Opinie o Gap Personnel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gap Personnel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gap Personnel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gap Personnel w Katowice

Kinga

Witam. Mam zamiar wybrać się wraz z koleżanką w styczniu do Wrexham jako pakowacz. Czy ktoś jeszcze wybiera się w tym terminie? Jeśli tak, proszę o kontakt, może dogadamy się w jakiś sposób aby jechać razem. W grupie siła! kinga.juraszek@spoko.pl

Sandra

Mam jechać do pracy w Warrington do Myprotein prosze was o jakieś dodatkowe informacje z obecnej chwili. Jak tam jest? Czy lepiej nie jechać ? Pilneee!!!

@Sandra

Na moje możesz jechać, lepiej zarabiać w funtach, ale jak ogarniesz pokój??

azazel

też dostałem propozycje wyjazdu do Wrexham pakowanie w Calipso Soft Drinks..

Niko

Witam Pracuje ktoś w Firmie ;Calipso Soft Drinks ' w Miejscowości Wrexham?

Tapicer

Po wysłaniu CV dostałem telefon z ofertą pracy. Widziałem stanowisko pracy na ich stronie i testy kwalifikacyjne. Umówiłem się na rozmowę w biurze Gap, podpisałem kontrakt i inne papiery. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło. Oferta też bardzo atrakcyjna.

Pytali o poprzednie stanowiska pracy, zbadali mają historie zatrudnienia (świadectwa pracy). Pokazałem im meble które obijałem. Pytali o różne inne rzeczy, ale nie pamiętam już konkretnie o co, robię w tym zawodzie od lat także bez trudu sobie poradziłem. Mam już nawet bilet i lece tam za tydzień.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
PhiPhi

Ktoś wybiera się teraz w listopadzie przez tę agencję do pracy w UK? Ja mam ofertę i planuję jechać, jak coś można połączyć siły. Mój mail w linku (nie chcę aby gogle mnie indeskowało0 dlatego w grafice go podaję. (usunięte przez administratora)

@PhiPhi

Siemka ja planuję jechać przez tą agencję masz tu maila popusmonstergreen@gmail.com

@PhiPhi

Ja wybieram się w najbliższym czasie tu masz e-mail popusmonstergreen@gmail.com

@PhiPhi

Odezwij się jak możesz, ten planuje wyjechać 30 mam byc na miejscu tomaszraczynski1@gmail.com

Witam. Pilnie szukam mieszkania lub pokoju do wynajęcia w Chichester. Ktoś ma jakieś namiary?

Jarek
@Tomek

Jest grupa na facebooku pokoje i mieszkania w Chichester, Bognor Regis i okolicy tam próbuj ofert jest niemało.

@Tomek

I jak tam Tomek znalazłeś coś ja też szukam mieszkania w chichester daj znać popusmonstergreen@gmail.com

ewa

Może i tak, jednak teraz nie maja zbyt wielu ofert pracy i oferty są ograniczone, glownie poszukują pracowników na magazyn i produkcje, czy praca dla kobiet rowniez wlicza sie w te oferty? na magazyn nie trzeba miec jakis uprawnien? ale i znac jezyk trzeba tez koniecznie

Patryk

Ja sie zalapalem nie dawno na salatki w Chichester ... Jak Ci zalezy na wspolpracy to po prostu kontaktuj sie z agencja i oni Cie juz dalej poprowadza ...

@Patryk

Witam jak tam jest na tych sałatkach i jak z jakimś pokojem czy innym lokum tu masz e-mail popusmonstergreen@gmail.com czekam na jakoś odp

WRO

Właśnie dostałem od nich ofertę w Mypro razem z informacją o dwudniowym PŁATNYM szkoleniem. Wie ktoś coś na ten temat?

Leeds

Masz dużo racji, rzeczywiście tak to generalnie wygląda. Z tego co widzę, jedyna branża gotowa przyjmować ludzi na pniu to opieka nad osobami starszymi. Nie ma najwyraźniej chętnych do tej często ciężkiej i niewdzięcznej roboty.

jas fasola

@Asda - a czy to prawda z tym testem ze jak ktos zna lepiej jez angislski to dostaje 18 tys funtow rocznie a jak mniej to 15 tys...w ogole to salary pachnie sciema. dlaczego oni nie podaja kwoty godzinowej? czy umowa na miejscu podpisywana jest z Nature Way foods? szczrze mowiac patrzac na ceny pokoi w chichester za ta kwote chyba nie opyla sie tam jechac... czy ty zadalas ten test w Katowicach?

@jas fasola

Testy są po to żeby w ogóle zostać TO(team operative). 18000 F rocznie jest osiągalne teoretycznie jeśli przejdziesz na kontrakt, ale mówię jest to trudny test, praca w zimnie i w mokrym środowisku. Ludzie pracują po kilka lat i tego testu nie przechodzą. Pracując dla agencji w fabrykach Natureway foods nmie licz na pełny etat a raczej na godziny w dniach kiedy jest bardziej busy. Nie zniechęcam ale trzeba się przygotować na cięzką pracę w trudnych warunkach.

@jas fasola

Minimum hourly wage 7.2£ minus podatek od kwietnia tego roku. Ile godzin przepracujesz tyle zarobisz.

Jason
@jas fasola

Stawka to nie jest sciema bo mi sie udalo zdac testy na 18 000w katowicach i tyle wlasnie mam na kontrakcie . Trzeba umiec rozgraniczac oferte pracy od Agencji pracy i oferty pracy bezposrednio od pracodawcy . Niektorzy pracodawcy nie placa na godzine tylko masz wpisane w kontrakt zarobek roczny np. 18 000 i musisz tyrac minimum 4x12 h w tygodniu i wyplate masz zawsze jednakowa na koncie chyba ze zrobisz nadgodziny ponad miesieczny plan . Jakbym nie zdla testow na 18 000£ to za te 15 000£ chyba bym sie nie zdecydowal , ale teraz jest calkiem nie zle .

fcb

witam,chce przyjechac z Polski do Wrexham przez agencje gap personnal,mozecie podzielic sie opinia jak tam jest i czy warto,mam 53 lata czy dam rade

Leeds
@fcb

Nie chcę Cię do niczego zrażać, ale mam kilka lat mniej i musiałem w Anglii nieraz przepracować na 12-godzinnej zmianie. W nocy to jest tortura! Chyba że pracowałeś cale życie w podobnych warunkach, masz bardzo dobra kondycję fizyczną i jesteś przyzwyczajony do pracy w nocy. Ja osobiście szybko wymiękłem i nigdy na coś podobnego się już nie pisze. 50 lat to nie 20 ani 30 i nic za to nie możemy.

@Leeds

(Team operative) to człowiek który odpowiada za wykonanie planu produkcji na danym odcinku w danym dniu czyli obsługuje pewne maszyny np. do cięcia sałaty. Przygotowuje surowiec (na przykład dzwiga worki po 30kg z burakami w wrzuca je do maszyny itp. Żeby nim zostać trzeba zdać nie łatwy test w fabryce na miejscu w UK. Jeśli nie zdasz to nie ma kontraktu a jest tylko praca dorywcza czyli temporary. QA to Quality Assurance czyli kontroler jakości i przynajmniej na początku nie ma co mysleć aby nim zostać. Zamieszkanie - temat rzeka jest bardzo istotne bo o dobre jest teraz w UK bardzo ciężko. a jak będziesz miał żle warunki (daleko) to nie dojedziesz do pracy albo ci się nie będzie opłacało. W selsey jest tylko Caravan (kamping)do spania o warunkach nie będę pisał.

Kosiba

W Anglii praca to 1 sprawa a kwatera i transport zupełnie inna. Nie wiem co to za agencja ale przy szukaniu kwatery bez kaucji a najczęściej też i opłaty admission się na obywa. Opłata może być między £50 - 100. Kaucja to czasami 2 tygodnie czynszu ale często 1-3 miesiące. Jeśli przed czasem zerwiesz umowę to kaucja najczęściej przepada.I jeszcze konto musisz w angielskim banku założyć bo tu nikt nie wpłaci ci pieniądze na konto polskich banków nawet jeśli byś je miał w funtach.I transport musisz albo samolot albo autokar bo swoim polskim autrmautem tu nie mozesz być i pracować. Moim zdaniem w UK praca min 3 miesiące by coś naprawdę zarobić. Na krotko lepiej coś z krajów kontynentalnej Europie. Co prawda euro to nie funt ale i kraje bardziej zbliżone do tego co w Polsce znamy. Co innego na dłużej lub na stałe tu przyjechać lub zostać wysłany przez polską firmę w delegację do UK.

grzesiu
@Kosiba

Serdecznie nie polecam. Praca to mordęga, zarobki ładnie wyglądają tylko podczas rekrutacji. Siedzisz w pokoju i czekasz na SMS dzięki któremu łaskawie będziesz mógł pracować. Dobrze radzę, odpuść sobie kimkolwiek jesteś.

New
@grzesiu

Grzesiu jesteś jesteś jeszcze w UK? Miałeś propozycje pokoju od nich? Jeśli tak to jak to tam wygląda.

Asda

Fabryka w Chichester to Nature way foods. Pracą jest ciężka i uciążliwa oraz w zimnie. To nie jest w Chichester tylko Selsey. Jeśli będziesz TO albo QA to można wytrzymać. Ale żeby nimi zostać trzeba przejść testy na miejscu UK i nie są one łatwe. Tak w ogóle to praca w trudnych warunkach a kasa tak jak wszędzie minimum.

slick
@Asda

Jestes na miesjcu? skad dojezdzasz do tego selsey? Bo w bognor regis czy chichester trudno znalezc jakies lokum do 350P I cz gwarantuja pelny etat

slick

Co to jest TO albo QA?

Chris
@Asda

Nie do konca minimum bo jak dostaniesz kontrakt na TO czyli Team Operative Silver na 18 000£ rocznie to jak sobie przeliczysz ile wychodzi na godzine to masz jakies 8,65/h wiec nie jest to stawka minimalna .

Nowy120

Witam wszystkich. Wybieram sie do pracy przez Gap Personnel do Warrington. Czy mógłby ktos powiedziec jak tam teraz jest ? Czy wogole opłaca sie jechac tam ? Jak z mieszkaniem i wogole ? Dzieki za jakakolwiek odpowiedz.

marcin hut

Pracowalem na MyProtein dla Gapu kilka miesiecy wiec moge napisac o nich kilka slow. Plusy- niezle zarobki od poczatku, pieniadze zawsze byly w terminie, kontakt z agnecja w polsce i uk, i mozna sie tu rozwijac - ja np po 3.5 miesiaca dostalem kontrakt od MyPro, niedawno tez zmienilem stanowisko na troche lepsze i juz nie mam takich targetow. Minusy- rotacja pracownikow,jest duzo nowych i czasami smieszne triale, a o zmianach na poczatku dowiadywalem sie wieczorem lub nawet tego samego dnia, ale godziny byly. Ogolnie praca na MyPro jest ok, dobrze sie tu pracuje i jest mila atmosfera, nie ma co porownywac z magazynami w Polsce... Mozna tu niezle zarobic, ale musicie wiedziec po co przyjezdzacie i ze na poczatku moze nie byc tak latwo.

Krzysztof

Ja zaczalem niedawno i to za dobra stawke, ale wiadomo, ze zeby dobrze zarabiac trzeba sie napracowac, akurat ta agencja jest bardzo uczciwa. Mam z nia dobry kontakt a to juz nie pierwsza angielska agencja dla ktorej robilem, polecam ludziom ktorzy chca pracowac a nie tylko narzekac.

Sheffield
@Krzysztof

Zbyt wiele konkretow zes nie powiedzial, koles.

zibiboo

A napiszcie coś o pracy przy sałatkach w Chichester tez przez gap-personnel

Ronin

Opowiem Ci z mojej perspektywy jak to wygladalo w czasie 3 miesiecznej przygody z nimi: Przynajmniej 10 razy zostalem odwolany okolo godziny przed rozpoczeciem pracy Kilkukrotnie przybylem na magazyn a tam okazalo sie ze nie ma mnie na liscie i zostalem wyslany do domu Przynajmiej raz w tygodniu skracane godziny pracy. SMS na nastepny dzien przychodzi zazwyczaj miedzy godzina 17 a 21 Mega chamski personel a zwlaszcza Aneta z recepcji- nie wiem kto ja tam zatrudnil ale naprawde robi wam zla opinie( wiem ze to cztacie). O slabosci agencji swiadczy ze srednio co 3 miesiace zmienia sie koordynator bo nie daje rady i nie ogarnia tego burdelu. Jako duzy plus - nigdy nie spozniaja sie z pieniedzmy a jak sie myla to zazwyczaj na Twoja korzysc:). I zeby nie bylo ze bylem jakims gląbem bez normy ktory wylecial za brak jezyka- kontrakt dostalem , awansowac awansowalem i calkiem dobrze pracuje sie mi sie w grupie THEHUT .

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

• Jak się pracuje w Gap Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Gap Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gap Personnel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gap Personnel?

Kandydaci do pracy w Gap Personnel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gap Personnel
2.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Gap Personnel