Opinie o Max Meat w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Max Meat. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Max Meat o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max Meat w Warszawa

Aleksandra

czy stawki w firmie są tajne? pytam, bo ktoś pisał, że zna poziom wynagrodzenia ale nie zdradzi... to inaczej, warto pracować tu na magazynie? Jeśli tak to na jakie obecne warunki można liczyć?

@Obecny
@Zofia

Pracujesz na tej zmianie co aplikujesz. Wsparcie oczywiście masz od pracowników ale czego Ja się nauczę to moje. Robota w porządku. Zarobki? Na dniu nie wiem... więc nie umiem Ci powiedzieć czy są wyższe.

Jakiś czas temu szukali magazyniera na zmianę nocną. Stawka była do 6 tys. Z tego co pisali to praca od 18 do 4 rano. Płacą dodatek za nocki? Są jakieś inne udogodnienia albo benefity?

Aleksandra

Obecny
@Aleksandra

1)- Myślę że chłopaki wiedzą ile każdy zarabia.2)- Warto pracować, gdy się jest pracowitym. 3)- Można dobrze zarobić.

Aleksander
@Obecny

Na to liczyłem że można dobrze zarobić. Robota jest na zmiany Powiesz coś jeszcz o magazynie? Trzeba mieć uprawnienia UDT?

@Obecny Nowy wpis
@Aleksander

Nie musisz mieć uprawnień UDT. Najwięcej pracy jest na nocnej zmianie. Dzienna zmiana w porządku. Robota fajna, nie jest lekko ale mi daje satysfakcję. Magazyn nocka ok . Ale umiesz liczyć, licz na Siebie pytaj, myśl, popełniając błędy ucz się ich. A będzie dobrze . Kasa przyjdzie z czasem.

Zofia Nowy wpis
@@Obecny

A te zmiany sobie samemu można wybierać, czy to jest odgórnie narzucone? Stawka za nocki jest odpowiednio wyższa?. Tak napisałeś, jakby nie było żadnego wsparcia od innych pracowników, mam nadzieję, że to tylko moje wrażenie.

@Obecny Nowy wpis
@Zofia

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Magazynier w firmie Max Meat?

Wiem ale nie powiem ;)

Mily

Miło zaskoczony

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Max Meat się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
mixx

Witam pracował ktoś jako magazynier na zmianie nocnej ul. Leninowskiej 39 i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

@mixx

Witam , ogólnie siedziba jest na ulicy Lewinowskiej 39 ???? Rozumiem że kolega za wschodniej granicy ale dobra, wybaczam...????Praca nie jest lekka ale jeśli masz chęci do pracy i szybko się uczysz to każda ogarnięta osoba da radę. Zarobki na początku około 3000 zł później wszystko zależy od Ciebie. Jak będziesz dobry to i idą w górę. Moim zdaniem atmosfera jest dobra pracują tam normalni ludzie, jeżeli jesteś pracowity to przyjmą Cię z otwartymi rękoma. Pozdrawiam Kumatych

Abc

Fajnie

@Normalny nie

To jaki jest maksymalny pułap zarobkowy w tej firmie? :D

@Kamil

Opłacę rachunki, dobrze zjem, odłożę i jeszcze na waciki zostanie ;)

Ex pra

Bym polecił tą firmę a raczej zakład pracy ale nie mam powodu. Praktycznie wszyscy odchodzą najczęściej pierwszego dnia pracy.

max
@Ex pra

Oczywiście wszystko wina firmy, tylko czemu większość pracowników ma staż kilkuletni. Odpowiedź jedna- bo nie chce się pracować.

@max

Nie chce się czy nie ma motywacji? Jak podobno płacą źle to czemu ludzie mają pracować na 100%?

An
@max

Jak pracownik jest oszukiwany na składkach i wypłaty częściowo pod stołem to po co bronić takiego pracodawcy. Długoletni pracownik niech lepiej sprawdzi swój zus.

@An

Każdemu tak przycinają i dają pod stołem?

@Kamil

Kolego, dobremu pracownikowi płacą dobrze ;)

Ok

Pracownicy się dogadują i jest w porządku a nawet śmiesznie.

Ok

Jest ok

Dan

Umowa śmieciową. Praca w trudnych warunkach i ciężka. Płacą grosze. O umowę o pracę ciężko się doprosić. Pracują w biurze sami oszuści a w szczególności dyrektor. Zwalniają ludzi z byle powodu. Nie polecam tej pracy zwłasza kobietom. Zakład pracy to ruina. Próbują go odnawać, co stwarza zamieszanie w pracy, co z kolei nie zawsze wygląda lepiej. Obiecane były ciepłe posiłki, te z kolei trzeba sobie zagrzać. Plus nie trzeba nosić swojego jedzenia. Chociaż na stołówce w kantynie nie zawsze są rzeczy zjadliwe. Ten zakład to jeden powiększający się (usunięte przez administratora).

adam.dobros@gmail.com

Umowa smieciowa dają 2.600 brutto i też po miesiącu nie wypłacają całości oczywiście obiecują 3.000 na rękę bo reszta ma być pod stołem Pan Szymon kierownik kierowców jest zwykłym oszustem bo działa z ich ramienia po miesiącu pracy dostałem 1.700 zł i tak robią z nowymi pracownikami złożyłem już dokumenty do PIP o ich oszustwach jeśli ktoś został przez nich (usunięte przez administratora) zapraszam do kontaktu im nas więcej tym bardziej będzie dotkliwa kara dla (usunięte przez administratora) z firmy MAX MEAT

Kierowcy
@adam.dobros@gmail.com

W ciągu pańskiej kariery w firmie był pan parę dni na wolnym, starał się pan wykorzystywać innych kierowców żeby ładowali pański samochód, próbował pan bić się z przełożonym, to jakim cudem mają trzymać takiego lenia.. Kierowcy są mocno zadowoleni z pana odejścia.

Adrian384747
@adam.dobros@gmail.com

Witam, jestem umówiony na spotkanie na ulicy lewinowskiej jako kierowca w tej firmie na godziny nocne. Też 3 tys na rękę oferują, rozumiem, że to jedna wielka ściema?

An
@adam.dobros@gmail.com

Proszę o kontakt Panie Adamie .Podobnie jak Pan zostałam (usunięte przez administratora).

Karel

Pracownik Tomasz jest niemiły, krzyczy na klientów

@Karel

Tomasz? Który Tomasz, kierowca, magazynier, dyrektor? Bardzo proszę o informację. Pozdrawiam

Normalny nie

Jest śmieszne, dlatego polecam pracę.

Bezbecik

Witam , jestem umówiony na rozmowę w firmę max meat w poniedziałek na stanowisko magazyniera , mógłby mi ktoś opowiedzieć jak to wygląda w rzeczywistości, chodzi o place w godzinach nocnych

KS
@Bezbecik

Praca dosyć ciężka ale jak jesteś dobry to zarobisz , atmosfera jest ok.

@KS

Ile netto miesięcznie wychodzi ?

Ks

ok 4000 można zarobić , chyba na początek dają 3000

@Ks

No to dobra wiadomość, dzięki wielkie

@Bezbecik

Jeszcze tylko jedno pytanie , czy to wszystko jest w umowie ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Max Meat?

Normalny nie

Nie organizowane są. Kiedyś były jeszcze jakieś wigilię ale to za czasów B a teraz ludzie spotykają się we własnym zakresie ????

Normalny nie

Widzę kolego że dużo przezyles na tanecznej...Ale co prawisz to niestety prawda. Lewinowska jeszcze trzyma nocka :)

Wanda
@Normalny nie

@Normalny nie Czy Twoje zdanie odnośnie panującej atmosfery w Max Meat jest podobne do poniższych? Powiedz, czy pracownicy robią coś, aby polepszyć tę kwestię?

@Wanda

Atmosfera jest dobra dzięki ludziom którzy tam pracują. Nazywamy się Wariatami bo nikt normalny by nie przyszedł pracować na noce. Dopóki nie zastał nas Corona virus. Wszystko ok ale niestety teraz chcał obniżyć pensję bo zmieniły się warunki pracy , pracodawca rządzi heh ale spokojnie damy sobie radę z Nimi Ekipa trzyma się mocno wszystkich nie zwolnia

sławek

Stanowczo odradzam (usunięte przez administratora) z pieniędzmi zasłaniając się jakimiś chorymi odliczeniami

Waw34

Witam ponownie wszystkich obecnych i byłych Pracowników folwarku maxmeat w warszawie. Podsumowując "ogromny wkład i zaangażowanie" przedsiębiorczych speców od handlu KW i PK pragnę podsumować ostatnie dwa lata działalności. Mając na uwadze plany rozwoju można się zdziwić, poniważ folwark się skurczył zamykając przybytek na tanecznej. Znawcy nagadali bzdur PC i przekonali go do zamkniecia tanecznej. Wiekszość ludzi potraktowana jak śmieci i wywalona na bruk. Wieloletni pracownicy odeszli do konkurencji bez chociażby dobrego słowa. Oszczędności wynikające ze zwolnionych etatów są obecnie dumą dla rządców przy spadkach sprzedaży. Zapewne zastanawiacie się nad losami "prezesa" KW ? Zaskoczę was, ma się świetnie, bo kasa płynie i nie trzeba nić robić. Wystarczy posiedzieć w zamkniętej hurtowni kilka godzin. Drugi prezes PK udaje zapracowanego nie robiąc nic, dalej mydląc oczy PC ambitnymi planami sprzedaży. Standard pracy pozostał niezmieniony. Ludzie pracują bez ubrań roboczych na śmieciowych umowach, z urlopem co łaska, bez dni wolnych i nadgodzin. Praca we wszystkie soboty(kierowcy) bez możliwości odbioru wolnego, praca we wszystkie niedziele(nocka). Pasza na stołówce po terminie, tony przeterminowanego towaru na hali, ogólny bród i smród. Kolejni ludzie odchodza, nikt nawet nie zapyta dlaczego. Ja zapytam prezesa PC, czy naprawde jest pan ślepy i nie widzi pan skutków działania "wice leni" ? Może nie ma pan wglądu do obrotu i zysku firmy ? Odradzam wszystkim pracę w tej firmie, szkoda zdrowia, mobing, zastraszanie i obrażanie na każdym kroku pracowników przez hamów z zarządu.

Mielu
@Waw34

Pracownicy uciekli,firma się skurczyła, a kadra zarządzająca ma się bardzo dobrze, a co dziwne cały czas jej przybywa

Wiecie czy Max Meat udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zii

Telefon jak najbardziej możesz dostać, jeśli Nokia typu 3320 Cie sadysfakcjonuje ???? Pytasz o laptopa... to zapomnij. Nawet tableta nigdy nikomu nie zakupili do pracy.

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Max Meat?

Blablabla

Jeśli chodzi o pracę w tej firmie, to wszystkim stanowczo odradzę pracy na każdym stanowisku. Brak szacunku do pracowników i czysty mobing!!! Liczy się tam tylko target sprzedażowy i wysłuchanie wszystkich staroci do ludzi.

Nieparzystokopytny

To tak jakbyś zapytał czy warto wpaść pod tira... Szkoda zdrowia.

Krzysztof
@Blablabla

Wyjaśniłbyś może jaką formę mobingu masz na myśli? Nie ma tam lokalnych związków zawodowych lub innego organu, który byłby w stanie zmienić atmosferę w pracy?

Stefan

Jaki jest powód, że tak zaprzestaliście pisać na forum? Firma potrzebuje ludzi?

Nieparzystokopytny
@Stefan

Wszystko już napisano,szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Max Meat - Warszawa

• Jak się pracuje w Max Meat?

Zobacz opinie na temat firmy Max Meat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Max Meat?

Max Meat