i gonią za procentami, też życia nie ułatwiają. To wszystko jest typowym dla pracowników agencyjnych. Interesuje mnie jak tam są te shifty układane kiedy się dostaje informacje o shifcie i co w przypadku gdy ktoś nie osiąga zakładanych przez nich norm.

pytajnik

czy ktos przeszedl rozmowe w katowicach i jest teraz w chichester ? jakies info?

srs

Witam czy ktos ma zamiar podjac prace w Corwen na stanowisku spawacz ? przez pośrednictwo gap personnel w firmie ifor williams trailers?

Tapicer

Po wysłaniu CV dostałem telefon z ofertą pracy. Widziałem stanowisko pracy na ich stronie i testy kwalifikacyjne. Umówiłem się na rozmowę w biurze Gap, podpisałem kontrakt i inne papiery. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło. Oferta też bardzo atrakcyjna.

Pytali o poprzednie stanowiska pracy, zbadali mają historie zatrudnienia (świadectwa pracy). Pokazałem im meble które obijałem. Pytali o różne inne rzeczy, ale nie pamiętam już konkretnie o co, robię w tym zawodzie od lat także bez trudu sobie poradziłem. Mam już nawet bilet i lece tam za tydzień.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pesc

a ja jestem w Chichester :D

@Pesc

I co, lepiej tam jest? Co to za robota?

Pesc

Jest OK, wszystko tak jak być miało - jechałem z Polski

@Pesc

Dobrze, że jesteś zadowolony. Robisz w Protein czy Hut? Praca jest regularnie?

luk

jak jest w Chichester?

@luk

Przyjechalam nie dawno , jest jak bylo mowione trzeba robic na tych salatkach po 12 h z czego platne jest 11 h . Ale przynajmniej wszystko jest jak bylo mowione bo praca jest normalnie minimum 4x12 h i czasami jest opcja pojscia na 5 12h zmiane .. Moim zdaniem nie ma co narzekac jak na prace bez znajmosci jezyka ang. Nie jest to praca wymarzona bo umowmy sie ze to jest produkcja salatek ale przynanjmniej mozna sie utrzymac i cos odlozyc bez problemu .

Krzysztof
@Donna

Gdzie pracujesz, jesteś tam jeszcze, jak wyglądała Twoja sytuacja na początku z pracą, zakwaterowanie, zarobki, warunki pracy, mieszkania, płaca? I przede wszystkim: ile pieniędzy potrzeba na ,,start'' Będę wdzięczny za odpowiedź na te pytania, mój mail: krzysztof7721@wp.pl lub ewentualnie gg: 39415403 jeśli ktoś tego jeszcze używa

@Krzysztof

Pracuje na Merston w NWF Chichester No trzeba bylo sobie ogarnac pokoj do wynajecia , przyjechac i pojsc do pracy .. Jakiejs strasznej filozofii to nie bylo z tym . Warunki mieszkaniowe sa srednie ale za ta kase mozna przezyc . Kazdy tutaj sie z czasem wyprowadza na jakis lepszy standard .. Zarabia sie 300-400 £ tygodniowo wszystko zalezy ile tych godzin sie uda zrobic .

@Donna

Jak z tą agencją Gap Personnel wszystko jest ok tak jak było mówione czy zdarzają się jakieś przygody?

wiki1
@Donna

Cześć :) planuje wyjazd po swietach do pracy w chichester wlasnie przy produkcji salatek . nie znam anglii nie znam jezyka i boje sie jak sobie poradze z dojsciem do miejsca pracy czy agencja zapewnia jakis transport do pracy ?

@wiki1

Z tego co mi wiadomo narazie nie zatrudniaja na salatkach w Chichester bo zapelnily sie wszystkie miejsca pracy.. Tam pewnie sie wznowi rekrutacja , bo to tak zawsze bywa . Kontaktuj sie z agencja bezposrednio to ci pewnie powiedza co i jak .

SARA

Pracuję od 3,5 miesiąca pod Gapem W Mypro. Trial przeszłam pomimo bardzo słabej znajomości języka, ale też miałam szczęście bo szkoliła mnie Polka. Ok 4 godzin za które każdy osobna powinien mieć wypłacone pieniądze, niestety jeśli się nie domagasz nie dostajesz nic. Na początku praca może przerażać, ale normę przy niemal morderczym wysiłku da się wyrobić jeśli oczywiście belt po którym jadą kartony nie jest popsuty, a jest popsuty stale. No i oczywiście wielką rolę mają tutaj też wielkości boksów, jeśli dostanie Ci się któraś z ostatnich packstacji to tylko dzięki podstawionej obok palecie z boksami jesteś w stanie zrobić bądź zbliżyć sie do ich wyznaczonej godzinnej normy. Ludzie tam na ogół nie są źli choć wiadomo, że każda nacja pomaga raczej sobie nawzajem. Superwizorzy no cóż, niektórzy chyba nazbyt przejmują się swoją rolą a tak naprawdę nie są w żadnym stopniu upoważnieni do traktowania agencyjnych jak podludzi. Na chwilę obecną na trialu trzeba przejść i pakowanie i pikowanie dziennie widzę multum osób które taki właśnie trial przechodzą i rzeczywiście niewielu nich pozostaje... Na pikowaniu jeśli nie ma nadmiaru ludzi to może i ta praca wdawac się znośna, ale kiedy w alejkach trzeba się stale przepychac miedzy bandą samolubnych ludzi nie ma szans wyrobić normy. Ageja za jej poprzedniczki wysłała mnie po dwóch miesiącach na The Hut na trial, kolejny 4 godzinny za free bo Osoba zajmująca się nami stwierdziła,że będe miala dwie opcje zamiast jednej, w rezultacie siedziałam w domu bo w koncu nigdzie mnie nie werbowali i musialam sie prosic ponad tydzień, żenujące. Dodam,że wyrabiałam target. Ma się nijak do ich widzi mi się. Sama agencja ptrzy tak naprawdę siebie i swojego interesu, nie interesuje ich o że ludzie ktorych sami zwerbowali nie mają tutaj za co wyżyć. Godzin nie zapewniają w gruncie zadnych wiec jestesmy wszysci na ich lasce, jesli masz szczescie owszem mozesz przepracowac caly tydzien. Gdy slysze slowo Busy albo important mam ochote komus przywalić jakimś ciekim produktem. Nie wierzcie w ich Wielkie Busy bo to z reguły się nie sprawdza i agencyjni po 2, 3 godzinach d rozpoczęcia pracy idą do domu. Co do The hut praca wygląda nieco inaczej, normy są wyższe ale jeśli pracujesz z kimś normalnym możesz być pokojny o norme. I Superwizorzy też są ok. Trzeba być wytrwalym, zacisnąc zeby jeśli juz tu jestescie a moze akurat powiedzie się wam. Powodzenia

jo

Witam.Udzielalem sie tu wczesniej tez bylem blisko wyjazdu z nimi jako spawacz do walii nie wyjechalem nie dlatego ze agencja byla mi podejrzana mialem z nimi b.dobry kontakt poprostu brat sciagnol mnie do angli 3 tyg.temu.W pon.przylecialem a w czwartek mialem juz prace tez przez agencje ale angielska. Jest mi latwiej bo mieszkam narazie u brata w sumie on mi wszystko zalatwil(u mnie troszke kiepsko z jezykiem ale jakos daje rade} jezeli ktos ma sie gdzies zaczepic na poczatek(lokum) umie troszke jez.to agencje maja pracy w brud a wagencjach tez pracuje duzo polakow to tez jakis plus jak ktos nie zabardzo z jez.ja przyjechalem z planem zeby zostac na stale za kilka miesiecy jak wszystko pojdzie dobrze(narazie idzie) sciagam zone i dziecko i nastepne 40 lat chce w miare normalnie zyc a uwiezcie mi ze sie da jak ktos pracuje.Pozdrawiam.

Kkk

Dzięki za wypowiedzi. Ja akurat mam wybór bo mam brata za granicą i mogę pojechać poszukać pracy bezpośrednio tyle że nie chciałem mu zawracać głowy swoją osobą i chciałem wyjechać przez agencje... Ale z tego co czytam to nie warto. Robią z ludźmi co chcą dosłownie.

Leeds

W moim przypadku wyglądało to tak, że wylądowałem w siedzibie agencji w Warrington w celu rejestracji w samo południe 21 marca - tak jak to było uzgodnione już kilka dni wcześniej telefonicznie. Rejestrowano tego dnia sporo osób, więc za mnie zabrano się z półtoragodzinnym poślizgiem. Nakazano mi też stawić się następnego dnia o ósmej rano na ów "trial". Moim zdaniem jest to bandycki, kapitalistyczny wyzysk, bo po prostu pracujesz magazynowi za darmo przez cztery godziny - bez żadnej przerwy. Tak jakby pół godziny albo najwyżej godzina nie starczyła do pierwszej oceny człowieka. Ciekawe ile osób tak przemielą i ile z tego wychodzi darmowych dniówek dla magazynu? Jednak jeszcze tego samego dnia dostałem sms-a, że mój trial zostaje przeniesiony na czwartek i już na tej podstawie można było wysnuć wniosek, że wcale takiego nadmiaru roboty nie ma i że magazynowi wcale się aż tak nie spieszy. Tak czy inaczej, przebyłem na ten trial, a ze mną grupa chyba sześciu Bułgarów. Chłopaki telepali się na piechotę dwie godziny z miasta. Jeden z pracowników magazynu pochodził ze mną najdalej z pół godziny i pokazał podstawowe czynności, a dalej robiłem już sam. Oczywiście są liczne pytania i problemy, z którymi musisz ganiać do kogokolwiek, żeby to wyjaśnić. Po trialu na moje zapytanie zakomunikowano nam, że szefostwo dokonuje dość szybko oceny przydatności potencjalnego pracownika i że jeszcze dziś powinniśmy mieć wiadomość z agencji. Jeszcze tego dnia dostałem sms-a o treści mniej więcej takiej: "Hej, tu Gap. Pracujesz w sobotę od 6 do 15". Odebrałem to zatem jako akceptację mojej osoby i przybyłem do pracy. Magazynem "The Hut Group" na miejscu zarządza grupa jakichś takich młodych dziewczyn nie wiem skąd, ale zapewne z jakiejś Litwy czy Łotwy. Od razu do nas przemówiono, że wprawdzie rozumieją, iż jesteśmy nowi, ale żebyśmy zasuwali ile się da. Potem był sms z agencji, żeby przyjść w niedzielę. Mimo iż była to niedziela wielkanocna, stawka nie była większa ani o pensa. W poniedziałek wielkanocny nie działo się nic, a we wtorek 29.03. przed dziewiątą rano przyszedł sms, że jest robota od 15 do 23. Tak więc druga zmiana jest krótsza, płacą za 7,5h. Potem była jeszcze jedna dniówka, po której dostałem sms-a (zapewne rozsyłali go do wszystkich nowo przyjętych) o treści takiej: "Chcemy ci tylko dać znać, że twoje wyniki w The Hut są niskie, więc musisz to proszę poprawić immediately". W tym czasie z różnych względów miałem już tego wszystkiego dosyć, poszedłem zatem do agencji i zgłosiłem swoją rezygnację. Ja myślę, że Rocky walczył dłużej ode mnie i odpuścił dopiero po 2 tygodniach, bo też miał dosyć tego nieustannego popędzania oraz po prostu złej organizacji pracy. Nie wiem, czy sam się zwolnił, czy jego zwolniono, ale trial trwa zasadniczo te 4 godziny, nie 2 tygodnie. Choć inna sprawa, że pamiętam czasy, kiedy w angielskich magazynach szkolenie właśnie trwało nawet i 2 tygodnie. Może zresztą i tydzień by starczył, ale nie było w każdym razie tak, że Cię od pierwszego dnia puszczają na głęboką wodę i tylko te swoje wyśrubowane normy ich interesują. Ja oczywiście doskonale rozumiem, że muszą być jakieś orientacyjne normy, choćby po to, żeby można było cokolwiek planować na magazynie. I doskonale rozumiem też, że w pracy ma się pracować, a nie obijać. Ale bez przesady. Nie wiem jak jest teraz, ale jak wspomniałem - każdorazowo trzeba było czekać na sms-a z agencji, który oznaczał, że jest praca. Jak nie było sms-a, to nie szedłeś do roboty. Od szkolącego mnie pracownika na triala-u zasłyszałem takie coś: "Jak pracujesz przez agencję, to nie licz na regularną pracę". Ale nie chcę się wypowiadać, jak jest w chwili obecnej, bo może jednak tej roboty jest już więcej. Po prostu nie wiem.

czarny

myślę że GAP JEST OKEY

Kkk

Mógłbyś mi powiedziec coś odnośnie tego okresu próbnego czy dana osoba się nadaje na stanowisko pracy? Opinia użytkownika Rocky bardzo mnie zainteresowała, żeby nie powiedzieć wzburzyla. To jakiś żart że mogą mnie odesłać z kwitkiem po dwóch tygodniach próby? I rozumiem że trzeba w tym czasie proby zmieścić się w ich chorych normach? A jeżeli już gwarancja godzin pracy w tygodniu jakaś jest czy tak jak w innych agencjach tzw ,, elastyczne godziny pracy '', czyli 2-3 dni w tygodniu lub na telefon?

@Kkk

Może nie wyjaśniłem Ci tego całkiem klarownie, ale nawet jeżeli Rocky zrezygnował (czy też: zrezygnowano z niego) po 2 tygodniach, to na pewno mu za to zapłacili. Niepłatny jest tylko ten ich cały trial. Ale na pewno nie zamierzał pracować tylko dwóch tygodni i dlatego poniósł straty. A jak było z regularnością jego pracy, to nie wiem - może on sam się tu jeszcze kiedyś wypowie. Co do elastyczności, to dzisiaj słowo-klucz. Najlepiej, żeby pracownik chyba w butach spał i był gotów do roboty 24/7. Niestety los agencyjnego jest nieciekawy. Moja rada: zostań lekarzem, komputerowcem, albo nawet i kierowcą TIR-a i wtedy dopiero jedź do UK. Jeśli bardzo dobrze znasz jakieś inne języki oprócz angielskiego, to potrzeba też ludzi do call centrów, ale to w sumie niewiele lepsze jak magazyn.

Leeds

Nie chcę Cię oczywiście do niczego zniechęcać, zwłaszcza wobec sytuacji na polskim rynku pracy, ale ja też uważam, że agencje pracy to syf. Moim zdaniem nie powinno coś takiego w ogóle istnieć. Skoro pracodawca nas potrzebuje i chce, to powinien nas zatrudnić bezpośrednio. A jak nas nie potrzebuje, to nas nie zatrudnia - proste. Poza tym cały ten ciapacki, zaśmiecony kraj zwany UK to osobny temat. Być może tymczasowa praca w UK byłaby dla młodego człowieka - którym zapewne jesteś - jakimś tam doświadczeniem życiowym, wspominanym po latach dobrze albo źle, ale zważywszy na problemy i koszty związane ze znalezieniem w miarę normalnej kwatery, na dojazd do miejsca pracy i na sam charakter tejże pracy (ośmiogodzinna lekcja WF-u) osobiście bym do wyjazdu za bardzo nie nagabywał.

Usain_Bolt
@Leeds

Bo na forach kazdy lubi narzekac ale coz... Zamiast ruszyc sie do roboty :) Nikt zlotych gor nie obiecuje ani tego wam nie zrobi:) A co do agencji pracy niestety ale wszystkie agencje maja plusy I minusy tylko trzeba sie rozeznac samemu nie pytac sie o opinie :) Kazdy ma swoj rozum :) Ciekawe czy ktos napisze cos pozytywnego :D Bo widze ze same osoby ktore lubia narzekac co uwielbiamy :)

Kkk

Mam ofertę pracy jako order picker w magazynie My Protein w Warrington od GAP Personel,ale się waham czy podjąć ta prace, 2 dni w tygodniu pracować i wrócić po dwóch tygodniach to nic fajnego. Proszę o poradę kogoś kto pracował, pracuje lub będzie wyjeżdżał do pracy, czy warto sobie nimi głowę zawracac, czy to kolejni kretacze. Pozdrawiam

@Kkk

Ja byłem w The Hut i już miałem dość, a Heban napisał powyżej, że w My Protein jest jeszcze bardziej popieprzone z normami. Więc jeżeli jesteś szybki jak Usain Bolt i wytrzymujesz takie tempo przez 8h, to jedź. I weź z 1000 funtów na początek.

Patrycja
@Kkk

Witam, Mam oferte jechac do tego samego miejsca. Jestes juz tam? Ile godzin tygodniowo praca? Oplaca sie? Prosze o kontakt, Pozdrawiam

BasiaKasia

A pracy jes duzo? Minimum 40 godzin na tydzien? Czy 2 dni do robota na tydzien i koniec?

ububububu

wszędzie to samo dziadostwo się dzieje (zauwacie , ze tak samo jest jak poczytacie opinie o innych agencjach.. .. wszędzie taki to kur .. dzisiaj "model byznessowy"..) .. banda idiotów zrządza tym magazynami (to ludzie czy robty działające wg. norm) .. i trzeba się temu korpo-dziadostwu przeciwstawić .. a mianowicie ich olac ! .. i isc do robty .. do biedrony na kase >|) .. czyli z deszczu pod rynne .. (rewoltę robić gamonie !)

heban

Agencje wykonuja tylko packing i picking procz nielicznej grupy na replenie. A co do porownania z TheHut- na MyP jest jednak duzo ciezej. Osoby ktore osiagaly na TheHut wynik w granicach 150% normy na MyP maja 90-100%. Troche smieszne te zarzuty o pikowanie w kilka osob w jednej alejce , sa na tyle szerokie ze mieszcza sie obok dwa wozki.

@heban

No to macie tam w tym MyP rzeczywiście przesrane. Mówisz, że zarzuty co do jednej alejki są śmieszne? Nie chcę się nad tym zbyt długo rozwodzić, ale uwierz mi, że dwa wózki tam akurat mijają się naprawdę z bardzo dużymi trudnościami, a (usunięte przez administratora) robi się niesamowity, kiedy 5 czy 6 facetów zapieprza jak głupich i jeden drugiego przegania. Jesteśmy sami sobie winni, bo zasuwamy, aż nam pot po (usunięte przez administratora) cieknie. Gdyby każdy robił w normalnym, ludzkim tempie (nie chodzi mi jednak absolutnie o bumelowanie), to by takiego wariactwa nie było, a Angole przestali by z nas wreszcie robić niewolników. Ale to temat na osobną rozmowę, więc na tym zakończę i życzę powodzenia w UK.

heban

Sa prywatni przewozicy ktorzy biora okolo 5 funtow za tam i z powrotem. Jak narazie nie za dobrze to wyglada na miejscu dla nowo przybylych- pracuja po 2-3 dni w tygodniu. Pisze to z perspektywy osoby ktora jest tu dluzszy czas i pracuje bezposrednio pod MyProtein . Jesli macie jakies pytanie -pytajcie . I polecam spory zapas gotowki na przyjazd

@heban

Te 5 funtów to oczywiście wtedy, jak uzbiera się odpowiednia grupka. Ja dymałem na rowerze i wszystko jest OK dopóki nie pada. A pada - jak wiadomo - bardzo często.

@heban

Heban, powiedz jakie tam dokładnie prace wykonujecie? Order picking i packing, czy coś jeszcze? Pikowanie jest znośne czy burdel taki sam jak w "The Hut Group", a konkretnie na dziale "Fashion", gdzie w jednym kartonie możesz mieć z pięć podobnych przedmiotów i tracisz czas na wygrzebywanie właściwego gdzieś z samego dołu. Na dziale "Health and Beauty" zdarza się, że pięć czy sześć osób pikuje tę samą alejkę. Oczywiście wszyscy sobie wtedy nawzajem przeszkadzają, ale nikogo z managementu naturalnie to nie obchodzi. Ich obchodzą tylko te cholerne normy, które co pewien czas tylko podwyższają.

Jasie

Leeds - dziękuję bardzo za odpowiedź. Napisałeś jeszcze, że "angielski kwatery" to osobny temat. Co masz konkretnie na myśli? Chodzi o te z KeyMove (wymienione na 1 stronie spisu od Gap Personnel)?

@Jasie

Wnioskuję, że nie mieszkałeś/mieszkałaś jeszcze w UK. Nie chodziło mi tu o konkretną stronę internetową, ile o stan tego, co na ogół się w tym kraju oferuje na wynajem. Zdarzało mi się tam widzieć "kwatery", jakich w Polsce nikomu normalnemu nie przyszłoby do głowy wynajmować i jeszcze brać za to pieniądze. Ale to kraj, który nie ucierpiał wskutek wojen, więc ma dużo starego, beznadziejnego budownictwa. Oczywiście, że można znaleźć i przyzwoite oferty, ale te są drogie. Zajrzyj np. na spareroom - zobaczysz ile kasy żądają. Nie dość, że drogi czynsz, to jeszcze praktycznie zawsze trzeba zapłacić kaucję i nastawić się na to, że kwatera jest albo nieumeblowana, albo umeblowana tylko w bardzo podstawowym zakresie. Jeżeli kwaterę oferuje agencja nieruchomości, oprócz opłaty np. za 2 tygodnie z góry i kaucji jeszcze zerżną z Ciebie opłatę administracyjną w wys. niekiedy dobrze ponad 100 funtów. Dlatego wielu ludzi bierze kwatery od osób prywatnych (na ogół gorszej jakości), które też wprawdzie żądają zapłaty za jakiś okres z góry i kaucji, ale jeśli nie będzie ku temu jakichś innych przeszkód, to możesz taką kwaterę objąć od razu. Nawet jeżeli to nora i będziesz szukać potem czegoś innego. Jeśli się da, wynajmuj coś do rodowitych angoli, a nie od ciapatych, choć to oczywiście też nie gwarantuje, że będzie dużo lepiej. Parę ładnych lat na Wyspie spędziłem, to wiem, o czym mówię.

Jasie

Czyli jak ktoś nie zda próby (trial), to w ogóle nie dostaje pracy? Gdzie najłatwiej dostać zakwaterowanie? Co polecacie?

@Jasie

Dokładnie tak - jeżeli management uzna po przepracowaniu przez Ciebie 4 godzin (bez żadnej przerwy), że nie rokujesz nadziei jako order picker, to klapa. Nie wiem, czy w chwili Obecnej Gap Personnel w Warrington zaoferowałby Ci cokolwiek innego, ale chyba nie. Tak jak pisał Rocky - wiele osób się nie kwalifikuje i naprawdę nie wiem, co wtedy robią. Wraz ze mną na "trial" stawiła się grupa chyba sześciu Bułgarów, z których pracę dostało tylko dwóch, najmłodszych zresztą. Zakwaterowania możesz szukać na stronach internetowych, których spis udostępnia polski oddział Gap-u, ale licz się z tym, że gdziekolwiek znajdziesz zakwaterowanie, będzie to na pewno dość daleko od magazynu. Niezależnie od tego, czy trafisz do "My Protein", czy też do "The Hut Group", jako że oba leżą bardzo blisko siebie.

Leeds

Podobnie jak przedmówca, ja też byłem w Warrington. Po kilku dniach oczekiwania na zarejestrowanie się w miejscowym oddziale agencji poddano nas w magazynie tzw. próbie (trial), która po prostu oznacza przepracowanie połowy dniówki za darmo. Osoby, które spełniają nadzieję kierownictwa magazynu, że będą dobrymi zasuwaczami są każdorazowo powiadamiane sms-em (przez agencję), że mają przyjść do pracy. Oczywiście magazyn ciągle uskarża się na niską wydajność nowo przyjętych osób i pogania do większego wysiłku. Normy niedawno znów podwyższono i jak zwykle w Anglii są na obecnym poziomie nierealistyczne. Sam magazyn jest oddalony o ok. 8 km od centrum miasta, bardzo ważne jest zatem rozwiązanie kwestii transportu. Rowerkowanie w deszczu jest bowiem średnio przyjemne i po prostu męczące. Wcale nie wygląda też tak, że roboty jest pełno. Przynajmniej w obecnym okresie. Można więc mieć problemy z opłaceniem kwatery. A angielskie kwatery to osobny temat.

be

nie sztuka pojechac i zarobic tylko aby starczylo do nastepnej wyplaty

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

• Jak się pracuje w Gap Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Gap Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gap Personnel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gap Personnel?

Kandydaci do pracy w Gap Personnel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gap Personnel
2.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Gap Personnel