Blu Global

Opinie o Blu Global

Janka

proszę uważać na tę firmę, Blu Global to Bespoke, obiecują wiele, podsuwają kiepską umowę, radzę mocno się zastanowic zanim coś podpiszecie!!!

nigdywiecej
@Janka 17.11.2017 11:22

dokladnie tak. jedno wielkie oszustwo

Jason

Oszukuja !!! Co innego obiecuja a co innego na miejscu. Za wszystko chca kase ale sami nie placa. Unikac !!

tomi
@Jason 16.12.2016 13:18

prawda

NAJORSZA_firma

Nie wiem czy to konkretnie oddzial w Warszawie, ale sciagneli mnie do UK. Przeciagneli przez 5 miast bym podpisal to i tamto. Obiecali pomoc z zakwaterowaniem, NIE ZROBILI NIC. Po przyjezdzie, wynajalem sobie pokoj sam. Gdy do nich dzwonilem, NIC NIE WIEDZIELI CIAGLE CO Z PRACA. Jak zaczalem dzwonic sam w rozne miejsca, okazalo sie ze pracy w ogole nie ma takiej jaka mi zaproponowali. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dodatkowo firma przestala odpowiadac na meile i telefony. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bedzie walka w sadzie.

ARNOLD

Blu Global - bardzo dobra agencja - pracuje jako magazynier juz dluzszy okres czasu wszystko ok

Gość
@ARNOLD 09.08.2017 17:01

Arnold - czy możesz coś napisać więcej ? Jakie są zarobki, czy takie jak podają w ogłoszeniu na pracownika magazynu - 8,25 f ? Jakie warunki mieszkaniowe ? Czy praca jest na dłuższy okres czasu ?

Anima

Jestem zadowolona z pracy. Wszystko dokładnie jak przedstawiono mi w rozmowie telefonicznej. Miałam cały czas wsparcie polskiej konsultantki w trakcie aplikacji i po przyjeździe, wszystko przebiegało szybko i sprawnie.

druga rumunia

Praca z Rumunami czyli niewiele lepiej niż z Polakami. Dużo obiecują a potem różne opłaty pobierają i kontrakt dają kiepski. Jedynie mieszkanie organizują ale resztę trzeba samemu załatwiać w ciemno. Jak ktoś ma kasę to może jechać w parze i pracować do wyrobienia NIN ale po Brexicie to nie wiem czy ktoś będzie chciał tam pchać się. Wygląda na to że do pracy kierują losowo a na zarobek duży to bym nie liczył z waszej strony. Praca była niepewna. Jak ją stracicie będziecie musieli wracać albo wylądujecie na ulicy bo koszty utrzymania w tym kraju są duże. Mogą próbować osoby które nie mają pracy i są w stanie przetrwać miesiąc czyli mieć sporo odłożonej kasy. Jak ktoś ma pracę to nie dajcie się wrobić w niepewny zarobek. To jest agencja i praca zazwyczaj tymczasowa. Będziecie musieli na własną rękę pracy potem szukać. Kierują do miast z dużym bezrobociem więc po zwolnieniu nic nie znajdziecie raczej. Dojazdy do pracy to była masakra. Mieszkania przeludnione. Praca i mieszkanie tam to loteria. Może się udać albo nie. Lepiej próbować przez dobrych znajomych w UK chyba że nie będą mieli czasu . Sporo oszustów jest w Anglii więc agencje pracy to nie najgorszy wybór bo można trafić jeszcze gorzej...

ryybbaa

Czy jest ktokolwiek kto pracował przez tą agencję? Chodzi mi o pracę magazyniera. W ogłoszeniu jest że zapewniają pomoc z mieszkaniem i dojazdami. Proszę o opinie.

kasa kaasa kasasa

Nie dawaj żadnej kasy bo jej nie odzyskasz

rymar23

Ma ktoś szerszą wiedzę odnośnie pracy jako kierowca przez tą agencje ?, proszę o info

powódź
@rymar23 06.01.2016 07:46

Ja bym na nich uważał na twoim miejscu , pewnie mają coś i nie wiadomo na jak długo popracujesz i czy coś zarobisz i na jakich warunkach. Obecnie w Anglii są powodzie to będziesz kierowcą kajaka ? Daj znać jakie pokoje oferują i po ile osób tam mieszka bo się okaże że w domku będziesz mieszkał jak z cyganami po kilkanaście osób chociaż w Anglii to kontrole są ludności. Trzym sie

be spok

tak jakby

bespoke

Blu Global i Bespoke Global Recruitment to jest ta sama agencja ?

Zostaw opinię o Blu Global - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blu Global