Global Blu Energy Sp. z o.o.

Opinie o Global Blu Energy Sp. z o.o.

Paweł

Zastanawiam się co robić ponieważ miałem skorzystać z ich pomocy w szukaniu pracy. Może coś zmieniło się na lepsze?

Janka

proszę uważać na tę firmę, Blu Global to Bespoke, obiecują wiele, podsuwają kiepską umowę, radzę mocno się zastanowic zanim coś podpiszecie!!!

nigdywiecej
@Janka 17.11.2017 11:22

dokladnie tak. jedno wielkie oszustwo

Jason

Oszukuja !!! Co innego obiecuja a co innego na miejscu. Za wszystko chca kase ale sami nie placa. Unikac !!

tomi
@Jason 16.12.2016 13:18

prawda

NAJORSZA_firma

Nie wiem czy to konkretnie oddzial w Warszawie, ale sciagneli mnie do UK. Przeciagneli przez 5 miast bym podpisal to i tamto. Obiecali pomoc z zakwaterowaniem, NIE ZROBILI NIC. Po przyjezdzie, wynajalem sobie pokoj sam. Gdy do nich dzwonilem, NIC NIE WIEDZIELI CIAGLE CO Z PRACA. Jak zaczalem dzwonic sam w rozne miejsca, okazalo sie ze pracy w ogole nie ma takiej jaka mi zaproponowali. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dodatkowo firma przestala odpowiadac na meile i telefony. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bedzie walka w sadzie.

ARNOLD

Blu Global - bardzo dobra agencja - pracuje jako magazynier juz dluzszy okres czasu wszystko ok

Gość
@ARNOLD 09.08.2017 17:01

Arnold - czy możesz coś napisać więcej ? Jakie są zarobki, czy takie jak podają w ogłoszeniu na pracownika magazynu - 8,25 f ? Jakie warunki mieszkaniowe ? Czy praca jest na dłuższy okres czasu ?

Anima

Jestem zadowolona z pracy. Wszystko dokładnie jak przedstawiono mi w rozmowie telefonicznej. Miałam cały czas wsparcie polskiej konsultantki w trakcie aplikacji i po przyjeździe, wszystko przebiegało szybko i sprawnie.

druga rumunia

Praca z Rumunami czyli niewiele lepiej niż z Polakami. Dużo obiecują a potem różne opłaty pobierają i kontrakt dają kiepski. Jedynie mieszkanie organizują ale resztę trzeba samemu załatwiać w ciemno. Jak ktoś ma kasę to może jechać w parze i pracować do wyrobienia NIN ale po Brexicie to nie wiem czy ktoś będzie chciał tam pchać się. Wygląda na to że do pracy kierują losowo a na zarobek duży to bym nie liczył z waszej strony. Praca była niepewna. Jak ją stracicie będziecie musieli wracać albo wylądujecie na ulicy bo koszty utrzymania w tym kraju są duże. Mogą próbować osoby które nie mają pracy i są w stanie przetrwać miesiąc czyli mieć sporo odłożonej kasy. Jak ktoś ma pracę to nie dajcie się wrobić w niepewny zarobek. To jest agencja i praca zazwyczaj tymczasowa. Będziecie musieli na własną rękę pracy potem szukać. Kierują do miast z dużym bezrobociem więc po zwolnieniu nic nie znajdziecie raczej. Dojazdy do pracy to była masakra. Mieszkania przeludnione. Praca i mieszkanie tam to loteria. Może się udać albo nie. Lepiej próbować przez dobrych znajomych w UK chyba że nie będą mieli czasu . Sporo oszustów jest w Anglii więc agencje pracy to nie najgorszy wybór bo można trafić jeszcze gorzej...

ryybbaa

Czy jest ktokolwiek kto pracował przez tą agencję? Chodzi mi o pracę magazyniera. W ogłoszeniu jest że zapewniają pomoc z mieszkaniem i dojazdami. Proszę o opinie.

kasa kaasa kasasa

Nie dawaj żadnej kasy bo jej nie odzyskasz

rymar23

Ma ktoś szerszą wiedzę odnośnie pracy jako kierowca przez tą agencje ?, proszę o info

powódź
@rymar23 06.01.2016 07:46

Ja bym na nich uważał na twoim miejscu , pewnie mają coś i nie wiadomo na jak długo popracujesz i czy coś zarobisz i na jakich warunkach. Obecnie w Anglii są powodzie to będziesz kierowcą kajaka ? Daj znać jakie pokoje oferują i po ile osób tam mieszka bo się okaże że w domku będziesz mieszkał jak z cyganami po kilkanaście osób chociaż w Anglii to kontrole są ludności. Trzym sie

be spok

tak jakby

bespoke

Blu Global i Bespoke Global Recruitment to jest ta sama agencja ?

Zostaw opinię o Global Blu Energy Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Blu Energy Sp. z o.o.